Лос-Сантос "ДТА": секрети проходження, підказки

364 0 Новини високих технологій

Лос-Сантос "ДТА" - один з основоположних міст. Його дізнаються всі геймери, які хоч якось цікавляться даною ігровою серією. У Сан Андреас даний місто стало одним з трьох основних населених пунктів, а в п'ятій частині розробники вирішили зробити його головним місце дії. Звичайно, місто зазнало змін і перетворень, але все одно Лос-Сантос в ГТА 5 залишився впізнаваним. Давайте розглянемо проходження місій в Лос-Сантос в обох частинах серії докладніше.

Місто Сан Андреас

Вперше гравець знайомиться з даними містом в початковій заставці Сан-Андреас. Головний герой Карл Джонсон повертається в свій рідний будинок і стикається з труднощами і нерозумінням з боку своїх друзів. На тлі їх взаємовідносин показуються події в різних районах, розкривається брехлива поліція і розглядається боротьба між бандами. Так творці дуже точно передали дух бандитського і гангстерського міста. Прототипом для Лос-Сантоса у "ДТА" СА став реальний американський мегаполіс - Лос-Анджелес. Про це говорили і самі розробники, а згодом зовнішні подібності можна було помітити за ключовими впізнаваним місць і пам'яток. Звичайно, всі назви були змінені, але гравець все одно міг здогадатися про все.


Лос-Сантос "ДТА": секрети проходження, підказки

Детальний опис

Los Santos - вигаданий місто в США з штату Сан-Андреас. Переклад назви звучить як "Місто Святих". Поселення було засновано в 1781 році. До моменту дій, що відбуваються в грі про Сиджея, у 1992 році місто було лідером за площею і населенням у своїй країні. Найбільш пізнаваною локацією є однойменна річка, яка протікає через центр і впадає в океан в районі доків. З визначних пам'яток у Лос-Сантосі "ДТА" можна виділити центральну вежу, реальним аналогом якої є U. S. Bank Tower. Бізнес-центр з висотками і хмарочосами різко перетікає в гетто райони і бідність. Весь мегаполіс можна поділити на кілька частин:
 • Західний Лос-Сантос. Ця частина міста славиться багатою життям, кіностудіями, віллами і т. д. З цим місцем і його мешканцями буде пов'язана цікава сюжетна лінія з San Andreas.
 • Східний район. Найбідніша частина мегаполісу. Саме тут проходить війна банд і головний герой починає свій довгий і тернистий шлях. Злочинність, наркотики, перестрілки і війна між двома основними угрупованнями - Ballas і Groove Street. Саме до останньої належить головний герой.
 • Центральна частина. Тут знаходяться ділові центри, будівлі корпорацій, банки і т. д. Також у цьому районі розташовано елітне житло і аеропорт.
 • Лос-Сантос "ДТА": секрети проходження, підказки

  Війна угруповань

  В місті є як основні великі угруповання, так і дрібні банди. Вам доведеться брати участь у війні банд на стороні Groove Street. Відмінна риса Лос-Сантоса у "ДТА" - це можливість зафарбовувати графіті, що підвищує повагу на вулицях, а в кінцевому підсумку дає бонуси гравцеві. По всьому місту необхідно знаходити настінні малюнки ворожих банд і зафарбовувати їх у свої кольори. Всього на території мегаполісу ви знайдете 100 графіті. Їх кількість в кожному районі варіюється. Наприклад, в багатих районах ви знайдете всього декілька малюнків, в той час як в гетто потрібні графіті майже на кожній вулиці.


  Після того як ви закрасите всі графіті, ви отримаєте бонус у вигляді додаткового зброї в своєму будинку на Грув Стріт. Вам стануть доступні коктейлі Молотова і АК-47. Також гравець отримає необмежений запас балончиків з фарбою. У членів банди з'являться більш потужні гармати, що дозволить ефективніше воювати проти ворожих угруповань. Оскільки в "ДТА" Лос-Сантос (Сан-Андреас) є лише однією частиною гри, то мегаполіс не так насичений місіями, додатковими завданнями і подіями, як у тій же GTA 5. Однак і тут є чим зайнятися.
  Лос-Сантос "ДТА": секрети проходження, підказки

