Персонаж капітан Макміллан з Call of Duty

318 0 Новини високих технологій

Серія ігор Call of Duty: Modern Warfare надовго закарбувалася в пам'яті гравців. Кожен персонаж має свої особливості і характер. Серед них Call of Duty капітан Макміллан займає особливе місце. Це загадковий військовий військ SAS. З'являється він тільки в першій і останній частині гри.

Персонаж капітан Макміллан з Call of Duty

Початок біографії капітана Макміллана

Кар'єра людини стартує приблизно за два десятки років до початку розвитку сюжету ігрових дій. Цей військовий командував снайперським загоном, який складався з двох чоловік. В ньому був один з головних героїв - капітан Прайс. Важливе завдання загону - ліквідація бандита Захаева - нелегального торговця вогнепальною зброєю, а також ватажка націоналістів. Це було найперше завдання на вбивство після Другої світової війни. Прайс икапитан Макміллан були відправлені в Прип'ять, що знаходиться на Україні.


Військові були споряджені спеціальними костюмами для маскування. В їхньому арсеналі були безшумні гвинтівки М21 і пістолети USP 45. Для вбивства у них був крупнокаліберне зброю USP 45. Герої проникли в селище, який знаходився недалеко від Прип'яті. Вони зайняли позицію, на якій залишалося тільки чекати ворога. Після появи Захаева капітан Прайс вистрілив. Він потрапив в руку, за що його похвалив Макміллан. Проте вбити лиходія не вдалося. Після замаху на Захаева у героїв почалися проблеми. Їм потрібно було сховатися від переслідувачів і професійних вбивць. Для цього вони скористалися найближчим УАЗом. Під час втечі капітан Макміллан отримав серйозну травму ноги. Однак головним героям вдалося врятуватися в останні хвилини, уникнувши загибелі.


Персонаж капітан Макміллан з Call of Duty

Подальша доля персонажа

Після того як Прайс і Макміллан побували в Прип'яті, другий герой відійшов від військових дій. Він не займався фронтовими справами з 1996 по 2011 рік. Командуванням вже займався Джон Прайс. Про капітана Макмиллане нічого не було відомо. Проте цей персонаж з'являється з настанням Третьої світової війни.

Макміллан і Modern Warfare 3

Полюбився всім гравцям персонаж повертається в третій частині гри. Його звання тепер - командер. Це людина, яка має право розпоряджатися всіма військовими операціями армії. Під час ігрового процесу капітан Макміллан весь час знаходиться в штабі і віддає накази. Його позивний звучить як «База».
Персонаж капітан Макміллан з Call of Duty
Перший раз він з'явився у завданні «Не притулятися», у якому розповідав сержантові те, як потрібно діяти. Капітан співпрацює з багатьма організаціями, щоб дізнатися про наміри Володимира Макарова. За даними МІ-5 лиходій переправив через порт Лондона хімічна зброя. Внаслідок цього загін SAS намагається запобігти катастрофі. Однак Макарову вдалося підірвати зброю в Європі, але військам Англії вдалося відбити напад. У самий розпал воєнних дій у Європі з Макмилланом зв'язався капітан Прайс, який став військовим злочинцем. Внаслідок цього герой спочатку відмовляє в допомозі. Однак у Джона Прайса виходить вмовити цього персонажа, посилаючись на події в селищі під Прип'яттю, що відбулися 20 років тому. Макміллан розповів всю інформацію, яку хотів знати старий приятель. Стосувалася вона місцезнаходження торговця вогнепальною зброєю, пов'язаного з Володимиром Макаровим. Набагато пізніше капітан Прайс ще кілька разів консультувався з Маком.
Коли Третя світова війна закінчилася, про персонажа не було згадок і чуток. Однак, за однією з версій, Макміллан залишився командувачем армією Британії. Також завдяки зусиллям капітана з Прайсу було знято обвинувачення за вбивство генерала Шепарда. Цьому персонажу приділяється дуже мало уваги, проте завдяки йому був знищений така людина, як Володимир Макаров. Адже саме Макміллан підготував операцію на Аравійському острові для знищення ворога і режиму ультранаціоналістів.
Персонаж капітан Макміллан з Call of Duty

Харизма і особистість персонажа

Цей капітан є улюбленцем гравців. Адже Мак добре справляється зі снайперською гвинтівкою. Фото без маски капітана Макміллана не знайти. Цій людині достатньо лише кількох миттєвостей, щоб зробити точний постріл. Герой володіє гострим розумом і кмітливістю, що допомагає йому в серйозних операціях. Мак - стриманий і спокійний чоловік, що в деяких завданнях грає тільки на руку. Макміллан, навіть незважаючи на своє поранення, бере участь у бойових діях. Він відіграє важливу роль у війні і призводить своїх союзників до перемоги, незважаючи на труднощі, приймає правильні рішення. Деяким гравцям все-таки вдалося знайти фото капітана Макміллана. За припущеннями гравців, герой походить з Шотландії. А його справжнє ім'я - Карл.

Популярі новини
Загрузка...