Топ ігор на ПК на двох. Ігри на двох на одному комп'ютері. Ігри для двох по локальній мережі

402 0 Новини високих технологій

Топ ігор на двох на ПК (на одному пристрої), а також по локальній мережі має величезну актуальність, адже розважатися в цифровому світі разом з товаришем набагато цікавіше. Далеко не всі проекти в індустрії орієнтуються на таку можливість, але є серед них справжні шедеври. Саме про них написано в статті, добірка рекомендується до ознайомлення.

Змагання в швидкості

Серед ігор на двох на ПК гонки займають своє почесне місце. Тільки ось далеко не у всі проекти можна грати удвох на одному пристрої. У шедеврі під назвою Blur така функція присутня. Це не самий новий представник індустрії, але графіка в ньому на належному рівні. Заїзди проходять за закритими гоночних треках. Можна змагатися тільки удвох або ж додавати супротивників під управлінням штучного інтелекту. Особливо радує фізика в поведінці машин і реалістичне управління. Всі пошкодження відображаються належним чином. Рівень веселощів в таких змаганнях буде високим.


Топ ігор на ПК на двох. Ігри на двох на одному комп'ютері. Ігри для двох по локальній мережі

Легендарні бої

Якщо складати топ ігор на двох на ПК і не згадати Mortal Combat, то це буде величезною помилкою. Найвідоміша серія файтинга в світі, яка користується величезною популярністю. Десята частина на даний момент сама нова і надасть користувачам можливість випробувати безліч нових концепцій. Концепція відрізняється своєю простотою і геніальністю одночасно. Гравці вибирають для себе героя, карту і б'ються в одній площині. Щоб отримати перемогу, тут недостатньо просто натискати на всі клавіші одночасно, хоч на перших порах така стратегія може спрацювати. Для нанесення поразки противнику необхідно вміти використовувати комбінації, а також покладатися на свою реакцію. Бої проходять з великою динамікою, одна сутичка займає 2-3 хвилини максимум. Гра дарує неймовірне задоволення, а кожна перемога відчувається з гордістю. Саме тому проект стоїть на чолі кута, якщо говорити про даному рейтингу.


Топ ігор на ПК на двох. Ігри на двох на одному комп'ютері. Ігри для двох по локальній мережі

Жаліслива історія

В топ ігор на двох на ПК обов'язково слід помістити проект під назвою Brothers: A Tale of Two Sons. Це шедевр з великої літери, адже він пропонує глибоку опрацьовану атмосферу, в яку мимоволі поринаєш з головою. Автор гри задумував, щоб управління двома головними героями, за сумісництвом братами, здійснювалося однією людиною. Якщо ж підключити геймпад, то можна розділити цю функцію і розважатися з одним. Сюжет розповідає про те, як два брати відправилися на пошуки чарівного ліки для свого хворого батька. По дорозі їм належить познайомитися з багатьма істотами і вирішити величезну кількість головоломок. Проект цікавий тим, що надає потужне відчуття занурення. Тут можна відправитися на додаткове завдання, навіть не помітивши відхилення від основної сюжетної лінії. Далеко не всі ігри на двох на одному комп'ютері здатні подарувати подібне відчуття.
Топ ігор на ПК на двох. Ігри на двох на одному комп'ютері. Ігри для двох по локальній мережі

Головоломка казковому оформленні

При бажанні випробувати свою логіку в компанії з товаришем або дівчиною слід завантажити для себе проект Trine 2. Серед ігор на двох на одному комп'ютері саме цей платформер відрізняється тим, що гравцеві доведеться підключати всі розумові здібності для проходження кожного рівня. На сюжеті автори не стали загострювати увагу.
Історія розповідає про трьох героїв в одному казковому світі, які волею долі опинилися замкнутими в магічний артефакт. Ігровий процес передбачає зміну героїв, кожен з яких володіє своїми унікальними навичками. У багатьох моментах необхідно комбінувати ці здібності. Інакше просуватися далі по локації не вийде. Ще однією особливістю Trine 2 вважається можливість переміщатися в 3D, а не тільки в 2D. Ігри на двох для слабких ПК особливо цінуються, а цей проект не вимагає потужного заліза. Саме тому до нього може долучитися кожен бажаючий користувач.
Топ ігор на ПК на двох. Ігри на двох на одному комп'ютері. Ігри для двох по локальній мережі

