"Герої 3": проходження кампаній і квестів, секрети, збереження, геймплей, сюжет гри і персонажі

212 0 Новини високих технологій

Проходження кампанії "Герої 3" являє собою повне занурення не тільки в світ старих відеоігор, але і в культуру дев'яностих. Багато геймери грали хоча б в одну гру серії, а якщо і ні, то чули про неї. Весь галас, який виник довкола цього шедевра, з'явився не просто так. Саме проект "Герої меча і магії" став одним з прабатьків усього жанру покрокових стратегій.

Як з'явилася гра "Герої 3"

"Герої 3": проходження кампаній і квестів, секрети, збереження, геймплей, сюжет гри і персонажі
HoMM 3 - це відеогра, яка була випущена на комп'ютери в далекому 1999 році. Вона являє собою стратегію, в яку розробники майстерно вплели RPG-складової. Випуском гри займалася корпорація New World Computing, а видавництвом - компанія 3DO. На території Російської Федерації вона була реалізована об'єднанням "Бука", з'явившись у світ на просторах вітчизняних ринків у березні 2000 року. Назва оптимізували як "Герої меча і магії 3: Схід Ерафіі".


Короткий опис

"Герої 3": проходження кампаній і квестів, секрети, збереження, геймплей, сюжет гри і персонажі
Подібно попередніх частинах серії, проходження кампанії "Герої 3" відбувається на просторах світу фентезі. Гравець отримує можливість управляти персонажами, які під внутрішньоігровому процесі називаються героями. Стратегічна складова гри характеризується в управлінні загонами воїнів. В ході проходження кампанії "Героїв меча і магії 3" ви можете подорожувати по ігровому світу, дослідити різні локації, а також захоплювати чужі території. Тактично момент гри представлений можливістю битися з противником в окремому ігровому вікні. Якщо порівнювати гру з попередніми частинами, то можна відразу виділити ряд переваг, головним з яких традиційно називають графіком. Всі модельки і текстури третьої частини були повністю перемальовані. Проходження кампанії "Герої 3: В ім'я богів" з клинком стало набагато приємніше з-за цієї складової.


Ігровий процес був сильно змінений. Були введені підземелля, а також артефакт Святий Грааль. Проходження кампанії "Героїв 3" вийшло на новий рівень, так як з'явилося нововведення, в якому герой міг сам битися з штучним інтелектом. Вперше була введена гра по мережі. За час свого існування вона стала найбільш популярною в своїй серії. За оцінками багатьох критиків, "Герої 3" є найпопулярнішою покрокової стратегією в світі.

Геймплей

"Герої 3": проходження кампаній і квестів, секрети, збереження, геймплей, сюжет гри і персонажі
Гра є ідейним продовженням двох попередніх частин. Проходження кампанії "Героїв 3: Дихання смерті" полягає в битвах героїв, яким необхідно перемогти армію злісних монстрів. Геймплей полягає в переміщенні по стратегічним локаціях, які гравець в ході сюжету повинен захопити і захищати. Населені пункти - це одна з найважливіших складових ігрового процесу. Гравець може купувати поліпшення і відвідувати стратегічні об'єкти міст, отримуючи при цьому поліпшення військ, героїв, а також ця дія відкриває нові могутні заклинання. Також з підлеглих міст герої отримують основний прибуток для подальшого розвитку персонажів або будівель. На жаль, будівництво нових міст не передбачено ігровим процесом, але це і не потрібно, так як введених населених пунктів досить багато.
"Герої 3": проходження кампаній і квестів, секрети, збереження, геймплей, сюжет гри і персонажі

