Хто сидить за комп'ютером? Додатки для камери для ноутбука

121 0 Новини високих технологій

Для початку варто визначити, чи працює ваша веб-камера. Трапляється так, що люди купують ноутбук і довгий час нею просто не користуються. Якщо веб-камера не працює, то вам потрібно завантажити необхідні драйвера і програми для камери для ноутбука. Вони допоможуть використовувати функціонал комп'ютера як для класичного спілкування по Інтернету, так і для запису відео або створення фотографій.

Налаштування веб-камери

У більшості випадків не важливо, якої марки ваш пристрій. Система включення камери і додатків для камери для ноутбука практично нічим не відрізняється. Звичайно, в більшості випадків веб-камера працює з першого включення, але якщо це не так, то потрібно виконати ряд дій:
 • Зайти в "Пуск" і знайти "Диспетчер Пристроїв".
 • Знайти пункт "Пристрої обробки зображень".
 • Натиснути правою кнопкою на цей пункт і вибрати "Задіяти".
 • Хто сидить за комп'ютером? Додатки для камери для ноутбука
  Якщо ці дії не допомогли, то оновіть вбудовані веб-камеру драйвера. Їх можна завантажити на офіційному сайті виробника. Для перевірки скористайтеся програмою для роботи з камерою ноутбука. Вони існують у відкритому доступі, а також в онлайн-режимі.


  Програми для стеження за ноутбуком

  Якщо ви розібралися з усіма складнощами з налаштування веб-камери, то можете починати нею користуватися. Звичайно, ви можете стежити за тим, хто сидить за комп'ютером, але набагато простіше було б просто встановити на нього пароль. Ви не шукайте легких шляхів? Тоді спробуйте встановити програми для стеження по веб-камері:
 • WebCam Viewer. Може працювати в автономному режимі, виробляючи знімки навколишньої місцевості. Додаток не записує відео, а тільки робить знімки. Це додаток для камери для ноутбука має простий інтерфейс і не повинно викликати особливих труднощів у налагодженні. Для своєї роботи використовує спеціальний архів. Він не займає багато місця, так як не всі фотографії туди відправляються. Суть програми полягає у творі фотографій в момент зміни кадру. Це означає, що якщо в полі зору камери нічого не відбувається, то фотографії не будуть зберігатися.
 • Хто сидить за комп'ютером? Додатки для камери для ноутбука
 • WebCam Surveyor. Це додаток на ноутбук для камери безкоштовно. Воно володіє великим функціоналом, але складніший у використанні. WevCam Surveyor володіє вбудованим датчиком рухів, що може забезпечити стеження за ноутбуком і тим, що відбувається у вас в кімнаті. Якщо веб-камера зафіксує рух, то вона миттєво створить фотографію і надішле її на ваш поштовий ящик. Функціонал програми дозволяє налаштувати частоту кадрів і масштабування. Передбачена можливість запису відео і звуку. Відеоролики зберігаються у форматах MPEG-4 DIVX і MJPEG. Утиліта працює приховано і в автономному режимі.
 • WebCam Monitor. Ще одне прекрасне додаток для веб-камери на ноутбуці, володіє широким функціоналом. Має всі переваги вищеописаних утиліт. Відмітною особливістю є можливість зменшувати розмір збереженого відеоматеріалу, що може допомогти, якщо у вас не так вже й багато пам'яті на вашому пристрої.
 • Додатки, що забезпечують безпеку будинку або офісу

  Ще одна категорія утиліт для стеження. Програми цієї категорії можуть забезпечити безпеку не тільки комп'ютера і навколишнього простору, але і всього будинку в цілому. Єдиний мінус таких програм – вони не безкоштовні. Найвідомішими серед них є:


 • iSpy. Незважаючи на всі можливості програми, воно не вимагає особливих технічних пристроїв і складних налаштувань. iSpy використовує камеру і мікрофон. Будь-який шум або руху будуть зафіксовані та відправлені вам в СМС або на пошту. Має здатність помічати дим, що може попередити про виникнення пожежі.
 • Хто сидить за комп'ютером? Додатки для камери для ноутбука
 • WebCamXP. Програма, що дозволяє спостерігати за подіями в режимі реального часу. З допомогою WevCamXP ви можете дивитися за ноутбуком навіть зі свого телефону або планшета. Використовується невеликими компаніями для охорони малого бізнесу.
 • D-VievCam. Якщо у вас багато ноутбуків, що знаходяться в різних місцях, то це додаток для вас. З його допомогою ви можете забезпечити зв'язок з веб-камерами 8 комп'ютерів. Також володіє датчиком руху і функцією запису аудіо-, фото - і відеоінформації.
 • Хто сидить за комп'ютером? Додатки для камери для ноутбука

  Навіщо потрібні ці програми?

  Багато хто може подумати, що цей софт можна використовувати зі злими намірами. Ні в якому разі. Додатки не мають функцій злому чужих веб-камер, в іншому випадку вони були б поза законом. Всі ці утиліти покликані забезпечити безпеку вашого пристрою і вдома.

  Популярі новини
  Загрузка...