Огляд "Готики 5": подробиці про гру та відгуки користувачів

187 0 Новини високих технологій

Огляд "Готики 5" – звичайне вивчення ігрового проекту з виділенням основних переваг та недоліків. Правда, в даному разі поспішаємо відзначити одну особливість – мова йде не про продовження серії, а про нову гру під назвою Elex. Просто її так охрестили фанати з-за схожості з усіма минулими розробками компанії Piranha Bytes. Тому нехай вас не бентежить наше незвичне трактування гри.

Що це за ігровий проект?

Але перш ніж ми проведемо для вас наш огляд "Готики 5", хотілося б поговорити про те, а що Elex собою являє. По суті, це проста рольова гра від третьої особи з відкритим світом. Сюжет пригоди розповідає про те, що на планету Земля (у пригоді вона іменується по-іншому) впав таємничий метеорит, який повністю змінив життя. Люди поділилися на фракції і почали жити спільно з новим мінералом, що впав з космосу. Якої-небудь світової війни не сталося, але конфліктів уникнути не вдалося. Головному герою з самого початку доведеться вибирати, який з доступних фракцій приєднатися і спробувати привести її до перемоги.


Огляд "Готики 5": подробиці про гру та відгуки користувачів
В принципі, початок гри "Готика 5" відразу вказує на більшу схожість з минулими частинами. У них користувачам теж пропонувалося вибрати сторону конфлікту і відправитися в захоплюючу пригоду. Тільки раніше це не дуже впливало на оповідання і ігровий процес, а тепер ваше рішення зумовить не тільки клас героя, але і оточення, в якому йому належить перебувати. Детальніше ви дізнаєтеся вже з нашого огляду "Готики 5".

Невеликий огляд гри

Після початку гри багато фанатів ігрової серії відразу стали відзначати дивовижну схожість з минулими частинами: красивий і просторий світ, невеликі містечка, постійні бої і квести. Атмосфера гри "Готика" завжди радувала шанувальників і ніколи не була об'єктом критики. У Elex знову вийшло пробудити ностальгічні спогади і піднести їх в новій обгортці. Особливо варто відзначити графіку в грі, вона варта уваги і захоплення.


Огляд "Готики 5": подробиці про гру та відгуки користувачів
Якщо відкинути всі розбори квестів, озброєння та інших типових елементів, відразу захочеться відзначити головну особливість, пов'язану з поділом населення на фракції. Тепер на ваш вибір будуть доступні наступні представники:
 • Берсерки – типові воїни, які звикли використовувати в бою сокири, мечі та луки. Часом вони намагаються використовувати магію.
 • Ізгої – представники постапокаліпсису. Вони володіють особливою падкостью до використання нового мінералу як наркотиків, які дають нові можливості. Абсолютно всі ізгої сидять на стимуляторах, які значно покращують їх рефлекси. Крім цього, в бою вони використовують вогнепальну зброю.
 • Клірики – більш сучасна фракція, яка лазери, ментальне зброю і силову броню.
 • Альби – мутанти, які повністю просочили своє тіло новим мінералом. Завдяки цьому вони стали могутніми, небезпечними і практично безсмертними.
 • Кожна з представлених фракцій володіє своїми інтересами і пропонує гравцеві різноманітні можливості. Враховуйте, після вибору сторони ваш герой зможе користуватися тільки тією зброєю і перевагами, якими наділені всі їх представники. Саме це і зумовить клас персонажа в подальшому.
  Огляд "Готики 5": подробиці про гру та відгуки користувачів
  Хотілося б в огляді гри "Готика 5" відзначити і перероблену систему квестів. Так, вони залишилися звичними в плані інтерфейсу, але тепер є вибір, який впливає на подальший розвиток історії. Сюжетні вставки, побічні квести – все стало більш цікавим і живим. З'явилися невеликі сцени під час розмов у вигляді бійок, з'ясування стосунків і т. д. Ця сторона гри дуже порадувала і зробила пригода більш «живим». Що ж до контенту, то його предостатньо. Рясне кількість ворогів і озброєння, звична система розвитку допомогою навчання у майстрів і широкі простори для дослідження світу. Правда, оточення все таке ж малонаселена, персонажі хоч і стали краще, але все одно сприймаються як ляльки, а бої не утримують інтерес і швидко закінчуються. Хоч гра і має настільки негативний пласт, вона нам сподобалася. Так, є за що її критикувати, але це та сама старенька "Готика", яка побита часом і негативом, але незважаючи на це, залишається добрим і атмосферним пригодою. Правда, далеко не всі гравці поділяють нашу думку.

  Відгуки користувачів

  Думка фанатів гри розділилося на два табори: одна частина зазначала, що розробники молодці і добре постаралися, а інші почали критикувати бойову систему і відсутність бажання робити хорошу гру. Тим не менш, якщо подивитися на статистику думок в Steam, то пріоритет все ж падає більше на позитивні відгуки "Готики 5".
  Огляд "Готики 5": подробиці про гру та відгуки користувачів
  Ми вважаємо, що гра несправедливо оцінена, і деякі фанати серії просто продовжують чіплятися до дрібниць, порівнювання цей ігровий проект з іншими сучасними рольовими пригодами. Але не варто забувати, що "Готика" – це своєрідний проект з певною часткою атмосферності і особистим шармом. На жаль, далеко не кожен готовий це сприймати.

  Чи варто чекати продовження?

  Після невеликого огляду на "Готику 5" залишається лише задуматися про продовження. Нам би хотілося побачити щось більш цікаве і захоплююче з незмінною атмосферою. Але чи будуть цим займатися розробники? Враховуючи, що їм не вдалося позбутися від шаблонності "Готики", отримавши нову хвилю невдоволення, розробники напевно захочуть переглянути формат створення ігрових пригод. А поки залишається лише чекати офіційних заяв, так як ніякої інформації немає.

  Популярі новини
  Загрузка...