Хештеги для передплатників в «Інстаграмі»: огляд найбільш популярних

196 0 Новини високих технологій

Якщо кілька десятиліть тому люди й гадки не мали про стільникових і мобільних телефонах, щоб просто зателефонувати і сказати один одному пару слів, то сьогодні мобільний телефон, смартфон, планшет і інші гаджети хоча б в одному примірнику є практично у кожної людини. І потрібно зазначити, що призначення таких пристроїв на сьогоднішній день круто змінилося: дуже багато користувачі гаджетів, особливо серед молодого покоління, здобувають собі мобільний аксесуар, для того, щоб реєструватися у соцмережах і спостерігати за цікавлячими їх людьми у будь-який час і в будь-якому місці, не забуваючи, звичайно ж, показати себе. І в «Інстаграмі», наприклад, їм у цьому допомагають хештеги для підписників.


Хештеги для підписників в «Інстаграмі»: огляд найбільш популярних

Поняття «хештег». Що це таке?

«Хештег» – це англомовне назву так званої індексації різних тематик і груп обговорень, які використовуються для маркування повідомлень в інтернет-мережі. Дослівно воно означає «грати з міткою», де англійське hash передбачає ґрати (# – всім відомий на сьогоднішній день символ маркування популярних меседжів) і tag позначає підпис, позначку, припускаючи короткий вислів користувача мережі в якомусь із соціальних інтернет-просторів про себе, своє місцезнаходження, своєму самовідчутті або конкретному випадку, явище, предмет уваги і так далі. Одне з найбільш популярних на сьогоднішній день інтернет-спільнот – додаток «Инстраграм». Це всесвітня мережа для виставлення користувачами так званих миттєвих фото, якими діляться між собою передплатники (люди, пов'язані загальними інтересами або знайомствами) і під якими ставлять свої оцінки like, що означає «подобається», у вигляді сердечок (лайків).


Найчастіше горезвісні хештеги використовуються саме в «Инстраграме». Для лайків, для підписників і для загального підняття власного рейтингу під своїми фото користувачі ставлять всім відому решітку і пишуть слово, яким хочуть залучити потенційну аудиторію. По цьому слову будь-який інший бажаючий користувач може потім відшукати фото в пошуковику по тегам. Для цього йому просто необхідно в пошуковому рядку ввести решітку і шукану фразу без пробілів. Ось так все і працює.
Хештеги для підписників в «Інстаграмі»: огляд найбільш популярних

Призначення хештегов

Але для чого потрібні хештеги в «Інстаграмі»? Для залучення підписників – це по-перше, для накрутки лайків – це по-друге, для підняття власного рейтингу – третє. Є ще й інші причини, більш приватні, але основа просування профілю в даному додатку закладена саме в цих трьох причинах. Адже багато користувачів здійснюють пошук цікавих для себе фото і відео саме з хештегам. Для набору абонентів в «Інстаграмі» використовуються різні трюки. Існують навіть спеціальні люди – так звані инстаменеджеры, фрілансери, які заробляють в інтернеті на те, що просувають сторінки онлайн, тобто отримують плату від власників профілів, яким необхідно підвищити рейтинг. А рейтинг, як відомо, підвищується за рахунок великої кількості підписників і лайків.
Хештеги для «Інстаграма» для приватних або бізнес-цілей грають істотну роль, тому що в них можна вписати все що завгодно - все, що зацікавить потенційного споживача. Зрештою, на цьому можна заробляти. Все залежить від тематики і цільової аудиторії, на яку спрямовано написання тега.

