"Морровинд": Гільдія магів, сюжет, персонажі, квести, завдання і проходження гри

186 0 Новини високих технологій

Гра "Морровинд" дає гравцеві нескінченні можливості по створенню персонажа. Одним з найскладніших по проходженню гри вважається "чистий маг". Роблячи ухил в магічне мистецтво, гравець жертвує виживаністю, так і з втратою в перший час будуть проблеми. Далі буде розглянуто проходження "Морровінда" за мага.

Створення персонажа

Якщо геймер вирішив здійснити проходження Morrowind за мага, то перше, що він повинен обміркувати - стартові характеристики і майбутнє розвиток героя. Все почнеться ще на кораблі, де гравцеві доведеться вибирати не тільки власне ім'я, але і расу. Кожна істота в ігровому світі володіє своїми особливостями. Хто може стати кращим магом, хтось- воїном. Але концентруватися на цьому не обов'язково. У Morrowind білд мага можна побудувати, грунтуючись на будь-якому наборі скілів об, початкових характеристик або поле персонажа. Ось список найбільш підходящих стартових варіантів:


 • Жінка-аргонианин. Має по 50 пунктів інтелекту та сили волі, а також незначне збільшення (+5) до "Містицизму", "Алхімії" та "Ілюзій".
 • Чоловік-бретонец. Також гарний у інтелекті і силі волі, але зате всі бонуси відносяться до магії. "Відновлення", "Чаклунство", "Містицизм" по +10 а "Зміни", "Алхімія" і "Ілюзії" по +5. Вроджені здібності дають цієї раси збільшення запасу мани і 50 % опір заклинанням.
 • Високі ельфи. Мають 50 пунктів тільки в інтелекті. Бонуси до вмінь також виключно магічні, але спрямовані більше на атакуючу магію. На жаль, мають величезні расові штрафи до опірності магії.
 • Данмеры-чоловіки представляють собою хороший комбо-клас. Незважаючи на те що їх базові характеристики більше відповідають магам, мають бонуси і до рукопашним навичкам.
 • У "Морровинд" білд мага може бути заснований на будь-якому персонажі. Гравцеві не обов'язково вибирати одну із зазначених вище рас. Якщо ж говорити про топ 1 мага, то це буде бретонец.


  "Морровинд": Гільдія магів, сюжет, персонажі, квести, завдання і проходження гри

  Знак зодіаку

  Це ще один важливий пункт при створенні справжнього мага. Не всі знаки народження підходять для гри за мага в "Морровинд", але взяти знову-таки можна якій завгодно. Нижче наведені найбільш підходящі.
 • "Леді". Дозволяє тимчасово збільшити витривалість і привабливість. Перше корисно для захисту, друге - для деяких магічних шкіл.
 • "Маг". Підвищує максимальний запас мани (0.5 х Інтелект).
 • "Підмайстер" дає ще більше мани (1.5 х Інтелект), але обмежує штрафом у 50 % вразливості до магії.
 • "Атрон". Поглинає заклинання, збільшує пул магії (2.0 х Інтелект), але не дозволяє пасивно регенерувати ману.
 • "Тінь". Дозволяє стати невидимим. Знадобиться, щоб прослизнути повз сильних супротивників.
 • Взяти можна будь-який з цих знаків. Більшість штрафів просто уявні. Наприклад, у "Підмайстра" уразливість повністю компенсується расовими бонусом бретонців. А регенерація мани все одно буде відбуватися від бутыльков. Так гравець зможе прокачати ще і алхімію.