Послідовність і розвиток персонажів

Сам жанр називається так, тому що має особливу структуру. Основною одиницею часу є хід, за час якого гравець може зробити не більше однієї дії. У глобальному стратегічному режимі один хід - це один день. За цей час гравцеві надається можливість здійснити не більше одного поліпшення для кожного з захоплених міст (існує також можливість налаштувати час, через який день закінчується).
Під час початку битви ігрове вікно переміщується зразок шахової дошки. З двох сторін цій області ви керуєте своїми героями, після чого повинні перемогти супротивника.
"Герої 3": проходження кампаній і квестів, секрети, збереження, геймплей, сюжет гри і персонажі
Найцікавішим моментом проходження кампанії "Героїв 3" в 5 частини називають систему розвитку персонажа. Вона полягає в отриманні досвіду, підвищує рівень. З кожним новим рівнем гравець може підвищити характеристики і силу свого героя, отримуючи нові здібності. Отримати досвід можна в численних битвах в ході сюжету. Його кількість прямо залежить від загального числа здоров'я всіх убитих юнітів. Якщо гра відбувається в мережевому режимі, то потерпілий поразку гравець не отримує нічого. З кожним новим рівнем необхідно все більше досвіду для переходу на наступний рівень прокачування. Крім супротивників-героїв, проходження урізноманітнює величезна кількість нейтральних одиниць, які не зараховані ні до одного табору гравців. Зазвичай такі істоти відіграють роль охоронців шахт, а іноді навіть стережуть легендарні артефакти. Іноді нейтральні юніти становлять силу, охороняє нейтральні міста або групи військ. У грі вони є пасивними, але при нападі гравця будуть оборонятися. Вони необхідні в проходженні кампанії клинка "Героїв 3", допомагаючи підвищити характеристики персонажів, а також знайомлять з ігровим процесом.

Характеристика героїв

Персонажі, якими управляє гравець при проходженні кампанії, грають головну роль в "Героях 3". Вони переміщують групи військ по картах, а також використовують магію в битвах. Ви можете збільшувати їх силу за допомогою різних артефактів, а також підвищення рівня героя. З кожним новим етапом гравець отримує одне очко розвитку в залежності від класу героя.

Параметри героїв

Сила гравця залежить від характеристик персонажа, які діляться на:
 • силу;
 • захист;
 • магію;
 • знання.
 • Сила підвищує фізичну атаку, захист - оборону, магія - ефективність чарівництва, а знання - запас мани.

  Карта гри

  Простір, на якому відбувається дія, украй велика. Тим не менш величезна його частина - гори і ліси, які неможливо пройти. Таким чином, виходить карта, що складається з безлічі розгалужень, що роблять гру трохи більше лінійної. Але розробники не стали робити проходження карт казуальним дією, а тому додали секретні локації, в які можна потрапити, якщо використовувати незвичні маршрути. Також передбачено створення тупиків, в яких гравці можуть закрити інші війська. Карта гри розділяється на два етапи - підземний і надземний. Для переміщення між ними потрібно використовувати врата підземелля.
  "Герої 3": проходження кампаній і квестів, секрети, збереження, геймплей, сюжет гри і персонажі

  Секрети і баги

  Якщо ви вже грали в "Героїв 3", то напевно знаєте про велику кількість захованих секретів, тонкощів гри і, звичайно, богів. Тим не менше, існують маловідомі фішки, серед яких наступні:

 • Гравець може поліпшити кавалеристів безкоштовно, використовуючи зовнішню стайню.
 • Якщо ви затиснете клавішу, при цьому не відпускаючи її, клацніть на свого героя, то з'явиться вікно з книгою чарівництва. Цей секрет дозволяє гравцеві використовувати магію двічі за один хід. Здатність зникає в тому випадку, якщо книга буде закрита.
 • Противник, який відчуває ненависть, буде наносити до 50 відсотків більше шкоди, отримуючи до півтораразового утрати по собі.
 • Зібрані артефакти "Ангельський альянс" і "Проклятий обладунок дають можливість використовувати чаклунство навіть з накладенням мовчання.
 • При поліпшенні чарівництва стихії Води до максимуму, вартість навички Телепорт буде складати 1 одиницю мани.
 • Юніти, що знаходяться поруч з єдинорогами, одержують імунітет до магічних атак.
 • Якщо в інвентарі гравця більше 5 предметів, то можна спробувати придбати що-небудь на ринку, після чого продати це. Після цього перетягніть цей слот будь-який інший предмет. При подальшому продажу його ціна буде становити стільки ж, скільки коштував предмет у цій клітинці до нього.
 • Популярі новини
  Загрузка...