Общелюбімие, популярні хештеги

Як залучити потенційних користувачів? Цікавим контентом профілю? Так, безумовно. Але щоб цей цікавий контент був виявлений зацікавленою аудиторією, його потрібно прорекламувати. І самий перший спосіб – підібрати в «Інстаграмі» для підписників популярний хештег. Напрямів і тематик існує величезна кількість. Самі перші і найпоширеніші з них – общелюбімие, використовувані всіма, часто запитувані і часто вживані в мережі. Це такі, що констатують факт гарної погоди («#доброеутро», «#летосолнцежара», «#первыйснег»), або говорять про настрої користувача («#жизньудалась», «#ясчастлива», «#счастьеесть»), або ж повідомляють про хороше проведення часу («#природа», «#канікули», «#пікнік», «#море», «#друзі»). Такі хештеги в «Інстаграмі» для підписників пише кожен другий користувач, якщо не кожен перший. У чому сенс? У тому, щоб твої друзі були обізнані про твій стан, настрої, місцезнаходження. Ось так - приїхав на тусовку, зробив фото, залив в Інтернет, залишив позначку «#MoscowCity», «#яздесь», і чекаєш, поки нові передплатники не побачать тебе серед пошукових фото під цим загальним тегом і не поспішать на тебе підписатися. Точно так само можна і самому знайти нові знайомства за допомогою пошуковика общелюбимых тегів.
Хештеги для підписників в «Інстаграмі»: огляд найбільш популярних

Хештеги для взаимоподписки

Є люди, яким принципово хочеться мати більше підписників просто так, без особливих на те причин. Просто щоб були. Просто щоб спілкуватися. Просто щоб ставили лайки під фото. Хештеги для «Інстаграма» для лайків і підписників виглядають дещо інакше, ніж общелюбімие. Це такі, наприклад, як «#селфи», «#лайки», «#підпишуся», «#взаимоподписка» та інші. Ще більшою популярністю користуються англомовні теги, оскільки їх переглядає бо?льшее кількість людей. На відміну від багатьох популярних соціальних мереж, додаток «Инстраграм» поширює свою активність на населення усієї планети і не обмежена мовними бар'єрами або спеціальними перешкоджаючими чинниками. Англомовні хештеги для «Інстаграмма» для підписників і лайків виглядають приблизно так: «#instagood», «#like4like», «#instatag», «#instalike», «#follow4follow» і так далі.
Хештеги для підписників в «Інстаграмі»: огляд найбільш популярних

Трендові хештеги

Але трапляється і так, що для того, щоб привернути увагу потенційних «друзів» до себе в профіль, достатньо лише додати в якості позначки під фото тег з записом якогось загальновідомого на даний момент бренду, або назви популярного фільму, або фрази з усім відомої пісні. Таким методом нескладно підняти у своєму профілі кількість лайків і підписників у «Інстаграмі.

Популярні хештеги для великої кількості користувачів служать своєрідним сигналом до дії: побачив нову запис із вподобаним серіалом і його акторами в стрічці – підписався на профіль автора, зауважив в каруселі поста чийогось облікового запису відео з коханим кліпом – підписався, і пішло-поїхало. Сьогодні такими оцінками можуть послужити такі хештеги, як «#играпрестолов», «#цветнастроениясиний», «#малополовин», «#налабутенах», «#гуччі», «#блэкстар», «#бузфуд», «#блэкбургер» і багато-багато інших, що відображають трендові назви і віяння сучасності. Ви йдете на відкриття ресторану Ольги Бузової? Тоді просто зливайте в додаток фото зі своїм задоволеним обличчям і ставте позначку «#вгостикбузовой», «#вресторанеубузовой». Через кілька хвилин ви вже пронаблюдаете посипалися до вас на сторінку лайки, причому від нової аудиторії, а не від старих підписників. Ви вирішили подуріти і відзначаєте фото зі своїми друзями позначкою «#дурдом», «#дом2» – і автоматично ваша фотокартка потрапляє в пошуковій контент з назвою вже набридлої всім, але при цьому активно користується мегапопулярністю телепередачею. І знову сиплються лайки і нові запити на підписку. А все просто тому, що сьогодні це тренд.
Хештеги для підписників в «Інстаграмі»: огляд найбільш популярних