  Вибір умінь

  Останнім пунктом при створенні персонажа є вибір основних і вторинних скілів. Маг "Морровинд" не обов'язково повинен мати всі заклинальні школи в "основних". Краще всього буде взяти в них важко прокачані скіли.
  Наприклад, "дробящее зброю" відповідає за володіння палицею. "Злом" дозволяє відкривати більшість замків. Обидва ці навички регулярно будуть використовуватися і досить важливі для мага, але їх прокачування скрутна. У той же час "руйнація" - бойова магія, яку гравець буде використовувати постійно. Її можна віднести і до другорядних. Головне - не варто забувати, що при підвищенні навичок з 3 групи (маловажні) не підвищується рівень. Тому додавати сюди вміння, які вам знадобляться, не варто. Це все, що стосується навичок самостійно створюваного класу "авантюриста". Також гравець може вибрати один з готових варіантів. Коли мова заходить про гайде за магу, Morrowind дозволяє вибрати такі відповідні класи:
 • Маг. Володіє більшістю магічних шкіл, а також кинджалами.
 • Чародій. Має трохи інший розподіл навичок, ніж у мага, але зате користується середніми, важкими обладунками і луками. Даний клас зазвичай виходить у гравців, які намагаються пройти весь контент і розподіляють вміння рівномірно.
 • Цілитель. Не має атакуючої магії, але зате б'ється дробящим зброєю і врукопашну.
 • Паладин. Чистого мага з нього не вийде, але він все одно вміє добре користуватися руйнує магією в додаток до свого важкого озброєння.
 • Меч ночі. Професійний зломщик, використовує свої магічні вміння для підвищення непомітності.
 • Інквізитор. Один з найбільш складних класів в освоєнні. Може користуватися зброєю, а також деякими заклинаннями.
 • Бойовий маг. Багато в чому схожий на чарівників. Використовує важкі обладунки і школу руйнування.
 • Якщо гравець хоче створити класичного мага, то вибір невеликий - маг, чарівник і "бойовий". Решта - це комбо-класи, що дозволяють розвивати персонажа різнобічно. Однак при виборі варто пам'ятати, що в грі також присутня ще кілька гільдій, крім магічною. Якщо людина хоче повністю вивчити лор гри, то йому варто пройти їх усі. А для цього знадобиться саме різнобічний персонаж.
  "Морровинд": Гільдія магів, сюжет, персонажі, квести, завдання і проходження гри

  Речі

  До моменту закінчення проходження Гільдії магів у Morrowind у гравця повинні накопичитися певні предмети. Їх використання сильно полегшить подальше проходження гри.
 • Чоботи сліпучої швидкості. Збільшують темп переміщення на 200 пунктів, але засліплюють гравця. Якщо використовувати зілля, що дарує стовідсоткове опір магії, то можна уникнути негативного ефекту. Дані чоботи стануть в нагоді в тому випадку, якщо гравець зіткнеться з противником, який йому не по зубах.
 • Зірка Азуры. Предмет, дозволяє нескінченно вміщувати в себе душі убитих монстрів, а отже, необхідність в каменях душ відпаде. Також це єдиний предмет, який може вмістити в себе душу фінального боса доповнення "Трибунал".
 • Спис "Жадібність". Корисно тим, що здатне поглинати магію. Відноситься до древковому зброї.
 • Амулет некроманта. Захист від зброї, збільшення інтелекту, відновлення здоров'я та поглинання заклинань. Його носить поточний глава Гільдії магів - Требониус. Отримати його можна, якщо до кінця пройти квести Гільдії.
 • Мантія гордості Бійка. Збільшує інтелект, дарує опір вогню і відображення заклинань.
 • Дані артефакти просто необхідні кожному успішному магу. Крім того, гравець може скористатися навиком зачарования, щоб створити собі парочку корисних предметів. Наприклад, сорочку і штани з пасивним відновленням мани і здоров'я. Проте варто пам'ятати, що для цього будуть потрібні речі високої якості й великі душі. На цьому можна закінчити гайд по магу в "Морровинд" і перейти до безпосереднього проходження гри.

  Ранги

  Для отримання завдань і проходження Гільдії магів "Морровінда" гравцеві доведеться рухатися по кар'єрних сходах. На щастя, вона не залежить ні від чого, крім власних умінь персонажа. Нижче наведена таблиця з вимогами для отримання наступного рангу.

  Ранг  Інтелект і сила волі  Рівень основного і двох вторинних навичок  Додаткові вимоги  Учень  Присвячений  30  10-0  Підмайстер  30  20-0  Викликає  30  30-5  Заклинатель  30  40-10  Заплатити внесок 200 дрейків  Маг  31  50-15  Чорнокнижник  32  60-20  Чарівник  33  70-25  Володіння Палицею мага  Майстер Чарівник  34  80-30  Архимаг  35  90-35  Посаду дається Требониусом чи потрібно перемогти його на Арені

