Настроювання параметрів запуску "КС:ГО"

159 0 Новини високих технологій

Counter-Strike Global Offensive залишається на слуху вже довгі роки після її випуску. Проте більшість людей до досі не знають, як налаштувати CS:GO під себе, зробити її більш плавною, зручною особисто для них, і навіть збільшити кількість ФПС у матчах. Зробити це досить просто, абсолютно кожен з цим впорається.

Як відкрити параметри запуску КС

Параметри запуску КС - це команди, які прописує користувач грі, щоб та виконала певні вказівки. Наприклад, змінити роздільну здатність, режим відображення, встановити тикрейт для гри на вашому сервері або максимальну частоту оновлення кадрів та ін Відкрити параметри запуску дуже просто. В "Бібліотеці" натисніть на назву гри правою кнопкою миші, виберіть "Властивості" - "Загальні" - "Встановити параметри запуску". Відкриється вікно, де потрібно прописувати необхідні властивості.


Настроювання параметрів запуску "КС:ГО"
Так виглядає вікно з параметрами запуску.
Настроювання параметрів запуску "КС:ГО"

Які параметри можна прописувати

Форма написання параметру наступна:кожен параметр починається з тире, далі пишеться необхідний параметр запуску, потім через пробіл і інші інструкції до гри. Наприклад: -tickrate 128 -panorama -console. Однак якщо ви прописується у вікно параметрів консольну команду, починати слід з плюса (+), а не з тире. Найважливіші параметри запуску КС:
 • -console (відразу ж відкриває консоль після запуску гри; зручно для швидкої перевірки конфига);
 • -threads[нужная цифра](говорить "КС:ГО", скільки ядер процесора необхідно задіяти; бажано вказувати все, що у вас є);
 • -tickrate[число](параметр встановлює потрібний тикрейт для вашого сервера; бажано вказувати 128 так як це збільшить точність відправки і прийому інформації з сервера, що поліпшить плавність ігри);
 • -novid (прибирає початкову заставку);
 • -high (робить високим пріоритет ігри);
 • -fullscreen (включає повноекранний режим);
 • -windowed -w[число]-h[число](запускає гру у вікні у вибраному вами дозволі);
 • -freq або -refresh[число](змушує гру використовувати обрану частоту монітора; рекомендується не виставляти значення, що перевищує базову частоту вашого пристрою, так як це може призвести до пошкоджень);
 • -language[язык](змінює мову гри на вказаний; наприклад: -language english);
 • -lv (знижує рівень насильства в грі; більше немає крові, модельки не вмирають, а складають руки за голову);
 • -panorama (вводить в гру оновлений інтерфейс; на даний момент новий інтерфейс знаходиться на тестуванні, тому можливі помилки при роботі);
 • -nod3d9ex1 (прискорює згортання гри);
 • +exec autoexec.cfg (автоматично завантажує ваші налаштування конфига);
 • -dxlevel[81 или 90](вибирає версію directX).
 • Використання параметрів для збільшення ФПС

  Якщо у вас слабкий ПК або раптово з'явилися підвисання і падіння ФПС, настройка параметрів запуску КС для ФПС може вирішити цю проблему. Відразу хочеться відзначити, що настройка через телефон не зможе кардинально збільшити кількість кадрів в секунду, але помітно підніме це значення.


  Рекомендовані параметри запуску "КС:ГО" для ФПС: -novid -console -noforcemparms -refresh (частота вашого монітора) -high -tickrate 128 -threads (кількість ядер процесора) +rate 128000 +cl_cmdrate 128 +cl_updaterate 128 +cl_interp 0 +cl_interp_ratio 1 +fps_max 0. З даними настроюваннями ФПС на слабких комп'ютерах збільшується на 20-40 %. Повинно вийти приблизно так.
  Настроювання параметрів запуску "КС:ГО"
  Не бійтеся експериментувати з параметрами запуску КС для ФПС і зберігайте ті, які підійшли саме у вашій ситуації.

  Додаткові поради по збільшенню ФПС

  Не завжди налаштування параметрів запуску КС приносить свої плоди у вигляді різкого стрибка кадрів в секунду. Тоді вам може допомогти один з наступних порад:
 • Налаштуйте графіком у самій грі. У змагальних іграх не варто приділяти так багато уваги графіку, іншими словами, кількість кадрів в секунду і загальна плавність картинки коштують набагато дорожче краси відображення ігрових моделей. Ви можете зробити якість текстур, тіней і згладжування мінімальними, але не варто захоплюватися з пониженням дозволу. 1280х720 - оптимальне дозвіл для моніторів 16:9 а 1024х768 для 4:3. Так ви збережете прийнятну картинку з підвищенням ФПС.
 • Проведіть повну чистку нутрощів комп'ютера. Бажано займатися такою прибиранням не менше рази на рік, але це, звичайно, залежить від того, де він знаходиться. Простіше кажучи, помітили, що ваш пристрій стало гірше працювати чи перегріватися - саме час провести чистку з заміною термопасти.
 • Закривайте непотрібні програми, які використовують ресурси комп'ютера. Найчастіше такі невеликі процеси разом навантажують систему слабких ПК навіть більше, ніж сама гра.
 • Розблокуйте CPU.
 • Настроювання параметрів запуску "КС:ГО"
  Після всіх цих маніпуляцій перевірити кількість ФПС можна за допомогою команди net_graph 1.
  Настроювання параметрів запуску "КС:ГО"
  На закінчення хочеться сказати, що CS:GO не завжди веде себе добре, навіть на потужних комп'ютерах частенько відбуваються осідання і фризи. Тут все залежить від індивідуального налаштування вашого комп'ютера, різні засоби бувають відмінним рішенням для одного, але абсолютно не працюють у інших. Пробуйте різні налаштування і не бійтеся змінювати значення параметрів.

  Популярі новини
  Загрузка...