Fallout 4: як включити ліхтарик у грі?

176 0 Новини високих технологій

Fallout 4 - остання частина серії РПГ, в якій ви можете досліджувати відкритий постапокаліптичний світ, прокачувати свого персонажа і стикатися з цікавими героями. З даної статті ви дізнаєтеся, як включити ліхтарик в Fallout 4 і що для цього потрібно зробити.

Для чого потрібен ліхтар?

У цій грі вам часто доводиться досліджувати підземелля і темні місця. Також у світі після ядерної війни безліч занедбаних і вимерлих притулків, в яких вам також буде потрібно додаткове освітлення, щоб обстежити кожен куточок приміщень і зібрати весь лут. У Fallout 4 більшість функцій можна використовувати за допомогою гарячих клавіш, список яких знаходиться в налаштуваннях гри. Персонаж носить на руці спеціальний комп'ютер Pip-boy, який грає роль інвентарю, картки, журналу завдань і т. д. Також в нього вбудована лампочка, яку можна активувати і освітити собі шлях у темряві.


Fallout 4: як включити ліхтарик у грі?

Як включити?

Розберемося, як включити ліхтарик в Fallout 4. Звичайний Pip-boy можна відкрити за допомогою одного натискання на клавішу Tab. Після цього на екрані з'явиться інтерфейс комп'ютера. А щоб активувати ліхтар, необхідно ненадовго затиснути клавішу Tab. Через кілька секунд лампочка загориться. Це буде помітно по виглядом від третьої особи, оскільки у персонажа почне виблискувати рука. Але краще всього використовувати ліхтар з видом від першої особи, оскільки лампочка буде висвітлювати весь простір перед вами на кілька метрів уперед. Щоб відключити освітлення, просто затисніть Tab на кілька секунд знову, після чого індикатор відключиться.
Fallout 4: як включити ліхтарик у грі?
Існують моди на ліхтарик в Fallout 4 які будуть змінювати зовнішній вигляд самого Pip-boy, а також тип світіння і колір лампочок. З допомогою подібних модифікацій можна налаштувати не тільки дизайн, але і характеристики ліхтаря (дальність свічення, радіус і так далі). Користуйтеся варіативністю механіки гри, щоб підлаштувати управління і геймплей під свої уподобання!

Популярі новини
Загрузка...