  Знайомство

  У Гільдії магів у "Морровинд" три відділення. Зазвичай гравці проходять наступний шлях: приплытие в Сейда Нін, потім на північ до Пелагиаду і ще далі - до Балморе. Або навпростець з допомогою місцевого транспорту. Саме там належить вступити в Гільдію і почати виконання перших квестів.
  "Морровинд": Гільдія магів, сюжет, персонажі, квести, завдання і проходження гри
  У Morrowind Гільдія магів - це один з основних джерел доходу, інформації і квестів. Після вступу гравець зможе взяти завдання у деяких її членів. І першою з них стане Ажира. Вона запропонує гравцеві виконати кілька доручень:
 • Принести зразки грибів: банглер бейн, що світиться, сироїжки, копринуса лілового і гайфы фації. Їх все можна знайти в болоті північніше Сейда Нін, і вони вже можуть бути у вас в інвентарі.
 • Зірвати експеримент. Необхідно підкласти фальшивий камінь душ "колезі" Ажиры тут же, в Гільдії. Потрібно бути уважним, щоб гравці не помітили інші члени спільноти. При цьому треба не забути поцупити кілька вже заряджених каменів.
 • Принести зразки кольорів: золотого канета, пелюсток каменевки, вербового пильовика і вересу. Ростуть вони на березі озера Амайя, повз якого гравець проходив, коли йшов від Пелагиада до Балморе. Якщо персонаж приїхав на "Сілта", то треба рухатися на південь, повз форту легіону Місячної Метелики.
 • Відразу після складання попереднього завдання можна отримати квест на керамічну миску. Придбати її можна у торговця по сусідству з Гільдією.
 • Знайти вкрадені звіти. Вони лежать тут же, в Гільдії: один під сходами, інший - у спальні під шафою.
 • Для чорнокнижника. Знайти посох Магнуса в печерах Ассу на північ від Молаг Мара. Дістатися туди можна на "Сілта" за маршрутом Балмора - Сура - Молаг мар. З містечка треба вийти на захід і рушити по дорозі на північ. На розвилці повернути з дороги та пройти далі на північ по ущелині. Для проходження знадобиться левітація і непогані бойові навички.
 • Для чорнокнижника. Знайти кільце. Крім високої ціни, вона нічим особливим не відрізняється. Можна виявити в печері Аширбадон на схід від Вівека на островах.
 • Раніс Атрис (Балмора)

  Ще один персонаж, що дає квести в "початковій" Гільдії магів "Морровінда". Для взаємодії з них гравець повинен володіти рангом "підмайстер".
 • Переконати приєднатися до гільдії мага Лларара Берелота. Він проживає в Сулипунду в горах на сході від Балморы. Переконання подіє, якщо підняти його ставлення до персонажа до 80. Щоб знайти притулок, йдіть по карті на малюнку нижче.
 • Зібрати членські внески Манве (2000). Можна заплатити зі своєї кишені, але сума досить велика. Зустріти цього персонажа можна в Пунаби, по дорозі в Сулипунд. Позначку можна побачити на тій же карті. Піднявши ставлення до 80 можна вмовити боржницю. В нагороду він отримає 1000 монет, так що можна їх витратити на підвищення відносини.
 • Припинити несанкціоноване навчання магії в трактирі "Південна стіна". Поговоривши з аргонианином, можна отримати знижку на навчання магії відновлення. Замовнику просто можна сказати, що справу залагоджено.
 • Супроводити альтмера з Балморы в Пелагиад і отримати його нотатки. Можна просто вивести з міста в поле і вбити. Або проявити участь, поговорити і довести до цілі, за що він сам дасть примірник рукопису.
 • Вбити некроманта в Маар Гані. Потрапити туди можна на "Сілта" через Альд'Рун. Поговоривши з місцевими і прочитавши книги в будинку Ташпи, гравець дізнається, що вона цілителька. Кращим варіантом буде відпустити її.
 • Спіймати шпигуна. Можна відразу ж відправитися в Вівек, щоб поговорити з архимагом Требониусом. Коли той згадає свого помічника Тіраму Гадара, потрібно попросити рекомендацію та віднести її Раніс Атрис.
 • "Морровинд": Гільдія магів, сюжет, персонажі, квести, завдання і проходження гри

  Шарн Гра-Музгоб (Балмора)

  Цей орк-маг в Гільдії в Балморе дає лише один квест. Після розмови з нею про некромантах з'явиться запис у щоденнику. Потрібно акуратно і непомітно зламати стоїть поруч скриня і взяти книгу. Потім показати знахідку орку. В нагороду гравець отримає заклинання призову на вибір.

