Переклад місій Subway Surfers на російську мову

501 0 Новини високих технологій

Чергу занадто довга, автобус прийде лише через 45 хвилин, до рейсу, як у тій пісні, півгодини, їхати в поїзді аж 10 годин. Чим же зайнятися таким? Пограйте в Subway Surf - це раннер, тобто бегалка. Нахиляти гаджет не треба, багато оновлень і міст. Гра безкоштовна, більше того, можна там знайти монетки!

У чому сенс гри

Ви граєте за Джейка, який тікає від інспектора, той ганяється з-за ваших графіті.
Переклад місій Subway Surfers на російську мову
У чому полягає сенс гри? Пробігти далеко, зробити рекорд краще, ніж у друзів, виконати місії. Є магазин, там продаються речі, «плюшки» і поліпшення. Найголовніше – нестерпний інспектор зі своєю собакою ганяється за вами! І він не повинен вас зловити! Керувати простіше нікуди: прямуєте вліво, повертаєте праворуч, здійснюєте стрибок і робите перекид (це коли ви стрибаєте між вагонами). Не забувайте збирати бонуси і монетки.

Корисні відомості

Як відомо, місії - головний елемент гри. Але так як дана гра на англійській, то не всі геймери розуміють, про що йде мова. Важливо зауважити, що в грі всього 48 основних місій. Якщо ви не хочете виконувати місію, чи вона вам здається занадто вже сильно заплутаною, що можете відмовитися від виконання. Для цього вам потрібно зайти в магазин і натиснути Skip Mission - тобто пропустити місію.


Переклад місій Subway Surfers на російську мову
Але пропуск платний, і первісна вартість становить 1500 монет. Чим далі, тим дорожче, додається ще сотня за кожен пропуск. Максимум ви будете платити 4400 монет. Плюс в тому, що ціна далі рости не буде. Є чотири різних бонусу:
 • Jetpack - можете літати над рейками і брати додаткові монети.
 • Супер Черевики - зможете стрибати вище.
 • Магніт - Притягуєте будь-які монети, які знаходяться поруч, не торкаючись до них.
 • 2x Multiplier - Мультиплікатор (удвоитель) - примножує поточний множник. Приклад: 2Х, стало x6.
 • Детальніше про місіях

  В кожної місії будуть три пункти. Завдання розбиті за групами: перша 1 - 29; друга починається з 30 і закінчується 49. Починаючи з 30 місії, ви отримуєте цікавий приз - Syper Mystery Box (див. нижче). Потім завдання повторюються, єдине, що порядок їх може змінитися.


  Award - нагорода, ви отримаєте її досягнення. В Subway Surfers переклад місій, звичайно, важливий, але і про досягнення забувати не варто. Тому нижче перекладений список місій.
  Переклад місій Subway Surfers на російську мову
  Daily Challenge - щоденне завдання. Потрібно збирати букви, але щоб його активувати, необхідна Всесвітня мережа.
  Переклад місій Subway Surfers на російську мову
  Mystery Box - загадкова коробка, в якій може бути все що завгодно. Навіть Джекпот!
  Переклад місій Subway Surfers на російську мову
  Super Mystery Box - така ж загадкова коробка, тільки там знаходяться більш цінні призи. Score Booster - бустер, який дозволить вам збільшувати одержувані очки. Hoverboard - Це дошка для серфінгу, дозволяє врізатися в який-небудь об'єкт, при цьому ви не загинете.
  Переклад місій Subway Surfers на російську мову
  Напис під дошкою говорить: double tap while running to activate crash protection - "двічі натисніть під час бігу, щоб активувати захист від зіткнення". Може застосовуватися тільки один раз і для використання потрібно натиснути два рази на екран. Завжди намагайтеся мати дошку в інвентарі і активуйте її, як тільки побачите, що рівень починає ставати більш складним. Ускладнюватися дає вам 30 секунд імунітету, тобто ви не помрете, якщо вріжетеся в перешкоду.
  Mega Headstart - "мегастар". Можна купити в магазині, першу тисячу метрів у забігу можна з ним пропустити. Power Jumper - за допомогою цієї скакалки ви можете забратися на другий рівень, а стрибаючи, відшукувати різні "плюшки". Mystery Monday - "містичний понеділок", цей квест проводиться тільки по понеділках. Key - якщо ви загинете, то можете продовжувати свій забіг з місця, де ви зазнали невдачі. Ключі - це валюта гри. Їх складно отримати безкоштовно, постарайтеся не витрачати їх даремно.
  Переклад місій Subway Surfers на російську мову
  Coins — монети, на них можна що-небудь купити, натиснувши на меню Shop. Jetpack - політ зі збирання монет. Super Sneakers – ви можете застрибнути на вагон. Coin Magnet – магнітик для монет.

  З го по 20-е завдання

  Переклад місій Subway Surfers на російську мову включає в себе докладний опис.
 • Збираєте монети, в даному випадку 500.
 • Переклад місій Subway Surfers на російську мову
 • За 1 забіг треба зібрати 1000 очок.
 • Вам треба підібрати 2 бонуса - будь-яких.
 • При проходженні у грі Subway Surfers місій переклад на російську необхідний, але можна помітити, що багато фрази повторюються. Ось найбільш важливі слова:
 • Barriers - перешкоди, бар'єри.
 • Beat - бити (зазвичай рекорд).
 • Bump – зачепити. Коли ви бігаєте, то можна збоку врізатися в поїзд або світлофора.
 • Buy - купити. Йдіть у магазин і придбайте шуканий предмет.
 • Character tokens – предмети персонажів (гітара, НЛО тощо).
 • Coins - монети.
 • Collect - зберіть. Треба колекціонувати окуляри, монети і т. д.
 • Complete – завершити. Найчастіше використовується для щоденних завдань.
 • Dodge – увороти. Запам'ятайте! Можна стрибнути над бар'єром, можна випасти під ним, а от якщо вирішите оббігти збоку, то у вас нічого не вийде.
 • Jump –стрибати.
 • One run - в даному випадку 1 забіг.
 • Pick up –підібрати (щось).
 • Roll – перекид.
 • Score –набрати.
 • Spend – витратити щось.
 • Stumble - зіткнення.
 • Super Sneakers - Супер-Черевики. Можна знайти або купити.
 • Times – у даному випадку скільки разів треба здійснити дію. Наприклад, 40 times - значить, 40 разів.
 • Total – все разом.
 • З 21-го по 29-ю місії

