Пастуший посох: "пасхалка" від розробників

196 0 Новини високих технологій

Всім шанувальникам Blizzard відомо увагу розробників до деталей в опрацюванні кожної гри. Тому в кожному новому продукті на всіх рівнях - у сюжеті, персонажах, в локаціях і предмети гравців чекає безліч приємних відсилань до попередніх ігор студії. У серії слешерів Diablo таких відсилань багато. Є досить стандартні, є просто забавні жарти, а є історія довжиною в три гри. Пастуший посох має до неї безпосереднє відношення.

Корови, багато корів

Через деякий час після того, як вийшла перша Diablo, в співтоваристві гравців з'явилася легенда про те, що якщо в одній з локацій натиснути на корів в певній послідовності, відкриється секретний рівень. Blizzard ці чутки спростувала, однак у наступній частині, Diablo 2 з'явився секретний коров'ячий рівень так, там було дуже, дуже багато корів.


Пастуший посох: "пасхалка" від розробників
У Diablo 3 від успішної формули з секретним рівнем вирішили не відходити, але, щоб не повторюватися, на цей раз локацію населяли поні. Загалом, пастуший посох у "Діабло 3" потрібен, щоб до них потрапити.

Як отримати посох?

Сам по собі, в якості зброї, посох не є скільки-небудь цінним предметом (оскільки має катастрофічно низький показник шкоди). Однак, незважаючи на це, сил на знаходження інгредієнтів для складання доведеться витратити порядно. Отже, щоб якось зібрати пастуший посох в Diablo 3 спочатку необхідний рецепт, за яким посох повинен викувати наш коваль Хедриг Імон. Рецепт можна отримати, убивши Изуала (4 акт - Небеса, останній бос перед самим Діабло). Шанс випадання палиці досить маленький, тому, швидше за все, доведеться зробити декілька заходів.


Після вивчення рецепта з'ясується, що для того, щоб його зібрати, знадобиться п'ять інгредієнтів.
 • Чорний гриб. Шукати його треба в першому акті, в локації "Собор: 1 рівень".
 • Гомілкова кістка Леорика. Знаходиться також у першому акті, в локації "Маєток Леорика": в одній з бокових кімнат є камін, та звідти з деякою ймовірність можна одержати цей предмет.
 • Дзвіночок Вірта. У другому акті, в Калдее, в "домашній" локації "Таємничий табір" у торговця Попригушка купується за 100000 золотих.
 • Рідка веселка. У другому акті, в локації "Далгурский оазис" необхідно отримати квест у NPC алхіміка Равена; після початку квесту за його спиною відкриється прохід в локацію "Таємнича печера". Рідка веселка десь там.
 • Той, що бурмоче дорогоцінний камінь. Це третій акт. На одному з двох полів битв (локації розділені мостом) перебувають "Крижані печери". В них необхідно відшукати певного легендарного боса - Чилтару, з якої і випаде предмет.
 • Готово! Тепер всі інгредієнти дбайливо ставляться до коваля, і за 50000 золотих у вас в руках пастуший посох, глузливо говорить: "У всьому Санктуарії тільки одному суті не соромно носити його" (натякаючи, звичайно ж, на корову).
  Пастуший посох: "пасхалка" від розробників

  Як дістатися до секретного рівня?

  Що робити далі? У першому акті в одній з початкових локацій ("Старотристрамская дорога") треба дістатися до ущелини, яка знаходиться біля крутого повороту. Тепер, коли у вас в руках посох, там стоїть Cow King - Король корів.
  Пастуший посох: "пасхалка" від розробників
  Це бос секретного рівня попередньої частини - Diablo 2. Після нетривалої розмови (в ході якого гравцеві обіцяється місце, "повне щастя і веселки") він зникає, а ущелина перетворюється в портал, що іскриться усіма барвами видимого спектру. При проході через портал ви потрапляєте на заповітний рівень, що складається з зелених галявин, говорять квіточок, плюшевих ведмежат, поні і кислотно-яскравих фарб.
  Пастуший посох: "пасхалка" від розробників
  Секретний рівень не несе ніякої сюжетної навантаження носить тільки розважальний характер. Відповідно, предмети, які тут можна отримати, теж стануть в нагоді тільки в якості жарту: райдужний меч, гамбургер В останній грі прописаний як зброю-кинджал. Не дивуйтеся.
  Пастуший посох: "пасхалка" від розробників

  Важливі уточнення

  На жаль, "фарм" (необхідність по кілька десятків разів перепроходити одні і ті ж епізоди, вбиваючи одних і тих же монстрів в надії на отримання потрібної речі) - біч Diablo 3. Не обійшов він стороною і поні-рівень: на те, щоб дістати кожну з шести складових палиці (включаючи рецепт), піде досить багато часу. Добре, хоч портал відкривається з першого разу. Також слід зауважити, що всі предмети взаємодіють один з одним в рамках одного рівня складності. Наприклад, з інгредієнтів, отриманих на легкому рівні, не вийде виготовити посох рівнем складніше, а з допомогою палиці складного рівня не відкрити портал на рівні легкому. Так що не змінюйте налаштування і дотримуйтеся одних і тих же показників на протязі всієї історії.

  Популярі новини
  Загрузка...