Як скачати підручники на iPad? Інструкція

621 0 Новини високих технологій

Сучасним школярам вже не потрібно носити з собою важкі підручники. Адже їх можна завантажити на зручний планшет. У багатьох початківців користувачів виникають труднощі при завантаженні підручників на айпад. Але насправді цей процес не є складним.

Як скачати підручники на iPad?

Як скачати підручники на iPad? Інструкція
На початку потрібно вибрати додаток для читання. Офіційний додаток для пристроїв Apple називається iBooks. Перша версія цієї програми була розроблена тільки для айпадів. Через деякий час було випущено оновлення для інших пристроїв Apple. Додаток виявилося дуже зручним. Розробники спробували створити у користувача відчуття, які виникають при читанні цієї книги. Електронні книги розміщувалися на дерев'яній полиці. В додаток додали ефект перегортання сторінок. Користувачі оцінили функціональність програми. Екран пристрою дозволяє читати книги, не напружуючи очей. Багато стали використовувати айпад в якості електронної книги. Розробники створюють і альтернативні програми для iOS-пристроїв. Їх використовують для книг нестандартних форматів. iBooks підтримує три формати книг: ePUB, PDF і iBooks. Існує кілька способів скачування книг на айпад.


iBooks Store

Для покупки книг в офіційному магазині потрібно ідентифікатор Apple ID. Він дозволяє отримати доступ до книг на будь-якому "яблучного" пристрою. Більшість творів в магазині на англійській мові. Як скачати підручники на iPad? Для цього потрібно вибрати книгу і натиснути кнопку "купити". Книга автоматично завантажиться на пристрій. Перед покупкою можна ознайомитися зі змістом книги. Освітні курси англійською мовою можна завантажити за допомогою програми iTunes U.

Через iTunes

Як скачати підручники на iPad? Порядок дії такий. Завантажити вибрані книги в потрібному форматі на комп'ютер і зберегти їх в одну папку. Додати книги в медіатеку айтюнс. Для цього необхідно запустити програму, відкрити розділ "Книги" і перетягнути папку з книгами. Підключити айпад до комп'ютера за допомогою кабелю. Перенести книги на пристрій за допомогою функції "синхронізувати обрані книги".

Через браузер

Як скачати підручники на iPad? Інструкція
Де завантажити підручники на iPad? Існує величезна кількість сайтів, з яких можна завантажити книги. Порядок дій такий. Знайти сайт, що надає скачування книг в потрібному форматі. Перейти на посилання для скачування. Вибрати програму і відкрити в ній підручник. Де завантажити підручники на iPad? Можна знайти тематичні групи в соціальних мережах. У них розміщують користувачі посилання на підручники в потрібному форматі.

Популярі новини
Загрузка...