Системні вимоги для Serious Sam 3: подробиці і рекомендації

62 0 Новини високих технологій

Системні вимоги для Serious Sam 3 – спеціальні технічні обмеження, які відповідають за можливість сприятливої гри. Крім зазначеного моменту, вони ще й показують, на якому рівні якості зможе грати користувач. Не варто дивуватися, цей напрямок є основним для всього ринку персональних комп'ютерів. Тому, якщо ви давно хотіли зіграти в це пригода, то залишилося приступити до розгляду системних вимог Serious Sam 3. Але спочатку трохи поговоримо про саму гру.

Що це за гра?

Історія гри розповідає про те, що люди знайшли в стародавніх єгипетських пірамідах цікавий артефакт, що дозволяє їм швидко переміщатися в просторі. Подібну технологію відзначив для себе ватажок грізною інопланетної раси, який тепер має намір напасти на Землю і вкрасти знахідку. Щоб запобігти катастрофі, люди закликають з майбутнього могутнього героя, який повинен знищити ворогів і прогнати візитерів.


Системні вимоги для Serious Sam 3: подробиці і рекомендації
Пригода реалізовано з видом від першої особи і пропонує в якості зброї цілий арсенал гармат, починаючи з простих пістолетів, закінчуючи мініганом і навіть базукою. Користувачеві належить виконувати різні завдання, постійно боротися і прагнути до успіху. Якщо, звичайно, ПК буде відповідати основним вимогам Serious Sam 3. А щоб переконатися в цьому, досить уважно вивчити подальшу інформацію, яку ми для вас підготували.

Граємо на низьких налаштуваннях

Для початку слід розглянути можливість запуску пригоди на мінімальних налаштуваннях. У цьому випадку системні вимоги для Serious Sam 3 BFE придбають наступний вигляд:
 • Для запуску знадобиться стандартна збірка Windows XP.
 • Що стосується центрального процесу, то достатньо мати 2 Ггц і модель з двома ядрами.
 • Для стабільного ігрового процесу потрібно 1 Гб RAM пам'яті.
 • Графіка в грі відмінна, тому потрібно Nvidia GeForce 7800 мінімум або будь-яка наступна модель.
 • На жорсткому диску краще звільнити 4 Гб.
 • Системні вимоги для Serious Sam 3: подробиці і рекомендації
  Відразу відзначимо, що необхідне технічне оснащення ПК цілком стерпне, і в умовах сучасних технологій гру можна запустити практично на будь-якому доступному комп'ютері. Правда, не варто забувати про те, що є можливість значно поліпшити графічну картинку, але разом з нею зростуть і необхідні потужності.


  Встановлюємо максимальну графіком

  Щоб насолодитися красою оточення, слід розглянути системні вимоги для Serious Sam 3 на PC для максимально можливих налаштувань. Вони виглядають наступним чином:
 • Бажано ставити ігровий проект на Windows 7.
 • Процесор аналогічно повинен мати 2 Ггц, правда, потрібна вже чотири ядра.
 • Значно зросла і необхідна оперативна пам'ять, тепер потрібно 4 Гб.
 • Модель рекомендованої відеокарти теж стала серйозніше: Nvidia GeForce GTX 480.
 • Незмінним залишилося місце на жорсткому диску: 4 Гб.
 • Системні вимоги для Serious Sam 3: подробиці і рекомендації
  Бажані системні вимоги для Serious Sam 3 виглядають досить серйозно, але в порівнянні з усіма доступними ігровими проектами все ще знаходяться на прийнятному рівні. Зате тепер ви можете без проблем визначитися з тим, на яких налаштуваннях ви зможете грати. Шутери від першої особи завжди користувалися великою популярністю, але при цьому вимагали гарного технічного оснащення. Serious Sam 3 зайвий раз доводить, що для комфортної гри буде потрібно хороший комп'ютер.

  Популярі новини
  Загрузка...