Крипта Нічний Порожнечі в грі "Скайрим": повне опис

151 0 Новини високих технологій

Крипта Нічний Порожнечі являє собою велику локацію у всесвітньо популярної гри «Скайрим». Цей рольовий проект знаменитий своїм величезним світом, де можна вільно переміщатися. Серед більшості схожих печер саме ця має деякі особливості, інформація про які буде представлена в даній статті.

Загальний опис

Щоб потрапити в Крипту Нічний Порожнечі, спочатку необхідно відшукати її на карті. Так як територія з'явилася тільки з доповненням Dawnguard, то з його відсутністю локації зовсім не буде на карті. Для виявлення печери необхідно пройти з Данстара в південно-західному напрямку аж до гір. Якщо пройти повз зруйнованого вампірами Залу Дозору вгору, то гравець вийде відразу до потрібного місця. Стежка вгору від цієї локації одна, тому заблукати навіть при великому бажанні не вийде. Головна особливість у тому, що вид печери змінюється в залежності від того, прийшов туди користувач із завданням «Пробудження» або просто відшукав її у своїх подорожах.


Крипта Нічний Порожнечі в грі "Скайрим": повне опис

Вільний вхід

Якщо заглянути в Крипту Нічний Порожнечі без пов'язаної з цим місцем місії, то вона буде мати дещо інший вигляд. У більшості куточків локації будуть мешкати різноманітні тварини, які вважають печеру своїм будинком. В основному це будуть саблезубы, а також вовки. Після декількох коротких сутичок слід відправитися в південний кут, де розташовується стародавня нордская вежа, яку можна досліджувати. У неї можна увійти і пройтися по перших двох поверхах. Вхід далі буде закритий до того моменту, поки гравець не візьме завдання «Пробудження». На першому поверсі для свого персонажа можна знайти корисний меч - характеристики його залежать від рівня героя. Це ж стосується скрині, що знаходиться трохи вище у вежі. Вміст цього вмістилища також безпосередньо залежить від ступеня прокачування центрального персонажа. В іншому В грі «Скайрим» Крипта Нічний Порожнечі нічим сильно не відрізняється від інших схожих локацій. Центр перерізаний невеликим струмком, багато кам'яних стовпів і виступів.


Крипта Нічний Порожнечі в грі "Скайрим": повне опис

Початок завдання в локації

Багато гравців задаються питанням про те, як відкрити Крипту Нічний Порожнечі, не маючи в журналі завдань квесту «Пробудження». Зробити це неможливо, адже прохід до башти і далекі куточки буде завалений камінням - ніякої магією його не вдасться розібрати. Якщо ж прийти сюди в ході вищезгаданого завдання від Вартою Світанку, то печера трохи зміниться. По-перше, майже відразу на вході знаходиться сітка, яку доведеться відкрити. По-друге, мешканці цього місця будуть набагато небезпечніше. У цей список входять морозні павуки, драугры, скелети і навіть його смерті. З такою компанією доведеться розправлятися власними силами. Вже в першому залі можна знайти двох вампірів, що розмовляють біля трупа дозорного Толана. Щоб пройти далі, необхідно відкрити ту саму грати, а для цього доведеться крокувати в башточку на іншому краю території. Там буде спеціальна ланцюг. Якщо взаємодіяти з нею, то прохід далі моментально відкриється.
Крипта Нічний Порожнечі в грі "Скайрим": повне опис

Опис подальшого шляху

Проходження Крипти Нічний Порожнечі за завданням «Пробудження» після відкриття решітки передбачає просування по невеликого коридору. Спочатку гравець буде спостерігати архітектуру норд, яка швидко зміниться нішами з могилами вампірів. Праворуч біля виходу є скриня, але його можна пропустити - ніяких корисних речей з мізерного лута не вдасться підібрати.
Коридор виведе гравця в нову локацію – великий зал з чотирма ходами. Кожен з них закритий ґратами, а в центрі один з вампірів веде бій з драугром високого рівня. Втручатися у бійку не рекомендується, адже можна стати об'єктом гніву для двох ворогів. Краще почекати переможця, а потім добити його кількома влучними атаками. Рекомендується спочатку відкрити перші два проходи. У них буде скриня рівня «Майстер» з непоганою видобутком і п'єдестал з зіллями в наступному тунелі. Третій прохід краще минути, так як там живе ще один драугр. Четвертий варіант дозволить просунутися далі в дослідженні.
Крипта Нічний Порожнечі в грі "Скайрим": повне опис

Просування по печері

Крипта Нічний Порожнечі досить обширна, і гравець починає це розуміти тільки після погляду на затоплене кладовищі вампірів. Це буде наступна територія, в яку ви потрапите з залу з чотирма проходами. Тут доведеться битися з кількома вампірами, щоб пройти далі в гробницю норд. Користувачеві рекомендується відразу йти в крайній альков, щоб не пропустити скриня. Після цього можна побачити за ґратами бій вампіра і пройти в наступну зону. Це буде велика і красива залу з різноманітними прикрасами, в тому числі і горгульями. В центрі стоїть кам'яний круг, а праворуч - сходи вниз. Якщо спуститися по ній, то можна знайти труп ще одного дозорного і скриня з корисними предметами.
Крипта Нічний Порожнечі в грі "Скайрим": повне опис

Завершення походу

У грі Skyrim Крипта Нічний Порожнечі закривається після натискання кнопки в центрі того самого кам'яного кола. Це необхідно зробити за завданням «Пробудження», яке передбачає з'ясування планів вампірів. Решітка на початку локації опускається, і залишається тільки дорога вперед. Разом з натисканням клавіші гравцеві доведеться перемістити жаровні, щоб звільнити загадкову жінку по імені Сьорана. Вона спала тут довгий час і зуміє розповісти інформацію за завданням. Просування далі дозволить вивчити нордские руїни. По них можна вільно пересуватися аж до того моменту, коли прохід знову буде закритий гратами. Важіль для зсуву перешкоди знаходиться в центрі залу. Після чергового проходу гравцеві відкриється цікаве видовище - всередині печери обладнаний амфітеатр з вогненним колом всередині, а на п'єдесталі - трон драугра, за яким є скриня. Тут же знаходиться шлях до виходу, але спочатку доведеться пройти випробування.

Популярі новини
Загрузка...