Вся інформація про неухильне крижаному покорителе в грі World of Warcraft

154 0 Новини високих технологій

Поводи неухильного крижаного підкорювача є предметом, який дозволяє закликати гравцеві однойменне транспортний засіб у грі World of Warcraft. Прочитати про способи його отримання, а також дізнатися іншу корисну інформацію можна в цьому матеріалі.

Загальний опис

Після захоплення деяких територій Нордскола Король-Ліч всіляко зміцнював свою армію. Звичайні істоти Батоги не могли сильно зашкодити об'єднаним арміям Альянсу і Орди. Саме тому створювалися істоти набагато потужнішим і більше. Неухильне крижаний підкорювач був одним з них. Серед усіх зміїв, що служили Королю-Личу, ці відрізнялися найбільшою жорстокістю і лютістю. Вже одним зовнішнім виглядом на полях битв вони викликали паніку у бійців. У битві істоти лютували, розривали ворогів на частини, приносячи перемогу своєму творцеві в Крижаній Короні.


Вся інформація про неухильне крижаному покорителе в грі World of Warcraft

Спосіб отримання

Якщо гравець бажає отримати поводи неухильного крижаного завойовника, то доведеться сильно постаратися. Предмет можна отримати тільки в нагороду за отримання досягнення «Слава рейдеру Крижаний Корони» в рейді на 25 гравців. В нових додатках користувач може добути його поодинці, але необхідно знати умови. Досягнення включає в себе сімнадцять інших, більш дрібних умов. У першу чергу це стосується вбивства всіх босів, складність повинна бути героїчна. Далі досягнення стосуються виконання певних умов у битвах. Наприклад, щоб отримати «Давненько я цього чекаю», гравцям доведеться чекати накладення дебаффи «мертвотних чуми» в сумі не менше тридцяти разів. Тільки після цього вбивати Короля-Ліча, який є останнім босом рейду. Зворотні умови присутні в досягненні «Масок немає!». У битві з супротивником по імені Тухлопуз герої не повинні допустити, щоб на одному з учасників дебаффи «Несприйнятливість до гнилі» було накладено більше трьох разів у сумі. Схожі умови присутні в інших битвах.
Вся інформація про неухильне крижаному покорителе в грі World of Warcraft

Зовнішній вид

Модель підкорювача виглядає досить грізно, колір сірий. Є також модель з багровим забарвленням, її можна отримати при таких же умовах, але в рейді на 10 гравців. Всередині скелета, обтягнутого залишками шкіри, знаходиться синє сяйво. Воно свідчить про те, що створили транспорт в Крижаній Короні. Основний кістяк крил з'єднаний перетинками, що йдуть прямо до тулуба. Голова досить великих розмірів прикрашена рогом. На обличчі застиг жорстокий оскал, який висловлює готовність до бою. Транспорт може пересуватися по землі і злітати в повітря.

Популярі новини
Загрузка...