Персонаж «ГТА 4» Дмитро Раскалов

216 0 Новини високих технологій

Дмитро Раскалов у грі «ГТА 4» з'являється вже у ролі головного антагоніста. Загадковий Персонаж, з безліччю таємниць, видних і укритті мотивів. Такий лиходій запам'ятовується на довгий час. Щоб дізнатися всю його біографію, слід ознайомитися з матеріалом у статті.

Знайомство з кращим другом

Дмитро Раскалов народився в 1969 році в СРСР, про його дитинство немає точної інформації. Відомо, що після повноліття вступив в ряди радянських військ, де познайомився з Михайлом Фаустиным. Разом вони потрапляють у заслання в Сибір. В'язниця не змінила їх, вони вирішили і далі займатися кримінальними справами після виходу. Тут же персонажі зробили татуювання, які свідчать про їх кровну дружбу. Слід зазначити, що Михайло завжди захищав Дмитра у в'язниці. Після виходу новоспечені бандити торгують наркотиками на Червоній Площі, збувають товар туристам. Ще до розпаду СРСР і після Раскалова не раз засуджували за вбивства різних ступенів тяжкості, але він швидко виходив на волю.


Персонаж «ГТА 4» Дмитро Раскалов

Переїзд

Приблизно в 1995 році Дмитро Раскалов разом з Фаустиным переїжджають в США. Вони знайшли спосіб зробити це завдяки вади в міграційному законі. Після переїзду друзі зайнялися тим ж на новому місці – спробували побудувати свою кримінальну імперію. Крок за кроком у них це виходило зробити. У 1998 і 2000 Дмитро Раскалов потрапляє за грати вже в США. Причинами стали викрадення автомобіля, а також вимагання у чесних громадян. Це не завадило двом вихідцям з СРСР щільно вкоренитися в Ліберті-Сіті. Вони створили свою мафію, отримали значний вплив. Незабаром Михайло перестав контролювати себе з-за кокаїну з алкоголем. Кожен день одне Дмитра брав величезні дози, а його жорстокість досягла небувалих меж. Раскалов завжди намагався стримувати його, закликав грати за правилами кримінального світу, хоча і сам мав проблеми. Він став залежним від анальгетиків, не соромився брудних прийомів у своїй роботі, але завжди бачив межа можливих дій.


Персонаж «ГТА 4» Дмитро Раскалов

Перша зустріч з головним героєм

Дмитро Раскалов сказав своїм людям привезти до нього винуватців у вбивстві Влада Глєбова. Ними виявилися Ніко Беллик і його кузен Роман. Представникам російської мафії схопили їх, кинули в фургон і привезли до ватажкам. Дмитро хотів убити їх на місці, але Михайло відрадив його. Він сказав, що корисніше буде залишити їх в живих і змусити працювати на себе. Брати погодилися, адже альтернативою для них була тільки смерть. Першим завданням для Ніко від нових босів стала крадіжка фургона з телевізорами. Незабаром після цього Фаустин дає наказ головному герою «ГТА 4» вбити сина самого впливового російського гангстера Кенні Петровича. Михайло безпідставно підозрює, що Ленні зливає інформацію про справи мафії. Дмитро намагається відрадити його, але це не дало ефекту. Його жорстокість і жага крові досягли небувалих меж, а тому вести з ним розмови стало марно.
Персонаж «ГТА 4» Дмитро Раскалов

Новий замовлення

У «ГТА 4» Дмитро Раскалов після вбивства Ленні Петровича зустрічається наодинці з Ніко. Він говорить йому, що Кенні готовий помилувати їх, якщо головний герой вб'є Михайла Фаустина. Це виглядає як зрада, але на тлі його дій рішення головного антагоніста цілком зрозуміло. Точно невідомо, збрехав Дмитро щодо пощади, але Петрович братів Беллик дійсно залишив у спокої. Ніко навіть пообіцяли нагороду за Фаустина, але коли він прийшов за нею, то його чекав неприємний сюрприз. Раскалов весь цей час був заодно з Реєм Булгариным. Той був босом Ніко ще в ті часи, коли займався Беллик торгівлею людьми через Адріатичне море. Рей тримає злість на головного героя, адже вважає його винним в аварії одного свого судна. Втекти від двох кримінальних авторитетів Ніко допомагає малюк Джейкоб. Через деякий час вони підпалюють таксопарк і величезний будинок Романа.
Персонаж «ГТА 4» Дмитро Раскалов