Унікальна атмосфера

В топі ігор на двох на ПК, особливо цінуються проекти зі своєю неповторною атмосферою, яка запам'ятовується на довгий час. Разом з Brothers: A Tale of Two Sons до таких шедеврів належить Never Alone. Автори виконали колосальну роботу по дослідженню міфів, легенд і оповідань народів Аляски. На підставі цього була створена гра, де увесь сюжет зосереджений на подорож однієї маленької дівчини. Вона щиро бажає допомогти своєму поселення і врятувати його від безперервних сильних поривів вітру. Починається її подорож з того, що за нею ув'язався білий ведмідь, але в самий складний момент на порятунок прийшов песець. Саме їм належить управляти другого гравцеві. На шляху до фіналу користувачі зіткнуться з великою кількістю різних головоломок. Проект заслуговує на увагу ще й тому, що пропонує тісна взаємодія двох людей. Без командної роботи досягти фіналу і дізнатися таємницю походження вітру не вдасться.
Топ ігор на ПК на двох. Ігри на двох на одному комп'ютері. Ігри для двох по локальній мережі

Відіграш ролей

Якщо ж розглядати ігри на двох на різних ПК, то тут слід в першу чергу приділити увагу Divinity: Original Sin 2. Проект являє собою партійну РПГ з боями в режимі реального часу і можливістю ставити їх на паузу. Головною заслугою цього шедевра, який багато визнали найкращим в індустрії 2017 року, є опрацювання світу з завданнями. Кожна місія унікальна, а сюжети не повторюються між собою. Автори зуміли відійти від концепції «побіжи, убий, принеси» і пропрацювали весь ігровий світ. Саме тому в гру хочеться занурюватися з головою. Удвох це робити в рази цікавіше, адже система діалогів передбачає справжній відігравання ролі. Тут можна сперечатися на різні теми, формуючи цим самим характер свого персонажа. Рольовий проект з динамічною системою, цікавими завданнями, глибокої прокачуванням архетипу і відіграшем ролі вже заслужив увагу величезної аудиторії.

Динаміка найвищого рівня

Серед ігор на двох для слабких ПК можна відшукати справжні діаманти індустрії, і одним з них по праву вважається Borderlands. З цим проектом склалася цікава ситуація. Якщо в нього грати самому, то долає нудьга, але в компанії з товаришем гра стає в рази краще. Це визнано не лише профільної аудиторією, але і критиками. Сюжет розповідає про те, як в 5252 група блукачів відправляється на космічному кораблі у віддалені куточки Галактики для пошуків цінних ресурсів. Після прибуття виявляється, що тут вже давно нічого немає, а місцеве населення загрузла в криміналі. Незабаром герої дізнаються про таємне Сховище, знайденому в горах, і вирішують її за всяку ціну відкрити.

Ігровий процес являє собою динамічні перестрілки, поїздки на футуристичних автомобілях і прокачування унікальні здібності обраного класу. Шедевр під назвою Borderlands ніяк не можна упускати з виду, особливо для власників слабких комп'ютерів.
Топ ігор на ПК на двох. Ігри на двох на одному комп'ютері. Ігри для двох по локальній мережі

Виживання в суворих умовах

В ігри на двох на ПК по локальній мережі також можна грати, і багато з них мають тільки такий режим запуску, або ж по інтернету з наявністю ліцензійної версії. Не всі з них заслуговують особливої уваги, але The Forest слід пройти в компанії з одним. Сюжет розповідає про те, як у процесі авіакатастрофи головний герой опиняється на безлюдному острові. Його син пропадає, а йому доведеться виживати в цій місцевості. Гра орієнтується на атмосферу виживання. Користувачеві належить спорудити власну фортецю, адже в цій місцевості корінні жителі не відрізняються особливою гостинністю. Гравцям доведеться шукати ресурси, створювати з них корисні речі і досліджувати територію на предмет корисних пристосувань. Сюжетні завдання також присутні, але особливо приваблює повна свобода дій. Подорож по незвіданих і небезпечними територіями подарує багато адреналіну та незабутніх емоцій.

Популярі новини
Загрузка...