Call of Duty 2: системні вимоги мінімальні і рекомендовані

254 0 Новини високих технологій

У Call of Duty 2 системні вимоги дозволяють визначити, чи можна грати в неї на вашому комп'ютері або немає. Щоб отримати всю інформацію, краще розглянути рекомендоване мінімальне і технічне оснащення. Завдяки чіткому розумінню того, яке обладнання може стати в нагоді, користувачі мають можливість почати збирати потрібний комп'ютер або нічого не робити, так як ПК вже підходить для гри. Але враховуючи, що Call of Duty 2 вийшла в далекому 2005 році, проблем з продуктивністю і можливістю грати у вас не буде.

Що це за гра?

Але перш ніж ми розберемося з основними вимогами, варто поглянути на саму пригоду. Гра Call of Duty 2 пропонує користувачам вирушити на простори Другої світової війни і пройти відразу кілька компаній. У головній ролі виступає простий рядовий солдат, а оповідь ведеться відразу з трьох сторін: радянської, американської та британської. Як ви вже могли здогадатися, вам належить битися з фашистськими військами, виконувати різні доручення і наближатися до перемоги. Крім усього перерахованого, є багатокористувацький режим, призначений для битви між великими групами гравців.


Якщо говорити про геймплейної складової, то гра має жанр шутера від першої особи з можливістю використовувати декілька видів зброї. У пригоді представлено кілька великих локацій, на яких належить виконувати різні завдання. Якщо ви вже готові починати діяти, то перейдемо безпосередньо до розгляду системних вимог Call of Duty 2.
Call of Duty 2: системні вимоги мінімальні і рекомендовані

Мінімальні технічні вимоги

Насамперед звернемо увагу на мінімальний поріг для гри. Відразу зазначимо, що вказане обладнання потрібно на низьких налаштуваннях графіки:
 • Основна система ПК: Windows 764-bit, Vista, XP, 2000.
 • Центральний процесор: Intel Pentium і вище.
 • Пам'ять RAM: 512 Мб.
 • Відеокарта: nVidia GeForce FX з пам'яттю 64 Мб.
 • DirectX 9.
 • Як бачите, системні вимоги Call of Duty 2 не такі високі, але при наявності такого оснащення графіка вас точно не порадує, зате рівень продуктивності буде високим. До речі, сучасні комп'ютери вже володіють кращими технічними комплектуючими, тому відразу переходимо до наступного розділу.


  Call of Duty 2: системні вимоги мінімальні і рекомендовані

  Рекомендовані технічні вимоги

  Тепер розглянемо бажане оснащення на ПК для отримання максимального задоволення від гри:
 • Операційна система: Windows XP.
 • Центральний процесор моделі Intel c 28 ГГц.
 • RAM пам'ять повинна бути мінімум 1 Гб.
 • Для візуальної частини підійде модель відеокарти nVidia GeForce c 256 Мб відеопам'яті.
 • DirectX 9.
 • Рекомендовані системні вимоги Call of Duty 2 практично в два рази перевищують мінімальні. Але в порівнянні з сучасними ПК, вони все ще виглядають цілком прийнятними. Зазначені комплектуючі є мінімальними, якщо ваш комп'ютер краще, то ми можемо вас просто привітати.
  Call of Duty 2: системні вимоги мінімальні і рекомендовані

  Рівень графіки і продуктивність

  Системні вимоги Call of Duty 2 не такі високі, і підібрати ПК під них досить просто. Правда, не варто занадто радіти, так як сам ігровий проект вже застарілий, а отже, і графіка в ньому не така видовищна. У грі представлені посередні моделі зброї, супротивників і практично немає ніякого освітлення з тінями. Якщо спочатку пограти в сучасну гру, а потім пересісти за це розвага, то враження будуть далеко не такими райдужними. Тому краще почніть проходити цей шутер, а вже потім сідаєте за більш свіжі релізи. Тепер ви володієте всією необхідною інформацією, яка стане вам у пригоді в подальшому. Визначитися з тим, чи піде у вас гра буде простіше простого, тому можете сміливо звіряти технічні комплектуючі до вимог і починати бій. І не намагайтеся запустити гру на Windows 10 нова операційна система категорично відмовляється працювати з застарілими файлами, тому краще скористатися іншим комп'ютером або в крайньому випадку емулятором.

  Популярі новини
  Загрузка...