Як знайти Крысобой в Fallout: New Vegas

338 0 Новини високих технологій

Одна з найбільш потужних снайперських гвинтівок в Fallout: New Vegas – Крысобой. Це унікальне зброю наносить значний збиток за один постріл. До того ж на ньому вже встановлені всі потрібні модифікації та поліпшення. Тому якщо хочете без побоювання подорожувати по Пустки, то обов'язково знайдіть Крысобой.

Опис унікальної зброї

Крысобой в Fallout: New Vegas являє собою різновид варминт-гвинтівки з усіма можливими поліпшеннями. В комплект унікальної зброї вже входить оптичний приціл і прилад нічного бачення, глушник і збільшений магазин. До того ж воно відрізняється зовнішнім виглядом. Його ложе виконано з пластика, а на прикладі зображений череп кротокрыса і зроблено 69 насічок. За легендою, саме стільки гризунів було вбито з цієї зброї.


Як знайти Крысобой в Fallout: New Vegas
До переваг відноситься невимогливість до вмінь героя і збільшений утрата. Але головне достоїнство Крысобоя в Fallout: New Vegas – це підвищений шанс критичного попадання в режимі стелс і повна безшумність. На відміну від звичайної варминт-гвинтівки, зброю критует в 5 разів частіше. Тому якщо подорожуєте Пустки приховано, то ця снайперка вам доведеться по душі. До того ж у зброї підвищена міцність. Перш ніж воно зламається, ви зможете використовувати 125 магазинів або зробити 1 тис. одиночних пострілів. До недоліків снайперської гвинтівки відноситься велика витрата ОД. Тому Крысобой не варто використовувати в якості штурмової зброї. Але для виконання місій у стелс-режимі він ідеальний.

Де знайти Крысобой в Fallout: New Vegas

Це унікальне зброю не можна купити. Щоб стати володарем смертоносної снайперської гвинтівки, знадобиться відвідати печеру Брока. Тільки тут захований Крысобой в Fallout: New Vegas. Цю локацію ви знайдете на пагорбі, розташованому біля похідного табору Легіону. Але краще шукати печеру Брока з квесту «Колектор». В іншому випадку після взяття завдання на місці локації нічого не можна знайти.


Як знайти Крысобой в Fallout: New Vegas
Щоб активувати місію «Колектор», поспілкуйтеся з Френсіс Гаррет під Фрисайде. Цю жінку ви зустрінете в казино «Атомний ковбой». Вона попросить «вибити гроші у боржників». І в процесі виконання квесту ви потрапите в печеру Брока. Вхід в локацію захований у верхній частині пагорба. До нього веде вузька стежка, що йде від каменю з видовбаними словами The Sun is Killing Me. Всередині печери мешкають гігантські щури. Ці противники не особливо небезпечні, але їх багато. Так що перед завданням запасіться стимуляторами. Гвинтівку Крысобой ви знайдете в кінці локації. До неї веде одна дорога, так що не заблукаєте. Але не забувайте озиратися по сторонах, адже тут лежить чимало корисних речей, таких як антирадіаційний костюм, докторський саквояж, револьвер, ящик з боєприпасами, стимулятори і антирадины. До того ж у печері заховані журнали, підвищують навички на кілька хвилин. Так що час на пошук гвинтівки не буде витрачено даремно.
Як знайти Крысобой в Fallout: New Vegas

Все і відразу

Ще один спосіб того, як знайти Крысобой в Fallout: New Vegas без витрати часу і сил – це використання чітів. Для цього встановіть англійську мову за замовчуванням. Після цього запустіть гру і активуйте командну консоль клавішею «~». У діалоговому полі пропишіть наступний рядок: player. additem base_000Е5В17. Після цього у вашому інвентарі з'явиться гвинтівка Крысобой, причому її стан буде досягати 100 %.

Популярі новини
Загрузка...