Любовні хештеги

Особливою актуальністю користуються різного роду любовні позначки під фотографіями для «Інстаграма». Хештеги для підписників різних ліричних профілів виступають в ролі приманки мрійників і романтиків, тих, кому подобається читати любовні вірші, розглядати романтичні картинки, переглядати цікаві відеоролики з любовним сюжетом. Людям це подобається. Адже ще ніхто не відміняв думка про те, що світом править любов. Так і тут: різні хештеги для «Інстаграма» для підписників і стимуляції проставлення ними лайків вживаються у вигляді усіляких слів і висловів про любов як російською, так і англійською мовою. Це можуть бути наступні позначки: «#люблю», «#моялюбовь», «#яилюбимый», «#моялюбимая», «#тотсамый», «#тасамая», «#онамояодна», «#єдина», «#следуйзамной», «#моясемья», «#моймужчина», «#самаялучшая», «#тысамыйнежный» і дуже багато інші теги. Всіх просто не перелічити. Потрібно відзначити, що більшість з них при цьому супроводжуються різними варіантами відповідних смайликів з палітри «Emoji», пики яких виявляють найрізноманітніші емоції, які посилюють ефект буквеного тега.
Хештеги для підписників в «Інстаграмі»: огляд найбільш популярних

«Продажні» хештеги

Але одним з найбільш затребуваних варіантів позначок для накрутки кількості потенційних друзів в профілі користуються теги з назвою товару, продукту, послуги. Сьогодні Інтернет – це місце, де люди заробляють. Відбуватися це може по-різному: хтось пропонує свої послуги, розміщуючи їх на продажному сайті, хтось подібного роду сайти створює, а хтось виставляє фотографії свого товару «Інстаграмі», підписує їх відразу кількома поширеними хештегом - і вуаля, замовлення вже «стукають» директ. Звучати вони можуть по-різному. Все залежить від того, що саме пропонується потенційному покупцеві:
 • якщо це магазин хутряних виробів, то хештегом можуть стати такі: «#хутро», «#меховыеизделия», «#меховаяшуба», «#шубаизмеха», «#шубапесец», «#песецнатуральный», «#песецкрашеный», «#шубанорка», «#норканатуральная», «#шубамутоновая», «#жилеткапесцовая», «#жилеткапесец», «#жилеткаизпесцавмоскве» та інше;
 • якщо це фірма з надання послуг на установку вікон, можливе використання таких тегів: «#окнавмоскве», «#самараокна», «#установкаокон», «#окнабалконыкраснодар», «#пластиковыеокна», «#окналоджии», «#окна3стеклопакет», «#окна4стеклопакет» тощо;
 • якщо це кулінарне виробництво, або, приміром, виготовлення кондитерки власними руками на продаж, то мітки можуть бути наступними: «#нямки», «#нямнямкейк», «#вкусныйкейк», «#тортыпирожные», «#диетическиеторты», «#капейки», «#вкусноснами», «#пироженка», «#пальчикиоближешь», «#солодощі», «#ласунка» і так далі.
 • Загалом, схема зрозуміла: той, хто цікавиться подібного плану пропозиціями, швидко знайде в пошуковику шуканий об'єкт, поэтомунельзя применшувати значимість відміток на теренах всіма улюбленої, званої в розмовної мови «инсты». Хештеги для підписників, для потенційних клієнтів або для можливих партнерів відіграють роль координаторів в їх пошуках по мережі потрібного їм предмета попиту, тому вони виправдовують своє базове призначення в даному додатку сповна.

