Зброя в "Обливионе": опис ігри, секрети проходження

353 0 Новини високих технологій

The Elder Scrolls - популярна серія ігор, яка з кожною новою частиною, набирає обертів і стає краще. Четверта частина під назвою «Обливион» з'явилася в 2006 році під керівництвом компанії Bethesda. Як і в інших частинах гри, в цьому було важливо зброю. У «Обливионе» є багато варіантів мечів, яка дробить та далекобійного зброї.

Початок історії

Четверта частина серії умовно продовжує події попередньої, хоча і не пов'язана тісно з нею сюжетними історіями. Основні події відбуваються у Сиродиле, який знаходиться в Тамріель (континент, який став основною локацією для всіх ігор). Протагоніст знову опиняється безіменним укладеним. У в'язницю, де знаходиться головний герой, приходить Імператор з охоронцями. Але там на них нападають вбивці Міфічного Світанку. Щоб втекти, вони використовують таємний хід в камері протагоніста.


Імператор вирішує довірити герою Амулет Королів, щоб той передав артефакт Джоффрі. Правитель гине від рук ассасина, а протагоніст починає свою подорож по Сиродилу.
Зброя в "Обливионе": опис ігри, секрети проходження
З-за смерті Імператора порушується рівновага світів, і по всій локації починаються відкриватися ворота в Обливионе. Це місце вважається скупченням зловісних магічних істот. Вони хочуть вирватися з іншого виміру на волю.

Пошуки Мартіна

Після того як протагоніст знаходить Джоффрі, той розповідає йому, що зброя в Обливионе ніяк не допоможе. Щоб зупинити навалу істот, необхідно знайти людину королівської крові. Саме він зможе запалити Драконівські Вогонь. Протагоніст висувається на пошуки Мартіна. Священик знаходиться в місті Кватче. Але коли персонаж потрапляє туди, він бачить, що локація повністю зруйнована і перекрита брамою Облівіона. Він закриває їх і вмовляє Мартіна відправитися до Джоффрі.


Повернувшись у монастир, герої дізнаються, що Амулет був вкрадений. Тим не менш Мартін проходить процедуру коронації, і під його командуванням починаються пошуки втраченого артефакту.

Проходження: секрети

В ході проходження гравцеві потрібно буде покращувати зброю. «Обливион» - гра, яка підготувала безліч випробувань, які важко здолати з дефолтними спорядженням. Гравцеві потрібно буде відправитися в Обливион, щоб звідти дістати артефакт, а після допомогти Мартіну запалити вогонь.
Зброя в "Обливионе": опис ігри, секрети проходження
Щоб успішно проходити місії, достатньо знати секрети і хитрощі, які допоможуть спростити завдання без установки чітів або використання кодів. Приміром, під час проходження гри вам доведеться вступити в рукопашний бій. Якщо ви бачите, що суперник набагато більше вас, то краще відразу тікати. Природно, противник буде намагатися наздогнати вас, тому потрібно шукати скелі й камені, щоб залізти наверх. Звідти можна буде атакувати ворога стрілами або фаерболами. Протагоніст повинен закрити врата Облівіона. Зброя ніяке йому в цьому допомогти не зможе. Найкраще швидко бігти, схопити сигильский камінь і закрити ворота. В іншому випадку доведеться довго битися зі всіма чудовиськами, які є в іншому вимірі. На шляху зустрінеться Убмра, яку не так просто вбити. Щоб не довго з нею возитися, можна застрибнути на зруйнований стовп і розстріляти її на дистанції.

Зброя

Щоб не шукати коди на зброю «Обливионе», краще відразу зайнятися добросовісної прокачуванням персонажа. Тільки в руках сильного і натренированного протагоніста зброя буде ефективним. Також варто пам'ятати про те, що деякі істоти не реагують на атаку звичайною зброєю. Для них потрібно буде працювати з срібним, зачарованим, призваним або даэдрическим.
Зброя в "Обливионе": опис ігри, секрети проходження
Варто пам'ятати, що зброю невечно: з часом воно починає бути менш ефективним, а незабаром ламається. Тому слід пам'ятати про ремонт і запасі необхідного обладнання. Якщо протагоніста чекає серйозний бій, необхідно буде ретельно перевірити зброю. Багато рекомендують ремонтувати кожен раз, як з'являється можливість. Нову зброю можна отримати завдяки заклинанням. Герой отримує легкий, цікавої форми і володіє жагою крові меч, кинджал, сокиру і ін. Його бойова ефективність підвищується.

