Uru: ages beyond myst системні вимоги й особливості гри

37 0 Новини високих технологій

Metal Gear Rising: the great escape - це слешер в жанрі екшен від третьої особи, де представлені яскраві битви на мечах у світі кіберпанку. У грі присутня контент, демонструє насильство, лайки і розчленовування, у зв'язку з цим грі присудили рейтинг 18+.

Сюжет

Uru: ages beyond myst системні вимоги й особливості гри
Гравець бере під своє управління найманця по імені Райден, який входить до складу конвою приватної охоронної компанії. Під час чергової місії на конвой нападають кіборги і викрадають прем'єр-міністра. Райден вирішує відправитися на пошуки важливої персони і стикається з кіборгом-самураєм представником ворогуючої фракції Самуелем Родрігесом. Під час поєдинку кіборг смертельно ранить Райдена, позбавляючи його лівої руки та лівого ока, і залишаючи головного героя вмирати.


Сюжет гри нетривіальний і дивує несподіваними поворотами. Характер головного героя і лиходіїв відмінно прописані і не залишають ніяких питань після знайомства з ними. Щоб насолодитися повноцінним картиною сюжету, системні вимоги uru: ages beyond myst повинні відповідати мінімальним вимогам.

Ігрова складова

Uru: ages beyond myst системні вимоги й особливості гри
Бойова система вимагає в uru: ages beyond myst системні вимоги, що відповідають рекомендаціям, так як промальовування боїв у грі на висоті. В бою найманець використовує мечі, в якості додаткового озброєння - гранати і гранатомети. Що стосується графічної складової, то для даного жанру uru: ages beyond myst системні вимоги висуваються неслабкі. Перед битвами з ватажками можна спостерігати красиві ролики з місткими діалогами, мотивуючими головного героя. Для кожного боса необхідна унікальна тактика бою, тому лізти на рожен не вийде.


Механіка бою динамічна і різноманітна, що дозволяє рубати мечем все, що трапляється на очі. З допомогою спеціального режиму сповільненої часу гравцеві дається шанс насолодитися руйнуванням і зробити відмінний знімок. Прекрасна фізика демонструє всі переваги руйнується оточення. У грі є можливість безшумної атаки, яка ідеально доповнює бойове різноманітність. Локації в грі виконані в лінійному стилі і промальовані різноманітно, адже дія гри відбувається не тільки в межах міста. У зв'язку з цим збиральництва в грі немає. Щодо озброєння персонажа можна додати, що його гравець буде набувати в ігровому магазині.

Особливості гри

Uru: ages beyond myst системні вимоги й особливості гри
Реліз гри відбувся на консольні приставки, для яких багато гри були обмежені частотою оновлення екрану до 30 кадрів. Так як XBOX та PlayStation нового покоління видавали до стандартної частоти в 60 кадрів, розробники вирішили не відставати у прогресі і оптимізували гру для консолей. Однак на ПК таких проблем немає і uru: ages beyond myst системні вимоги помітно зросли. Гра чудово справляється з управлінням клавіатурою та мишею. Особливу атмосферу грі додає музичний супровід - на кожній локації, в залежності від ситуації, буде грати унікальна композиція, додаючи бою динаміки. З перших хвилин гри кидається в очі японське напрямок - зброя головного героя, зовнішній вигляд персонажів і їх ставлення один до одного. Ця частина не має прямого відношення до своїм попередницям - це самостійний твір, який розробники з Platinum Games переробляли безліч разів, прибираючи з гри все зайве. В результаті вийшла гра з коротким п'ятигодинним сюжетом, насиченим подіями.

Системні вимоги

Звичайно, жодна гра не обходиться без системних вимог і тут гра відчула деякі складності. У uru: ages beyond myst системні вимоги на ПК - важлива складова, так як від цього залежить, запуститься гра чи ні. Справа в тому, що портування ігор на ПК - непростий труд, так як можуть постраждати оптимізація та управління. Uru: ages beyond myst мінімальні системні вимоги на ПК відповідають операційній системі Windows не старше покоління XP. Підійде процесор Intel не менш Core i5 другого покоління. Графічний процесор, який здатний підтримати мінімальні налаштування гри - це Nvidia GTS 450. Щоб встановити гру, знадобиться 25 гігабайт вільного місця на диску, а для оптимальної продуктивності буде достатньо двох гігабайт оперативної пам'яті.

Популярі новини
Загрузка...