  Спортивні хештеги

  Неймовірно популярним в сучасний час став спорт. Здорове харчування, посилені тренування, фітнес для схуднення, жим в тренажерних залах для набору м'язової маси, домашні вправи для моделювання ідеальної фігури – про все це зараз інформують всі медійні інформаційні канали, в тому числі і додаток «Instagram». Хештеги для підписників і для тих, хто просто хоче знайти нову цікаву інформацію про тренування, переглянути відео з комплексом з декількох вправ або просто помилуватися результатами вже исправивших свої недоліки у фігурі дівчат, що грають роль компаса, який допомагає знайти потрібні відомості про спортивних заняттях. Саме тому всі ті, хто прагне просунути свій профіль, наповнений спортивним контентом, але не знає, як це швидше зробити, можуть озброїтися відмітками з горезвісної ґратами під своїми фото спортивної спрямованості. Вони можуть виглядати наступним чином:
 • Якщо це тренер з комплексним вправам на жиросжигание, він може додавати в «Інстаграмі» хештеги для накрутки підписників типу «#ястройная», «#яхудею», «#худнемо разом», «#жирунет», «#ЗСЖ», «#язаспорт» і тому подібні.
 • Якщо це інструктор по правильному харчуванню, який бажає розширити аудиторію профілю, він може застосувати такі теги, як «#ПП», «#правильноепитание», «#законыПП», «#янееммучное», «#язаПП», «#ешьправильно», «#правильнаяеда», «#пищадляспортсменов» і тому подібні мітки.
 • Якщо ж мова йде про бодібілдинг, тут можна скористатися іншими хештегом по темі, а саме: «#білдер», «#ябодибилдер», «#ялюблюбодибилдинг», «#фитоняшка», «#фитдива», «#маса», «#работанамассу», «#жимнамассу», «#попа», «#попобилдинг» і так далі.
 • Хештеги для підписників в «Інстаграмі»: огляд найбільш популярних

  Хештеги для «инстамам»

  Не менш амплітудних обертів досягає тематика вагітності і пологів серед молодих мам. Незважаючи на те, що даний напрямок орієнтоване в основному на жіночу аудиторію, підписників у власників подібних профілів предостатньо. Які ставити хештеги в «Інстаграмі» для підписників, щоб їх потік постійно оновлювався і розширювався по відношенню до профілю вагітної або вже народила жінки? Або просто жінки, яка хоче розширити свою аудиторію? Досить використовувати найбільш актуальні: «#ямама», «#вожиданиичуда», «#ждудоцю», «#ждумалыша», «#мойсынишка», «#мояляля», «#9месяцев», «#яродила», «#уменяпоявилосьчудо», «#бебибой», «#мойангелочек», «#моесокровище», «#ясталамамой» і багато інших варіанти. Тут уява може розгулятися, адже можна застосувати не тільки теплі слова радості, щастя, але й направити тематику в підприємницьке русло, якщо мова йде про продаж дитячих колясок, ліжечок, речей, іграшок або іншого інвентарю. І тут, відповідно, теги для «Інстаграма» для підписників звучать трохи інакше: «#манеж», «#балдахинвманеж», «#детскаякроватка», «#детскиймир», «#яродился», «#вседляноворожденных» і так далі.

  Зоряні хештеги

  Ну і, нарешті, найбільш цікава для всіх інформація – це відомості про життя популярних особистостей. Мало того, що за ними хочеться спостерігати, адже це викликає певний інтерес серед багатьох спостерігачів. Так ще до всього на позначках з включенням в них ім'я знаменитості можна підвищити власні рейтинги і власний рівень підписок на свій профіль. Найпопулярніші хештеги для підписників в «Інстаграмі» спостерігаються на профілях менеджерів російських і зарубіжних зірок, які вписують в тег прізвище або псевдонім своїх зіркових роботодавців: «#Beyonce», «#Rihanna», «#SnoopDog», «#КимКардашьян», «#НиккиМинаж», «#Бородіна», «#ЕгорКрид», ну і далі в такому ж стилі. Написавши в своєму профілі прізвище відомої людини, можна пропіарити в черговий раз не тільки його самого, але і власне фото, яке буде вискакувати в пошуковику введших за запитом відповідний нікнейм користувачів. Найчастіше це працює саме з відеороликами популярних артистів, особливо якщо запис тільки-тільки з'явилася на просторах інтернет-мережі: тут можна отримати певну фору в часі і отримати безліч підписників і лайків просто за рахунок так званого права першості.

  Популярі новини
  Загрузка...