  Едвіна Ельберт (Альд'Рун)

  Продовжити проходження Гільдії магів "Морровінда" варто саме з цього персонажа. Якщо гравець не встиг набрати ранг чорнокнижника для квестів у Ажиры, це саме підходяще місце.
 • Для підмайстри. Принести книгу "Хроніки Нчулефта". Можна купити у торговців або вкрасти в якому-небудь будинку.
 • Для підмайстри. З допомогою провідника Гільдії відправитися в Садрит Мора і забрати зілля у тамтешнього голови.
 • Для підмайстри. Вкрасти книжку "Кимервамидиум". Взяти її можна в кімнаті Сирилонве в Гільдії магів Вівека. Потрібно зайти в комору, закрити за собою двері і зламати кілька скринь. Головне - не розмовляти з власницею. Коли прийде час повернути книгу, її можна віддати прямо в руки власниці, але не говорити, що це її примірник.
 • Для підмайстри. Відправитися в хатину Хулин - знаходиться вона в Маар Гані за межами міста. Убивши монстра і поговоривши з учнем, можна повертатися. З квестом пов'язаний ряд багів, так що заздалегідь його краще не виконувати.
 • Для заклинателя. Знайти двемерскую трубку. Можна відправитися в руїни, які вона вкаже на карті, а можна вкрасти предмет в Балморе (будинок Ворара Хеласа).
 • Для заклинателя. Дізнатися, що трапилося в Нчулефтинге. Потрапити туди можна з Сурана (докладніше дивитися на карті нижче). Там потрібно поговорити з НПС і обшукати руїни. На трупі вченого виявиться звіт і книга "Висячі сади", яку ні в якому разі не можна продавати.
 • Для заклинателя. Відправитися в Мчулефт і добути плани скарабея. Щоб туди потрапити, можна поїхати на "Сілта" до Хуула, а звідти на човні в Дагон Фел. Руїни розташовуються на півдні від поселення. Потрібно буде обійти гору по дорозі.
 • Для заклинателя. Знайти креслення в руїнах Бетамец. Фортеця прихована в яєчної шахті Гнисиса. Потрапити всередину можна умовивши стражника, взявши в інвентар кирку або по квесту на зцілення матки квама від Імперського легіону.
 • Останній квест у Эдвинны - особливий. Якщо гравець вже задовольняє умовам становлення архимагом, то він пошле персонажа в Вівек, щоб влаштувати поєдинок з Требониусом і зайняти його посаду. В результаті виконання квесту гравець отримає два хороших артефакту, але завдання Гільдії магів "Морровінда" від самого архимага стануть недоступними.
  "Морровинд": Гільдія магів, сюжет, персонажі, квести, завдання і проходження гри

  Сцинк (Садрит мора)

  Завдання у даного персонажа стають доступними, якщо доставити зілля для Раніс.
 • Супроводити альтмерку до корабля. Головне - поговорити з нею після цього і повернутися до Сцинку.
 • Запросити шамана на зустріч. Треба відправитися в табір Ахеммуза - він знаходиться через воду на північ від Тель Мора. Поговоривши з шаманкой, треба буде знайти її ученицю Минабиби в гробниці на заході від табору. Виконавши доручення, потрібно буде повернутися в Садрит Мора і поговорити з ученицею і Сцинком.
 • Знайти другу частину книги "Вампіри Вварденфела".
 • Вбити некроманта. Шлях до печери гравцеві докладно опише Сцинк, так що ніяких проблем виникнути не повинно.
 • Підвищення до чарівника. Якщо персонаж готовий отримати просування, йому потрібно роздобути посох мага. Його можна придбати тут же за 5000 монет або зняти з трупа вигнанця. Знайти його можна в печері Суд на західному узбережжі острова з поселенням Дагон Фел. Такі квести вимагають від персонажа рангу чарівника:
 • Здобути душу попелястого упиря. Дане чудовисько можна знайти в печері Йакин. Розташовується вона далеко на півдні від Тель Мори або на березі материка, якщо йти з Тель Аруна на північний захід.
 • Знайти книгу "Записки Галура Ритари".
 • Требониус Арториус (Вівек)

