Який максимальний рівень в Fallout 4?

142 0 Новини високих технологій

У Fallout 4 максимальний рівень не був визначений спочатку. Розробники надали користувачам можливість насолоджуватися пригодами, незважаючи на результат. Сюжетна лінія та максимально вдосконалені навички не представляли собою обмеження в плані прокачування. Тому користувачі почали активно використовувати різноманітні чіти і нарешті змогли визначитися з допустимим значенням. Але спочатку торкнемось самі питання прокачування, а потім вже розкриємо знахідку фанатів.

Прокачування в Fallout 4

Перш ніж ви дізнаєтеся про максимальний рівень в Fallout 4 розглянемо процес розвитку. Спочатку все досить просто, користувачі можуть проходити сюжетну лінію і виконувати квести. Складність викликає кінцівка гри, яка залишає ще кілька завдань, а потім залишається тільки знищувати монстрів. Таким темпом прокачати персонажа проблематично, та й часу потрібно досить багато. Але фанатів це не зупинило, і вони почали підключати чити, щоб визначити максимальний рівень в Fallout 4.


Який максимальний рівень в Fallout 4?
Нагадуємо, що спочатку розробники вказали на те, що стелі прокачування в грі немає. Фанати підтвердили це, але й відзначили, що гра має неприємний дефект, який так і не дозволяє визначити максимальний лвл. Для початку зазначимо максимальний рівень у залежності від здібностей, а потім вже вкажемо значення, до якого вдалося дістатися з допомогою читів.

Розвиток персонажа в залежності від здібностей

Спочатку гравці припускали, що максимальний рівень персонажа в Fallout 4 досягається після прокачування всіх здібностей. У грі передбачено 7 характеристик, кожна з яких має 5 рангами та додатковими вміннями. Шляхом нехитрих підрахунків ми отримуємо, що для прокачування абсолютно всіх здібностей потрібно 275 рівнів. Це за умови, що поліпшені всі 70 доступних умінь. Навіть ця цифра вже показує, що гойдатися доведеться дуже довго, особливо якщо будете робити це власноруч.


Який максимальний рівень в Fallout 4?
До речі, кожен наступний рівень розвитку передбачає набагато більше досвіду. Поки є квести, це не виглядає таким вже і складним процесом. Але коли завдання закінчуються, навіть будівництво і постійна зачистка пусток не спростить ситуацію. Хоча й зустрічалися люди, які витрачали на гру сотні годин, правда, досягали лише 200 рівня. При цьому зазначені дані не є кінцевим результатом, так як планка прокачування не припиняє свого руху.

Максимально можливий лвл

Тепер розглянемо ситуацію, коли фанати використовували чіти і намагалися з'ясувати, який максимальний рівень в Fallout 4 доступний для користувачів. Виявилося, що сама гра не передбачає такого значення, так як при постійному збільшенні досвіду і досягнення величезного результату ігровий проект просто вилітав.
Який максимальний рівень в Fallout 4?
Якщо ж вам цікавий досягнутий показник, то таким є значення в 65535 рівнів. Погодьтеся, перевершує будь-які очікування. Складно навіть уявити, скільки потрібно витратити часу, щоб досягти цієї планки. Вона не є кінцевою, так як при подальшому розвитку досвід продовжує набиратися, але гра постійно вилітає і не дозволяє отримати цифру вищевказаної.

Варто гойдатися до цього рівня?

Тепер ви знаєте, який максимальний рівень в Fallout 4 але прагнути до нього ми не рекомендуємо. Справа в тому, що в грі вам не буде чого робити і сенс розвитку просто відпаде. Досить прокачати персонажа до позначки в 275 рівнів, так як це забезпечить розвиток усіх доступних здібностей. Навіть сама гра не має стільки контенту, хіба що ситуацію можуть урізноманітнити деякі фанатські модифікації. Сподіваємося, що наша інформація виявилася корисною і ви зможете розставити всі необхідні пріоритети під час пригоди.

Популярі новини
Загрузка...