Види зброї

Звичайно, можна встановити чити в «Обливионе» на зброю. Але набагато цікавіше вивчити всю екіпіровку без використання сторонньої допомоги. Якість матеріалів зброї буде залежати від рівня героя. У грі є клинки, булави, сокири, луки і т. д.
Зброя в "Обливионе": опис ігри, секрети проходження

Клинки

До одноручному зброї відносять кинджали. У них найменше шкоди, але вони не вимагають великого показника сили. Найчастіше кинджали носять ассасини, злодії і маги. Особливістю їх є швидкість атаки. Можна кинджал накласти чари.
Короткі мечі трохи сильніше кинджалів. Також не вимагають великої сили. Найчастіше використовуються для тих, хто шукає золоту середину. По забійній силі він потужніший кинджала, але при цьому залишається таким же легким і швидким. Довгі мечі вважаються найбільш зручним зброєю в грі. Вони збалансовані по втратам. Нерідко їх зачаровують. Довгий меч повільніше, ніж попередні два варіанти. Також в грі є дворучне зброю. До нього відносять клеймори. Цей аналог меча практично такий же швидкий, як і кинджали, але при цьому має зручну довжину, щоб тримати супротивника на відстані. Найкращими, звичайно ж, вважаються даэдрические клеймори. Непоганим зброєю прийнято вважати Акавирскую дайкатану.

Дробящее

Серед яка дробить зброї є одноручне. До таким відносять булави, сокири і кийок. Серед дворучних є сокира і молоти. Кожне з цих видів зброї в залежності від рівня персонажа може бути виготовлена з різних матеріалів.
Зброя в "Обливионе": опис ігри, секрети проходження

Лук і стріли

Це третій вид зброї в грі. Спочатку гравцеві доступний звичайний іржавий залізний лук, після він має декілька стадій поліпшення. В процесі проходження геймер отримує сталевий лук, срібний, чорний, двемерский та ін Кожен з них має свою вагу, міцність, вартість і шкоди. Гравцеві доступно 8 видів стріл. Найпростіша - залізна. Вона завдає 8 одиниць шкоди і коштує всього 1 монету. А ось найпотужнішою вважається даэдрическая стріла, яку можна придбати за 35 монет. Вона завдає 15 шкоди.

Моди

Є для «Облівіона» моди на зброю. Їх можна встановлювати з інтернету. Приміром, Myth and Legends - мод, який додає більше десятка нових варіантів зброї. Їх можна знайти в книзі «Міфи та Легенди». Гравцеві будуть доступні незвичайні мечі, сокиру і гострі палиці.

Мод Akaviri Imports додає в гру близько 80 гармат. Всі вони відносяться до акавирским клинкам. Серед них є ті, які можна використовувати в якості щита, тримаючи в лівій руці. Для шанувальників «Варкрафта» в гру «Обливион» можна додати легендарний клинок Frostmourne. Це зброя доступна геймеру в двох варіантах: для однієї та двох рук. Мод називається New Frostmourne Sword.

Секрети зі зброєю

Зброя і броня в «Обливионе» мають масу особливостей. Тому краще знати кілька секретів, які спростять проходження. На віртуальній локації протагоніст постійно буде зустрічати величезна кількість істот, яких можна перемогти різними способами. Запам'ятати, кого яку зброю переможе, неможливо. Тому краще після п'ятого рівня прокачування відразу забезпечити героя вогненним, приголомшуючим, магічним, звичайним і незачарованным спорядженням.
Зброя в "Обливионе": опис ігри, секрети проходження
Щоб все це поцупити, потрібно буде використовувати заклинання Ease Burden з магічною гільдії. Також важливо пам'ятати про самої легкої броні для початкового етапу. Потрібно відправитися в Лейавин. За містом є Гробниця Амелионов. Поруч з цією локацією є річка, на її правій стороні можна знайти потрібну броню.

Коди і коди

Якщо вам важко шукати потрібну зброю або ви хочете швидко отримати найкраще, можна скачати чіти і використовувати коди. Залежно від файлу, що завантажується в інструкції будуть вказані всі необхідні команди для крафта того чи іншого меча. Таким чином можна швидко отримати даэдрическую стрілу і цибулю, обзавестися ціпками вогню і льоду. Універсальних команд для такого бонусу немає. Все залежить від зборки читів, яку ви скачаєте в інтернеті.

Популярі новини
Загрузка...