Спроба викрадення

В GTA 4 Дмитро Раскалов зумів стати великим кримінальним авторитетом. Він навіть знайшов шлях для імпорту кокаїну, але його зловили на цьому. Незабаром чоловік виходить на свободу, так як ніякі звинувачення йому навіть не були пред'явлені. У цей момент Раскалов дізнається, що Роман у Брокери часто заходить в один гральний клуб. Бажання вбити Ніко не пропало, а через кузена можна вийти на нього самого. Дмитро дзвонить Ешлі Батлер, яка повинна йому багато грошей. Для часткової розплати їй доведеться організувати викрадення Роману. Вона дзвонить Джонні Клебитцу з мотоклубу The Lost MC. В цей час Раскалов надсилає в її квартиру своїх людей, які повинні забрати Беллика. Джоні погоджується допомогти дівчині, адже вона зустрічається з одним з його знайомих байкерів. Разом з Мальком вони успішно провертають викрадення в гральному будинку у Брокера. Ось тільки вони не врахували, що Ніко не буде сидіти без діла. Головному героєві вдається врятувати кузена і сховатися від переслідування.
Персонаж «ГТА 4» Дмитро Раскалов

Нові справи

Ніко бажає вбити Дмитра Раскалова, але підібратися до нього стає складніше. Через місяць він стає найвпливовішим російським гангстером і навіть диктує свої умови ватажку італійської осередку Джованні Анчелотті. Той повинен натиснути на заступника мера Брайся Доукинса. Він повинен допомогти мафії отримати контроль над профспілкою будівельників. Якщо цього не станеться, то пресі стане відомо про роман заступника мера з якимсь Берні Крейном. Несподівано в плани Раскалова знову вторгся Ніко Беллик, який вже порядком набрид ватажку російської мафії. Головний герой дружив з Берні і погодився йому допомогти зупинити цей шантаж. Раскалов вже вкотре намагається заманити Беллика в пастку, але спроба виявилася марною. У цей час сім'я Пегорино отримала інформацію, що саме росіяни постачають кокаїн Анчелотті. Вони вирішують вкрасти один фургон для своїх потреб, що їм і вдалося зробити. Це невелике подія зіграло важливу роль в сюжеті гри.
Персонаж «ГТА 4» Дмитро Раскалов

Останній етап

Вибору, вбити чи ні Дмитра Раскалова, «ГТА 4» гравцеві не надається. Коли фургон з величезною партією наркотиків опиниться в руках Джиммі Пегорино, з ним зв'яжеться бос російської мафії. Він запропонує продати заборонені речовини якійсь третій стороні. Джиммі погоджується і просить Ніко, який в той час працював на нього, взяти участь в угоді. Глава сім'ї Пегорино знав про його ворожнечі з Раскаловым, але все ж зробив йому таку пропозицію. Гравець у цій ситуації може відмовитися чи погодитися. Особливо на сюжет це не вплине, так як Дмитра Ніко вб'є в будь-якому випадку. Рішення розробників не надавати вибір в цьому плані зрозуміло. Головний герой накопичив величезну кількість злості на Раскалова за зраду, викрадення Роману, постійні спроби вбивства. Залишити його в живих було б не за каноном серії, адже Дмитро головний антагоніст. У будь-якому випадку гравці познайомилися з цікавим персонажем, який пройшов довгий шлях по створенню власної кримінальної імперії в Ліберті-Сіті.

Популярі новини
Загрузка...