Не працює мікрофон в "Доті 2": причини і способи виправлення

149 0 Новини високих технологій

Комунікація всередині команди - обов'язкова складова будь-якої колективної гри. Це стосується і Dota 2 в якій змагаються дві команди по 5 гравців. Голосовий чат дозволяє кооперуватися один з одним, координувати дії союзників і вибирати тактику спільно. Це можна робити і через текстовий чат, але в такому випадку сповільнюється темп гри і знижується реакція, адже геймери повинні відволікатися на набір тексту. У даній статті ми розберемося, чому не працює мікрофон в "Доті 2" і як його полагодити.

Не працює мікрофон в "Доті 2": причини і способи виправлення

Перевірка в системі

Для початку необхідно перевірити працездатність мікрофона в налаштуваннях ОС. Для цього необхідно зайти в "Панель управління" і відкрити розділ "Звук". Відкрийте вкладку "Запис" і двічі клацніть по влаштуванню. У вкладці "Прослухати" можна включити функцію прослуховування свого голосу. Якщо при розмові ви чуєте себе, то з пристроєм все в порядку, тому причину проблеми потрібно шукати у самій грі.


Перевірка в грі

Перевіряти підключення мікрофону необхідно не тільки в налаштуваннях операційної системи, але й у самій грі. Для цього необхідно виконати наступні дії:
 • Запустіть гру і виберіть вкладку загальними налаштуваннями. Для цього необхідно клікнути мишкою по іконці в формі шестерні, яка розташована в лівому верхньому кутку ігрового меню.
 • Тепер необхідно відкрити вкладку зі звуковим налаштуваннями. Для цього натисніть на відповідний розділ.
 • Зверніть увагу на налаштування голосового чату. В поле, де відображається клавіша активації мікрофона, повинні бути призначені клавіші. При її натисканні під час гри союзники почнуть вас чути. Ви можете вибрати клавішу для зв'язку з усією командою або для розмов тільки зі своєю групою. Гра дозволяє зробити мікрофон активним на весь час гри.
 • Якщо в "Доті 2" не працює мікрофон, то зверніть увагу на шкалу активації голосу. Спробуйте вимовити кілька слів, щоб смужка почала рухатися. Якщо цього не сталося, то проблема полягає не в налаштуваннях "Доти 2", а в системних параметрах або самому пристрої.
 • Не працює мікрофон в "Доті 2": причини і способи виправлення

  Перевірка мікрофона

  Якщо ні налаштування ОС, ні у самій грі не привели до позитивного результату, то вам необхідно перевірити працездатність мікрофона на іншому комп'ютері. Якщо при підключенні до іншого ПК все працює справно, то спробуйте перевстановити драйвер звукової карти. Зробити це можна через утиліту "Диспетчер пристроїв". Тепер ви знаєте, чому не працює мікрофон в "Доті 2" і зможете усунути цю несправність в більшості випадків.

  Популярі новини
  Загрузка...