"Гаррі Поттер": трансгресія і все, що потрібно про неї знати

252 0 Новини високих технологій

У всесвіті «Гаррі Поттер» трансгресія є спеціальною магічною здатністю. Про неї згадується в книгах і фільмах, описаний сам процес і його властивості. Щоб дізнатися всю детальну інформацію про цю здібності слід ознайомитися з матеріалами статті.

Виконання заклинання

У книгах про Гаррі Поттера трансгресія описана досить чітко. Це спеціальний тип переміщення на певні відстані, при якому тіло людини пропадає, відчувається сильний тиск і людина знову постає в новому місці.
"Гаррі Поттер": трансгресія і все, що потрібно про неї знати
Все відбувається в один момент, і чаклуну необхідно слідувати декільком правилам. Він повинен чітко уявити точку прибуття і викликати всередині себе бажання туди потрапити. Не менш важливо зберігати спокій, і виконувати коло навколо себе неспішно. Цей рух необхідно для просторового переміщення, хоча у фільмах персонажі його не роблять. Точно відомо, що у всесвіті «Гаррі Поттера» трансгресія виконується на обмежені дистанції, якщо не використовувати два пов'язаних порталу. Наприклад, Волан-де-Морт в Хогвартс не міг переміститися з материка, а тому довго летів на місце затримання Поттера.


Цікаві факти

У сазі про Гаррі Поттера трансгресія описана як одиночна, так і парна. Другий тип виконувався навіть більш часто, наприклад, при подорожах Рона, Герміони і головного героя в сьомій книзі до Міністерства магії. Для парної трансгресії достатньо, щоб навик був тільки у виконуючого швидке подорож чаклуна.
"Гаррі Поттер": трансгресія і все, що потрібно про неї знати
Інші можуть не володіти подібним майстерністю, але вони також перенесуться на бажане місце. Точно відомо, що ніякого заклинання для трансгресії «Гаррі Поттера» не потрібно. Досить дотримуватися три правила і виконати потрібні жести. Якщо в початкову точку перенесення в певний момент потрапить якийсь предмет, то він відправиться разом з людьми. Так було з кинджалом, що вбив ельфа Доббі. Трансгрессию не можна вважати ідеальним способом переміщення і справа не тільки в обмеженні дистанції. Від неї можна захиститися безліччю заклинань. В Гогвортсі не можна трансгресувати, тільки до зовнішнього бар'єра, який був створений ще першими директорами. У теж час зі школи можна переміщатися в інші точки, так робив Дамблдор у шостій книзі.


Вікові обмеження

Багатьох фанатів цікавить, чи потрібна паличка для трансгресії в «Гаррі Поттер» всесвіту. Щоб знайти питання досить подивитися, як вона виконується у фільмах.
"Гаррі Поттер": трансгресія і все, що потрібно про неї знати
Процес досить точно показаний, за винятком відсутності кругового обертання. Молодим чаклунів забороняється використовувати такий тип переміщення до 17 років – цей вік вважається у світі чарівників повноліттям. Основна причина обмеження криється в процесі під назвою «розщеплення». Це трапляється, коли маг не повністю концентрується на бажанні переміститися. У результаті якась частина залишається в початковій точці, а на новому місці чаклуна чекає неймовірне відчуття болю. Так, було в сьомий частини з вухом Рона. На шостому курсі навчання в Гогвортсі Міністерство магії навчає швидкому переміщенню всіх бажаючих студентів. Вартість відвідування занять 12 галлеонов, Гаррі з друзями в свій час також ходив на такі уроки.

Популярі новини
Загрузка...