  Додаткові завдання

  В першому місті ви можете не тільки проходити основну сюжетну лінію, але й виконувати завдання для різних державних служб. По-перше, вам доступні завдання поліції, швидкої допомоги та пожежних. По-друге, ви можете спробувати на собі роль сутенера, що буде повною протилежністю легальної державної служби. За повне проходження всіх завдань в кожній галузі ви отримаєте приємні бонуси. Наприклад, за проходження місій пожежних ваш герой отримає вогнестійкість.
  Також в Лос-Сантосі доступні розваги для звичайних жителів. Ви можете сходити в клуб, взяти участь у вуличних перегонах і т. д. Сільська місцевість вже не відноситься до самого мегаполісу, як у GTA 5. Для сільських поселень передбачені нові місії і дозвілля. Ви познайомитеся з ними після проходження сюжетних завдань у першому місті.
  Лос-Сантос "ДТА": секрети проходження, підказки

  Повернення в Лос-Сантос "ДТА"

  На проходження першої сюжетної частини участь міста у житті головного героя не закінчиться. Карл повернеться на рідну вулицю Groove Street, щоб допомогти друзям відновити репутацію. Однак мегаполіс трохи зміниться. На вулицях буде вкрай неспокійно, всюди лунають вибухи, люди перестрілюються і обкрадають один одного. Саме в цій метушні вам доведеться закінчувати фінальні завдання сюжетної лінії.

  Місто в GTA V

  Без змін розробники не могли перенести в нову локацію частина. Тому у п'ятій грі вас чекає новий движок, який сильно змінює зовнішній вигляд міста. Як і раніше, ви зможете відвідати відомі місця і легендарну вулицю Groove Street. Оскільки Лос-Сантос "ДТА" 5 є основним і єдиним місцем дії, творці підійшли до його опрацювання максимально відповідально. Вулиці мегаполісу наповнені подіями і випадковими зустрічами. Радимо вам не проїжджати повз цікавих персонажів, оскільки це не тільки зараховується до відсоток проходження, але і часто тягне за собою досить цікаву історію і героїв.
  Тепер у Лос-Сантосі дійсно є чим зайнятися. Місця для дозвілля розширилися переконливо, порівняно з четвертою частиною серії. Гравці можуть купувати нерухомість, розважатися в барах, займатися спортом, відвідувати школи водіння і пілотування. І це тільки в межах міста.
  Лос-Сантос "ДТА": секрети проходження, підказки

  Сільський район

  У п'ятій частині сільська місцевість тісно пов'язана з міською транспортними розв'язками та інфраструктурою. Крім довгих і звивистих доріг, ви знайдете багато цікавого у горах і лісу, тому настійно рекомендуємо просто прогулюватися по природі. Вас чекають зустрічі з тваринами, відпочиваючими, іноді будуть попадатися випадкові зустрічі. Також в одному з місць ви зможете відвідати секту і навіть призвести до них кілька людей. Всі деталі відкриються тільки тим гравцям, хто не пропускає додатковий контент і досліджує всі закутки Лос-Сантоса.

  Лос-Сантос "ДТА": секрети проходження, підказки

  Доповнення

  Для "ГТА Сан-Андреас" багато любителі випускають повноцінні модифікації. Мода в "ДТА" для Лос-Сантос не обмежуються введенням нових машин або скінів. Ви також можете знайти ряд збірок, в яких змінюється весь місто. В таких іграх ви навряд чи дізнаєтеся рідний Лос-Сантос. Творці переробляють мегаполіс до невпізнання - будівлі, дороги, транспорт і т. д. До п'ятої частини подібних доповнень набагато менше. Почасти це пов'язано з тим, що стандартний місто і так наповнений життям і насичений подіями, що мало хто хоче його міняти. Також гра прив'язана до онлайн-режиму, тому самі творці забороняють вводити якісь аматорські зміни.

  Висновок

  Всі секрети і фішки мегаполісів з обох частин складно перерахувати відразу. Деякі місця досі вивчаються гравцями, хоча з моменту виходу, наприклад, Сан-Андреаса пройшло вже більше 12 років. Гравці постійно повертаються на віртуальні вулиці і знову досліджують їх. Розробникам з Rockstar Games вдається здивувати співтовариство двічі одним і тим же містом, але з різним поглядом на життя і загальний настрій мегаполісу.

  Популярі новини
  Загрузка...