  Це заключний етап проходження Гільдії магів у Morrowind. Якщо гравець досі не вбив Требониуса на дуелі, той дасть квест на пошук інформації про причини зникнення двемеров. Завдання дуже просте, якщо протагоніст встиг виконати квести від Эдвинны. Знадобляться книги "Висячі сади", "Божественна Метафізика" і "Яйце Часу". Потім потрібно буде відвідати декількох персонажів по світу і доповісти про розслідування архимагу.
  "Морровинд": Гільдія магів, сюжет, персонажі, квести, завдання і проходження гри
  Оскільки Гільдія магів у "Морровинд" монополізує заняття чаклунством, архимаг попросить гравця вбити радників Телвани. Серед них є ключові сюжетні персонажі, так що виконувати завдання краще за завершення сюжетної лінії. В нагороду він отримає артефакти Требониуса. Це найкращий момент, щоб викликати його на дуель і уникнути непотрібних смертей. На цьому завдання Гільдії магів "Морровінда" закінчуються. Гравець стає головою організації. Це звання нагоді при проходженні сюжету і виконання певних квестів.

  Звання архимага

  У Morrowind квести Гільдії магів необов'язково закінчувати до кінця. Існує три шляхи:
 • Мирний. Після отримання рангу "майстер чарівник" (або до цього) гравець повинен виконати всі доручення Сцинка. В кінці ланцюжка завдань той дасть лист, який необхідно доставити архимагу. Іменем Імператора протагоніст призначається архимагом і керівником відділення Гільдії магів. В цьому випадку отримати речі Арториуса можна тільки виконавши його завдання або незаконно убивши його, в результаті чого варта буде налаштована агресивно.
 • Дуель. Гільдія магів "Морровінда" незадоволена своїм керівництвом. Якщо у гравця вже є ранг "майстра чарівника" і виконані доручення Эдвинны, то вона дасть останнє завдання. Відправившись в Вівек і поговоривши з архимагом, гравець призначить дуель на місцевій арені.
 • При наявності передостаннього рангу можна і самостійно домовитися про бій. Тобто гравцеві не обов'язково працювати на Эдвинну до кінця. Потрібно з власної волі піти і поговорити з Требониусом про підвищення. Той вирішить, що гравець намагається підсидіти главу з його посади, і сам викличе протагоніста на дуель.
 • Тепер Гільдія магів "Морровінда" в руках гравця. Можна продовжити виконувати завдання від членів Гільдії і вивчати світ.

  Поради

  Ще кілька порад від минулих гру до кінця:
 • Не створюйте чистого мага. Гільдії бійців і злодіїв все одно доведеться проходити, так як це потрібно за сюжетом, а магом зробити це буде важко.
 • Не заходьте в печери, якщо це не потрібно за завданням. Можна випадково вбити не того персонажа, знайти і продати квестовый предмет і порушити подальше проходження як сюжету, так і побічних завдань.
 • Не працюйте на Мораг Тонг з тієї ж причини. Гільдія вбивць може замовити важливого людини. Залиште її під кінець.
 • Читайте всі. Світ гри величезний, а його лор настільки великий, що дає фору в 100 очок будь-яким сучасним проектів, включаючи всіма улюбленого "Відьмака" з його книгами.
 • Якщо у квесті потрібно знайти книгу, відразу ж вирушайте в Вівек в крамницю "Рідкісні книги Джобаши". Навіть якщо у нього немає в наявності шуканого предмета, він обов'язково дасть наводку, де шукати предмет.
 • Навіть граючи за воїна, візьміть пару заклинань. Наприклад, відновлення здоров'я або заклик. Так заздалегідь можна прокачати потрібні для Гільдії магів навички.
 • Два з найбільш легко прокачування навичок - атлетика та акробатика. Є два шляхи: перший - не брати їх навіть у вторинні навички, другий - взяти в основні. Гравцеві залишиться прокачати близько 50 пунктів - це 5-10 рівнів персонажа. Краще зробити це з самого початку для збільшення витривалості. Потрібно просто впертися в скелю і почати стрибати. Анімація не буде проходити до кінця, завдяки чому акробатика буде гойдатися в рази швидше, ніж зазвичай. Атлетику не брати в принципі. Буде краще, якщо вона взагалі не буде впливати на персонажа, особливо мага.
 • "Морровинд": Гільдія магів, сюжет, персонажі, квести, завдання і проходження гри
  Дотримуючись деяких простих правил і будучи обережним, гравець зможе спокійно вивчати великі території "Морровінда", відкриваючи для себе все нові і нові таємниці цього загадкового острова посередині Вварденфелла.

  Популярі новини
  Загрузка...