Руїни Валтум в "Скайриме"

218 0 Новини високих технологій

Валтум - це нордская гробниця в грі "Скайрим". З нею пов'язаний несюжетну квест, а також тут можна відшукати кілька цінних предметів, вивчити одне з Слів Сили і здобути два артефакту. Але як же відшукати цю гробницю і що за секрети вона приховує?

Розташування

Знайти Валтум в "Скайриме" можна південний схід Маркарта і південно-західніше Рорикстеда. Найпростіший шлях туди дістатися - це йти вгору по дорозі від фортеці орків Душник-Йал. Якщо рухатися від Маркарта, то, дійшовши до перехрестя поруч з мостом, потрібно не згортати, а йти прямо. На всіх інших перехрестях слід повертати направо. Так ви дістанетеся до орочьей фортеці, а звідти і до Валтума.
Руїни Валтум в "Скайриме"
У самій гробниці знаходиться три зони: переддень, Валтум і катакомби.

Проходження

При вході в переддень Валтума в "Скайриме" гравця зустріне привид Валдара, який дасть квест "Зло дрімає". За завданням потрібно буде вбити драконячого жерця Хевнорака, але спочатку привид попросить зібрати темні судини.


Руїни Валтум в "Скайриме"
Пройшовши далі, в зоні "Валтум" персонаж виявить великий тронний зал, за яким починаються коридори. Рухатися за ним потрібно обережно, так як в гробниці вистачає пасток. Діставшись до наступного двох'ярусного залу, з іншого її боку можна буде помітити привид Хевнорака.
Руїни Валтум в "Скайриме"
Спустившись вниз і повернувши направо, гравець опиниться в кімнаті з ліхтарями і розлитим на підлозі маслом. Краще збити ці ліхтарі заздалегідь, щоб не потрапити в пастку. Пройшовши ще одну кімнату, герой відшукає приховану двері, за якими знаходиться перший посудину, необхідний для виконання квесту в Skyrim. В кінці чергового двох'ярусного залу буде вхід в катакомби. Пройшовши всередину, персонаж майже відразу виявиться у великому залі, вкритому павутиною, а перед ним буде стояти великий скриню з пасткою. Далі потрібно пройти коридорами повз крематорію, забравши по дорозі другий темний посудину, і дійти до двостулкової двері, за якими знаходиться Залізний пазур. Якщо взяти кіготь з постаменту, то активується вогняна пастка, так що діяти потрібно обережно. З допомогою кігтя відкривається наступна двері. За нею знаходиться останній темний посудину, великий скриню і Стіна слів зі словом з Крику "Шепіт Аури". Щоб відкрити ґрати перед скринею і Стіною слів, потрібно забрати посудину з постаменту.
Руїни Валтум в "Скайриме"
З цієї кімнати можна відразу потрапити в тронний зал Валтума, де героя буде чекати Валдар. Він проведе ритуал і викличе Хевнорака, якого треба вбити. З убитого жерця можна буде забрати два артефакту - це його маска і посох.

Популярі новини
Загрузка...