Hitman: Blood Money. Системні вимоги, сюжет і особливості гри

584 0 Новини високих технологій

У травні 2006 р. уваги любителів комп'ютерних ігор данською компанією IO Interactive була представлена чергова гра серії Hitman, відома як Blood Money («Криваві гроші»). Як і в попередніх частинах, гравцям дається можливість грати професійним найманим вбивцею агентом 47 який у стелс-екшен залишається основним героєм. У грі з'явилися нововведення, що відбилося на системних вимогах Hitman: Blood Money. Інформацію про сюжеті гри, її особливості та вимоги до операційної системи ПК ви знайдете в статті.

Головний герой

У грі Hitman: Blood Money гравцеві надається можливість керувати самим смертоносним і невловимим найманим вбивцею в історії. 47-й є кінцевим і найуспішнішим результатом селекції, серйозних і засекречених експериментів у сфері клонування, вироблених вченими Агентства. У грі «Криваві гроші» кістковим мозком Хітмана зацікавилася конкуруюча фірма «Франчайз». З метою роздобути ДНК і створити армію універсальних клонів-вбивць за агентом 47 розпочато полювання.


Системні вимоги

Hitman: Blood Money, на відміну від попередніх версій, є симулятором найманого вбивці від третьої особи. Тепер можна бачити не тільки потилицю з штрихкодом, але й обличчя головного героя.
Hitman: Blood Money. Системні вимоги, сюжет і особливості гри
Як стверджують фахівці, не кожен комп'ютер зможе підтримувати режим даної гри. З цієї причини тим, хто планує придбати четверту частину, бажано знати про рекомендовані системні вимоги Hitman: Blood Money. Гра розроблялася для операційних систем Windows XP. Бажано, щоб був одноядерний процесор Intel Pentium 4 з частотою 240 Гц або Athlon XP 200 Гц. Об'єм оперативної пам'яті повинен становити 1 Гб. Нормальне відтворення гри буде можливо при наявності відеокарти Ge Force 6800 nVidia або ATI Radeon X800 з пам'яттю 128 Мб і графічного API DirectX9.


Про мінімальні вимоги до ОС ПК

Успішно встановити четверту частину "Хітмана" геймери зможуть ті, комп'ютери яких відповідають хоча б мінімальним системним вимогам. Hitman: Blood Money доступний для скачування на операційну систему Windows 2000 з процесорами Intel Pentium 4 (150 Гц) або ж Athlon XP (1800 Гц). Об'єм оперативної пам'яті повинен бути не менше 512 Мб. Бажано, щоб у ПК використовувалися відеокарти Ge Force FX 5600 nVidia або ж X9500 ATI Radeon з оперативкою 64 Мб. Для мінімальних вимог також обов'язково наявність графічного API DirectX9.

Про нововведення

Прагнучи зробити гру «Хітман: Криваві гроші» більш захоплюючою, розробники додали в гемплей нововведення. Тепер агент 47 для підходу до мети, крім сходів, може використовувати труби та інші височини. Холодна зброя тепер використовується не тільки для ударів, але і для метання. Щоб ліквідувати саму мету, охоронця або іншої людини, не обов'язково наближатися до нього впритул. Тепер це можна зробити з невеликої відстані. Тіла убитих легко сховати.
Hitman: Blood Money. Системні вимоги, сюжет і особливості гри
При необхідності клон використовує людей як живий щит. Передбачена можливість здійснювати ліквідацію, імітують нещасні випадки. Для цього достатньо привести в непридатність газову плитку або мангал. Цілі у грі стикаються з балконів, сходів, вікон. На об'єкт можна упустити що-небудь важке.
У грі з'явилася вибухівка, яку можна закладати в різні предмети і шприци з отрутами і снодійним. Препарати тепер вводяться в їжу, стакани і пляшки. Проходити гру стало трохи складніше, оскільки розробники стелс-екшену ввели відеоспостереження. У разі якщо клону зафіксувала відеокамера, після виконання завдання касету краще вкрасти. В кінці кожної місії з'являються газетні вирізки з описом події. Незважаючи на те, що асортимент зброї не надто великий, кожну стрілецьку одиницю можна за бажанням удосконалити, докупивши до неї лазерний або коліматорний приціл, боєприпаси, прилади для безшумної стрільби, лазерний целеуказатель та ін.

Графіка

У «Криваві гроші» данськими розробниками застосований модифікований движок Glacier engine. Персонажі мають набагато поліпшеною анімацією. Підвищити деталізацію вдалося за рахунок додавання методу бамп мапінгу.
Hitman: Blood Money. Системні вимоги, сюжет і особливості гри
Як стверджують фахівці, пост-фільтри раніше використовувалися в попередній частині – в Hitman: Contracts. Графіка третьої частини, судячи з відгуків, виглядає набагато яскравіше і ефектніше, ніж у перших двох (Codename 47 і Silent Assasin).

Популярі новини
Загрузка...