"Сімс 3: Пригоди". Подорож в Єгипет

353 0 Новини високих технологій

Разом з доповненням "Сімс 3: Пригоди" у гравців з'явилося ще більше можливостей для виходу за рамки звичних ігрових кордонів. Тепер сіми можуть у будь-який момент вирушити у подорож в одну з трьох запропонованих країн: Китай, у Франції або в Єгипет. Крім вже відомих ігрових механік, таких як спілкування з сусідами, шопінг і дослідження міських околиць, додаток пропонує випробувати ще й абсолютно нову особливість геймплея The Sims — розгадування різних головоломок. Особливо цікаво вирішувати загадки і знаходити цінні артефакти в Єгипті. Ця країна піску та сонця однією тільки своєю атмосферою має на захоплюючі дух пригоди.

Прибуття в Аль-Сімара

"Сімс 3: Пригоди". Подорож в Єгипет
Для того щоб відправитися у свою першу подорож в "Сімс 3: Пригоди", необхідно забронювати тур по телефону або комп'ютера. Ціна такого задоволення становить усього лише 16000 симолионов.


Аль-Сімара — це не місце, куди приїжджають за комфортабельним відпочинком, тому всіх симов заселяють в наметові табори. Всього на території є 4 місця, де персонаж зможе відпочити і перекусити. Табори розташовані таким чином, щоб мандрівники завжди мали до них швидкий доступ.

Підготовлений — значить, озброєний!

Усе необхідне для подорожі сім зможе знайти на місцевому ринку. Саме там, у "Сімс 3: Пригоди" купуються такі речі, як намет, консерви і навіть портативний душ. Таким чином, персонаж буде перебувати в комфорті навіть посеред безкраїх пісків, а значить, він не буде переривати похід кожен раз, коли йому захочеться поспати або помитися.
"Сімс 3: Пригоди". Подорож в Єгипет
Також на ринку можна придбати власний фотоапарат і відповідну літературу, яка допоможе вивчити навички фотографування. Якщо сім захоплюється кулінарією, то йому неодмінно сподобаються нові рецепти приготування шаурми і фалафель. "Сімс 3: Світ пригод" пропонує багато розваг для будь-якого хобі, особливо це стосується колекціонерів, які після поїздки в Єгипет зможуть поповнити свої запаси різними штучками і старовинними реліквіями.


Назустріч пригодам

Для того щоб відпустку у спекотному Єгипті пройшов продуктивно, рекомендуємо звернути увагу сіма на спеціальну дошку, розташовану в базовому таборі — на ній будуть розміщені всі доступні на даний момент пригоди. Будь-яке завдання в гробницях і підземеллях може призвести до зіткнення з ожилою мумією, яка вміє робити прокляття. Якщо сим буде проклятий, то йому залишиться лише тиждень на те, щоб відшукати ліки, інакше він загине. Саме тому важливо пам'ятати про те, що проходження "Сімс 3: Пригоди в Єгипті — заняття хоч і веселий, але все одно досить ризикова. Якщо гравець відчуває, що йому такий тип відпочинку не зовсім до душі, то краще відправитися до Франції або Китаю.
"Сімс 3: Пригоди". Подорож в Єгипет
Пригод в Єгипті справді багато. Сим може не тільки зайнятися дослідженням похмурих підземель і стародавніх пірамід, але і відправитися на екскурсію в різні храми, до руїн і оазисів, і навіть побувати у Сфінкса. У будь-якому випадку, поїздка в Аль-Сімара стане незабутньою подією і унікальним досвідом для будь-якого мандрівника.

Популярі новини
Загрузка...