Як відключити центр передавання даних Microsoft Office: причини та способи

265 0 Новини високих технологій

Сучасні програми, що розробляються Microsoft, надають юзерам просто море різних утиліт, покликання яких - спрощення життя. Однак з цими можливостями приходять і подразники. Один з таких екземплярів являє собою корисну утиліту по роботі з документами з різних пристроїв. Здавалося б, корисна функція. Але в той же час дуже багато запитують про те, як відключити центр передавання даних Microsoft Office. Про те, що це за функція і чому вона заважає, і піде мова далі.

В чому суть?

Дана функція являє собою спеціальний сервіс для роботи з документами і файлами, перебуваючи в режимі онлайн. Він забезпечує синхронізацію комп'ютера з OneDrive, дозволяючи таким чином взаємодіяти з файлами, використовуючи при цьому різні пристрої. Ця система виявляється вкрай корисна користувачам, які знаходяться в безлічі різних місць і при цьому продовжують працювати з одними документами. В цілому дуже навіть гарна і важлива річ.


Як відключити центр передавання даних Microsoft Office: причини та способи
Але тим не менш не завжди ця функція виявляється необхідна. Також досить часто багатьох користувачів сильно дратують оповіщення, приходять тоді, коли функція навіть не використовується. І тоді доводиться шукати способи того, як відключити центр передавання даних Microsoft Office 2013.

Чому це незручно?

Варто відзначити, що задумка дуже цікава і корисна. Якщо ви знаходитесь в роз'їздах і вам необхідно працювати, то можна скористатися цією функцією і не втрачати часу. Але як бути простим користувачам? Чому для них питання про те, як відключити центр передавання даних Microsoft Office 2016 є вкрай важливим та актуальним? Причини цього представлені в подальшому роз'ясненні.
 • Пристрій не має підключення до інтернету. У зв'язку з цим необхідність в підключенні до сервісу OneDrive відсутня. Але повідомлення і нагадування продовжують приходити. В такій ситуації знову починає виникати думка про те, як відключити центр передавання даних Microsoft Office.
 • Ще одна причина - наявність ліміту інтернет-трафіку. Якщо даний центр буде виконувати постійну підвантаження різних файлів, то він буде досить серйозно навантажувати мережу.
 • Ну і найголовніше - відсутність необхідності. Коли користувачеві немає потреби зберігати документи на декількох пристроях або отримувати до них доступ з іншого гаджета або комп'ютера.
 • Як відключити центр передавання даних Microsoft Office раз і назавжди?

  На даний момент існує кілька досить відомих варіантів того, як відключити даний сервіс. Виглядають вони наступним чином.


  Якщо на комп'ютері стоїть хмарне сховище OneDrive, то можна вимкнути цю утиліту через його функції. Виконати дану задачу можна таким чином:
 • Запустити OneDrive.
 • Перейти в налаштування сервісу і знайти там вкладку під назвою "Офіс".
 • Вимкнути функцію, яка забезпечує синхронізацію.
 • При успішному виконанні операції повідомлення більше не повинні з'являтися.
 • Ось ще один спосіб, як відключити центр передавання даних Microsoft Office. Провести редагування реєстру. Взагалі, операція досить небезпечна, так як можна зіпсувати стабільну роботу операційки. Але в даному випадку не потрібно буде вносити серйозних поправок.
  Як відключити центр передавання даних Microsoft Office: причини та способи
 • Запустіть програму "Виконати", застосувавши при цьому стандартну комбінацію кнопок Win і R.
 • Як тільки вікно запуститься, ввести в пошуковому рядку фразу regedit і, знайшовши в реєстрі OfficeSyncProcess, просто видаліть її.
 • Як відключити центр передавання даних Microsoft Office: причини та способи
  І останній варіант передбачає задіяння планувальника завдань. Просто відкрийте його, знайдіть у списку завдань Sync Maintenance і вимкніть.

  Популярі новини
  Загрузка...