Проходження квесту "Цитадель: ханар-дипломат"

371 0 Новини високих технологій

Квест «Цитадель: ханар-дипломат» є побічною місією гри Mass Effect 3. Та його проходження не вважається обов'язковим. Але якщо ви хочете отримати максимальну перевагу у фінальній битві, то потрібно обов'язково виконати це завдання. Про це піде мова в статті.

Проходження квесту "Цитадель: ханар-дипломат"

Як запустити місію "Мас Ефект 3. Цитадель: ханар-дипломат"

Цей квест стане доступним, коли ваш герой врятує турианского примарха на планеті Менае. Шепард отримає повідомлення на термінал від Йондума Бау – саларианского Спектру. У ньому персонаж попросить особистої зустрічі, щоб поділитися важливими відомостями про одного з агентів жерців. Після активації місії «Цитадель: ханар-дипломат», вирушайте на космічну станцію. Ви зустрінете саларианца в коридорі Посольств, біля дверей офісу Спектрів, навпроти входу в кабінет радника Ундини. Врахуйте, що знайти Йондума Бак потрібно до завдання «Вилікування Генофага». Інакше після нападу військ Цербера на космічну станцію квест стане недоступний.


Проходження квесту "Цитадель: ханар-дипломат"

Проходження місії Mass Effect 3 «Цитадель: ханар-дипломат»

При зустрічі з капітаном саларианец розповість, що після захоплення батарианской лабораторії пропав один з оперативників-ханаров. І у спектру є підозри, що зниклий був одурманен Женцями. Тепер цей ханар входить до складу дипломатичної місії на Цитаделі. І щоб виявити і заарештувати зрадника, саларианцу потрібна допомога головного героя. Для початку вирушайте в офіс Спектрів і дозвольте отримати інформацію про всі недавно прибулих на Цитадель дипломатів-ханаров. Зрадник приховує своє місце розташування, а щоб його відшукати потрібно вивчити чотири термінали:
 • Перше повідомлення ви знайдете в терміналі біля Посольств, ліворуч від виходу з ліфта.
 • Друге прочитаєте з пристрою, встановленого в таборі біженців, зліва від дверей ліфта.
 • Третій термінал знаходиться тут же в доках, але у вантажному відсіку. Ідіть в самий кінець локації.
 • Четверте повідомлення ви прочитаєте там же, де і друге – біля входу в табір біженців.
 • Враховуйте, що не можна летіти зі станції, якщо почали вивчати термінали. В іншому випадку вас чекає неприємний баг «Цитаделі: ханар-дипломат». Коли повернетеся в локацію, відновити завдання не вийде, так як термінали стануть неактивними. Тому краще закінчити квест відразу.


  Проходження квесту "Цитадель: ханар-дипломат"

  Виявляємо зрадника

  Зібравши всі дані, вирушайте на поверх Посольств. Ви знайдете саларианца біля першого терміналу, що стоїть ліворуч від виходу з ліфта. Разом з Йондумом Бау вирушайте на зустріч з дипломатом. Ханар підтвердить, що слід справі Натхненників – помічників Женців, відомих як Колекціонери. Крім того, дипломат встиг до вашого приходу запустити в систему вірус, який скоро знищить захист планети Кахье. Це призведе до того, що ханары вийдуть з війни з Женцями. Саларианец спробує знешкодити вірус, але на нього нападе охоронець зрадника. І тепер Шепарду доведеться вирішувати, яким способом рятувати ситуацію.
 • Якщо знешкодити вірус, то спектр загине. Цей вибір варто робити, щоб отримати очки «Героя».
 • Якщо врятувати саларианца, то планету знищать Женці. Такий шлях кращий гравцям, які мають репутацію «Відступника».
 • У грі є і третій варіант, але він доступний, якщо у другій частині гри ваш герой заслужив відданість Kasumi. У цьому випадку злодійка вийде з режиму невидимості і займеться знищенням вірусу. А герой в цей час знешкодить охоронця і врятує Йондума Бау.
  Надалі Спектр захоче заарештувати Kasumi, але це йому не вдасться. Пролунає вибух, злодій зникне і саларианец подумає, що вона загинула. Пізніше ви зможете умовити «вижившу» Касумі приєднається до боротьби з Женцями. На цьому квест «Цитадель: ханар-дипломат» буде завершений, але попереду вашого героя чекає ще чимало пригод.
  Проходження квесту "Цитадель: ханар-дипломат"

  Нагороди за проходження місії

  Квест «Цитадель: ханар-дипломат» принесе +2 очки репутації, а також +7 балів Героя/Відступника, в залежності від дій Шепарда. Після проходження місії до вас приєднаються війська дреллов і ханаров (+50). Якщо до цього ви виконали побічний квест «Панацелин для інопланетян», то ви отримаєте ще 8 додаткових балів. Якщо знищили планету, але врятували Йондума, то вам нарахують +40 очок до Підрозділу Спектрів. Кращий приз ви отримаєте тільки з допомогою Kasumi. У цьому випадку надбавка до військ складе +115 балів. Якщо слідувати інструкції, пройти квест не складе праці.

  Популярі новини
  Загрузка...