  Безліч фраз вже можна скласти з слів, але не всі розуміють, що означає Poke 1 frend. Все просто, треба натиснути на кнопку соцмережі Facebook, знайти там будь-якого вашого друга і натиснути поруч з ним на кнопку Poke.
  Чим далі йдуть місії, тим більше число чого-то треба зібрати, досягти, купити і т. д. Наприклад, 500 тис. окулярів або 10 предметів. Крім поїздів, необхідно зіткнутися зі світлофорами (light signals). Дощок знадобиться багато, намагайтеся купувати їх у магазині при можливості. Якщо необхідно зіткнутися бар'єрами, то слід стрибати зверху, розрахувавши при цьому час стрибка.

  З 30-ї по 40-ю місії

  Тут вже треба буде збирати монети на визначеній доріжці. Наприклад, на лівій - left lane. Збирати магніти (Magnets) , а також дозволяти шкідливому дядькові-інспектору (caught) спіймати вас у певний час. Крім того, треба буде застосовувати ключі, тому бережіть їх. Не забувайте про Double Multipliers - подвійні мультиплікатори. Зачіпайте кущі - bushes. Чим вищий мультиплікатор, тим легше вам отримати рекорди. Спочатку мультиплікатор має жовтий колір. Якщо ви застосуєте 2X, то колір зміниться на зелений. Колір міняється всякий раз при збільшенні показників.

  Якщо ви застосовуєте бустер на швидкість - Score Booster, мультиплікатор стане синім і буде 5Х. Якщо вам пощастить знайти Супер Mysterizer, то мультиплікатор буде 10Х, а колір фіолетовий. Під час події "Світовий тур: Лос-Анджелес" є Tricky Thursday - "Середовище з Трікі". Це подружка Джеймса, весела дівчинка в джинсах і великих квадратних окулярах. З'являється після розблокування в якості другого персонажа, оскільки її розблокувати простіше. Ельф Трікі - це її альтер-его. В цей день і кожен наступний четвер мультиплікатор збільшиться в 5 разів, якщо ви будете грати за Трікі.

  З 41-ї місії і інші

  Коли триває Subway Surfers проходження місій, переклад багато геймери вже й не дивляться, так як завдання одноманітні. Іноді дошки потрібно використовувати за призначенням, а іноді й ні. Наприклад, є завдання without crashing. Тобто ви застосовуєте дошку, але не мають ні з чим зіткнутися. Це тільки здається простим, насправді складність зростає пропорційно кожному рівню. Містичні коробки можуть лежати у вас на шляху, а можуть і ні. Якщо ви не встигнете застрибнути на потяг, то ви вріжетеся в нього на всій швидкості, після чого вас наздожене інспектор і почне сильно лаятися.
  Іноді речі треба не знаходити, а купувати в магазині. Тому чим більше монет ви зберете, тим буде краще. Не соромтеся робити інвестиції у всілякого роду бустери. Тим більше що є місії, безпосередньо не пов'язані зі збиранням монеток, а з їх витрачанням. Приміром, є місія на розтрату 9 тис. монет. Можна купити мегастарт, так як бувають завдання на його використання. Найважче збирати монети без стрибка і залишатися на доріжці. Спочатку це легко, але складність підвищується, і ви ризикуєте куди-небудь врізатися або бути спійманим розгніваним інспектором. Часто задають питання: як стрибнути через 10 поїздів. Можна стрибати з одного поїзда на інший або застосовувати Супер-Черевики.

  Додатки

  Цікаво те, що переклад місій в Subway Surfers російською можна завантажити собі на Windows 10. Для цього скачується відповідний додаток, яке дозволяє подивитися назва і показує, що необхідно зробити. Щоб знайти такий додаток, слід в пошуковому рядку набрати відповідну фразу. Після чого ви знайдете сайти, які дозволяють це зробити, і скачаєте собі при бажанні подібний додаток. А ще подібні програми можна пошукати в Google Play.

  Новий рік

  Новорічна версія Subway Surfers - дія відбувається в казковій країні напередодні Нового року. Вас чекає купа снігу і святкового настрою! У новій версії - новий персонаж: ельф Трікі. Інспектор буде одягнений в костюм Санта-Клауса, скрізь стоять ялинки, а персонаж одягнений по-зимовому! Велика частина гри пройде на залізниці, де лежить багато снігу. По дорозі ви побачите святково прикрашені вагони і зимовий пейзаж. Є нововведення: подарунки і нові дошки, їх можна змінювати! Переклад місій в Subway Surfers у новорічній версії необов'язковий, тому що велика частина схожа на перераховані вище. Однак творці удосконалили графіку, продуктивність і анімацію. Важливо додати: щоб ви змогли включити новорічну тематику, необхідно змінити дату на вашому пристрої. Поставте грудень, і отримаєте нову версію.

  Популярі новини
  Загрузка...