Як відкрити чат в "Террарии": поради

181 0 Новини високих технологій

Мультіплеер дуже щільно увійшов в індустрію ігор. Комунікації серед гравців і спільноти набувають більш важливу роль, тому гравці чекають від нових релізів вбудовану гру по мережі. Це значно цікавіше, ніж проходити гру одному, отже, проект з багатокористувацьким контентом більш затребуваний, ніж без нього. Часто розробникам доводиться продумувати взаємодія гравців. Але головним елементом є спілкування - через звичайний або голосовий чат.

Як відкрити чат в "Террарии": поради

Як відкрити чат в "Террарии"?

Даний проект підтримує одиночну і багатокористувацьку гру. Значить, у гравців є можливість спілкуватися між собою через ігровий чат. На жаль, вбудованого голосового чату немає в "Террарии". Як відкрити чат в грі? За допомогою клавіші Enter можна відкрити вікно, у якому спілкуються інші гравці, а також відображаються внутрішньоігрові події.


Після набору тексту натисніть ще раз кнопку Enter для відправки повідомлення гравцям. Існують деякі консольні команди, які дозволяють писати певній людині, і тільки одержувач побачить написане. Таку команду можна прописати як і в чаті гри, так і в консолі. Розробники не стали додавати в налаштування параметр чату, тому змінити прив'язку клавіші Enter не вийде.
Як відкрити чат в "Террарии": поради

Одиночна гра і консоль

Деякі користувачі, які грають у "Террарию" самостійно, могли помітити, що чат в одиночній грі не відкривається. Творці не вважали за потрібне додавати відкритий чат в одиночну гру. До того ж існує додаток всередині ігровий папки TerrariaServer.exe, яке дозволяє гравцеві керувати своїм внутриигровым світом. В консолі можна прописати команди на правах адміністратора, які можуть використовуватися в різних цілях. Таким чином, гравець здатний вплинути на ігрову структуру карти. Деякі функції і параметри гри приховані від гравців, консольне написання допоможе змінити налаштування світу за смаком адміністратора.

Популярі новини
Загрузка...