Боси Dark Souls: Драконоборец Орнштейн

459 0 Новини високих технологій

Драконоборец Орнштейн – це один з найбільш пам'ятних босів не тільки у першій частині Dark Souls, але і у всій серії. Саме цей хлопець змушує навіть бувалих геймерів рвати волосся на голові і розбивати клавіатури в припадку люті. Чому так відбувається? Відповідь на це питання ви знайдете нижче.

Опис

В Dark Souls Драконоборец Орнштейн є босом локації Анор Лондо, що охороняє покої принцеси Гвиневер. Судячи з його прізвисько, він встиг відзначитися у війну з драконами. Крім того, вивчивши опис деяких предметів, можна дізнатися, що Орнштейн займає посаду капітана Лицарів Гвина. До речі, з усієї четвірки тільки його можна зустріти в грі.
Боси Dark Souls: Драконоборец Орнштейн
Драконоборец озброєний довгим списом, яке, до того ж, завдає шкоди блискавкою. Він досить швидкий, а також при необхідності може швидко переміщатися до свого супротивника, використовуючи для цього ривок.


Особливості

Здавалося б, Драконоборец Орнштейн не повинен викликати у вас проблем. Але насправді все не так просто. Справа в тому, що вам доведеться битися не з одним босом, а відразу з двома.
Боси Dark Souls: Драконоборец Орнштейн
Напарником Орнштейн є Кат Смоуг, який, незважаючи на свої розміри, теж дуже моторний. При цьому обидва боса страхують один одного, так що, зосередившись на боротьбі з одним з них, ви легко можете пропустити удар від іншого. Ще однією особливістю цієї битви є те, що після перемоги над одним з противників все стає тільки складніше. Так, бос, який залишився в живих, забирає сили у свого напарника і отримує деякі з його умінь.

Тактика

Поки Драконоборец Орнштейн і Кат Смоуг живі, вам потрібно стежити одночасно за двома ворогами. Тільки так ви зможете уникнути шкоди і перемогти в сутичці. Також ні в якому разі не заганяйте себе в кут, інакше боси вас звідти вже не випустять.


Якщо ви новачок, рекомендується використовувати щит з повним поглинанням фізичної шкоди і хорошою опірністю до блискавки. Блокуйте атаки ворогів, а потім наносити удари у відповідь. При цьому не рекомендується робити більше однієї-двох атак за один раз. У тому випадку, якщо ви отримали шкоди, відійдіть за одну з колон, розташованих по периметру арени, і тільки після цього використовуйте Эстус. Спроба вилікуватися на відкритому просторі, швидше за все, призведе до вашої загибелі. Ну, і нарешті, потрібно відразу вибрати боса, якого ви будете вбивати першим. Справа в тому, що після того, як один з ворогів впаде, другий повністю відновить своє здоров'я, так що бити його раніше часу просто безглуздо.

Нагорода

За перемогу над даними босами передбачена винагорода. Вона залежить від того, якого з двох ворогів ви вб'єте останнім:
 • Якщо Драконоборец Орнштейн загине другим, ви отримаєте його душу, а також Кільце з левом, що дає бонус до контрвыпадам.
 • Якщо другим помре Смоуг, тоді в якості нагороди вам дадуть тільки його душу.
 • Крім того, незалежно від фінального боса, в результаті ви отримаєте 50000 душ і Людяність.

  Примітки

  Є декілька хитрощів, що дозволяють полегшити битву з босами:
 • Краще всього використовувати зброю з великою втратою за один удар. Наприклад, це може бути меч або алебарда Чорного лицаря з поліпшенням до +5.
 • Боси Dark Souls: Драконоборец Орнштейн
 • Другу форму Драконоборца Орнштейн бажано атакувати, стоячи у нього між ніг.
 • Супер-Смоуга потрібно бити, стоячи позаду нього.
 • Також, якщо ви вирішили використовувати в бою щит, найкраще взяти Щит Хавеля.

  Популярі новини
  Загрузка...