Fallout 2: секрети проходження, квести, бонуси, персонажі, збереження та огляди від гравців

286 0 Новини високих технологій

Навряд чи є гравці, які жодного разу не чули про серію Fallout. Принаймні, завдяки четвертої частини проекту про неї дізналися всі. Незважаючи на популярність останньої частини, яка з'явилася в 2015 році, попереднім іграм також є чим похвалитися. Особливість кожного проекту в цікавому сюжеті і масою секретів. Fallout 2 не став винятком.

Серія ігор

Fallout - серія ігор, які переносять гравця в постапокаліптичний світ. Дії кожної історії відбуваються на території США, після ядерної війни. Пустельна локація охоплена анархією і великою кількістю моторошних істот. За задумом розробників, події в грі - далеке майбутнє. Проте сама атмосфера проекту має ретрофутуристические риси. Видно, що розробники надихалися культурою 1940-50-х років минулого століття. Про це свідчать і спогади героїв, і музичний супровід, і інші деталі.


Fallout 2

Друга частина вийшла в США в 1998 році і лише через 8 років стала відома гравцям з Росії. У ній реалізований відкритий світ. Над створенням працювала компанія Black Isle Studios. З моменту випуску першої частини пройшов лише рік, тому ніякі кардинальні зміни ігрового движка не торкнулися. А ось над ігровим світом і сюжетом розробники попрацювали на славу.
Fallout 2: секрети проходження, квести, бонуси, персонажі, збереження та огляди від гравців

Історія

Повне проходження Fallout 2 починається з подій, які відбуваються в селі Арройо через майже 100 років після тих подій, які були описані у першій серії. Виходець з притулку заснував невелике село, яка почала потихеньку «вимирати». Потрібно було приймати рішучі кроки до відновлення життя тут.


Обраний повинен відправитися на пустку. Там йому потрібно відшукати технологічне диво, створене до війни, яке допоможе заснувати нову історію поселення.

Геймплей

Секретів в Fallout 2 багато, і всі вони побудовані навколо ігрового процесу. Як вже згадувалося раніше, ігровий движок не стали чіпати, тому геймплей не змінився зовсім. А ось віртуальний світ став помітно більше. Сюжет залежить від квестів в Fallout 2. Всі завдання гравець отримує завдяки самій грі або іншим персонажам, які зустрічаються на його шляху. Розробники підготували кілька сотень місій, але лише одна з них виявляється обов'язковою. Інші гравець може проходити за бажанням.

Початок гри

Перші квести в Fallout 2 прості і не вимагають від гравця зусиль, оскільки персонаж одягнений в стандартну амуніцію і має трохи грошей. У першому завданні Обраний відправляється досліджувати поселення на віртуальній карті. Після певного періоду геймер зможе обзавестися автомобілем, який спростить переміщення між локаціями і стане запасним рюкзаком. Машину можна модифікувати в ході гри. Так, хлопці, які викрадуть авто, розширять його багажник. Звичайно, просто так вони не повернуть машину власнику. Можна відібрати її у них силою або заплатити.
Fallout 2: секрети проходження, квести, бонуси, персонажі, збереження та огляди від гравців
Відомо, що ігровий процес може тривати більше 100 годин. Хоча для досвідчених гравців, які зможуть знайти секрети і хитрості в Fallout 2 підготовлено проходження на 40-50 хвилин. Якщо геймер виконує обидва сюжетних завдання, він може далі грати в своє задоволення. Після цього з'являються нові здібності, локації і діалоги. Так, гравець може відправитися за книгою, яка підвищує навички і дає багато досвіду. Після її використання вона не зникне, а значить, її можна буде прочитати знову і таким чином отримати максимальний рівень.

Ліміт

Хитрість проходження Fallout 2 в тому, що, на відміну від першої частини, в новій немає обмеження по часу. Гра закінчиться через 13 віртуальних років. Цікаво, що повне проходження без використання чітів і кодів займає всього півтора-два роки віртуального часу. Не впливають на час і попереджувальні сни. Вони лише вказують на сюжетний поворот і помітно допомагають тим, хто ніяк не може відшукати диво техніки, за яким відправили Обранця в пустку.

Персонажі

Протагоністом гри став Обраний. Він онук того самого Вихідця з Притулку, якого геймер зустрів в першій частині. Виходець був лідером відкололася угруповання. На самому початку гравця чекає проходження Храму в Fallout 2. Після цього Обраний отримує комбінезон Притулку 13 який йому залишив дід. Френк Хорриган - це антагоніст Обраного. Його вважають фінальним босом в грі. За словами розробників, цей персонаж представлений генно-модифікованим мутантом. Він був створений в якості ідеального солдата. Так вийшло з-за того, що під час виконання одного з військових завдань Френк був заражений. Щоб його врятувати, вирішено було провести експеримент.
Fallout 2: секрети проходження, квести, бонуси, персонажі, збереження та огляди від гравців
Під час проходження гравець також знайомиться з Майроном. Цей хімік працював над особливим наркотиком. Також він може виготовляти медичні препарати. Недоліком Майрона вважається його марність в бою: як фізична, так і психологічна. Але в ході гри Майрон отримує деякі якості, які можуть стати в нагоді для проходження деяких квестів.
Сержант Арк Дорнан - військовослужбовець Наварро. Це досить агресивний характер і справжній солдат, який нікому не спускає з рук слабкість. Він з приводу і без карає своїх підлеглих і не любить, коли з ним сперечаються. Обраний зустрічається з сержантом на військовій базі. В залежності від того, у що одягнений Обраний і вперше він потрапив на територію командира, той буде вести себе по-різному. Гарольд - дуже популярний персонаж відразу декількох частин серії. Він не грає великої ролі, але став знаковим завдяки своєму зовнішньому вигляду. Він виглядає як гуль, а на його голові росте дерево. Пізніше виявиться, що Гарольд раніше був заражений ФЕВ. Розробники не пояснюють, чому вплив виявилося настільки дивним, але є припущення, що існував крім радіації ще один чинник, який міг змінити зовнішність таким чином. Маркус - це можливий помічник Обраного. Вважається, що він заснував Брокен Хіллс і працює там шерифом. Також він причетний до гори Блек і Джейкобстауну. Це черговий персонаж, на якого вплинуло зараження. З-за цього він приєднався до армії Творця. Скайнет - ще один персонаж, який може бути напарником Обраного. Він є штучним інтелектом армії США. Його розробили задовго до вибуху, щоб він став програмою для суперкомп'ютера. Незважаючи на те, що історія Скайнета розписана детально, в ній є багато фактів, які суперечать один одному.

Коли Обраний знаходить Скайнета, той обслуговує бази і мріє про мандри. Він хоче вивчити новий світ і зібрати корпус. Якщо протагоніст допоможе йому в цьому, той приєднається до нього. Джон Кассиді є власником бару. Виглядає людина дивно, оскільки отримав численні поранення, переломи кісток, тріщини. У нього ушкоджені внутрішні органи. Він знаходиться в передмісті Притулку тільки тому, що тут забезпечений належний рівень медичного обслуговування. Джон також в теорії може стати напарником Обраного. Марія - це дівчина, з якою Обраний може провести ніч, якщо отримає належний рівень привабливості. При цьому він може виявитися чоловіком дівчини, хоча вона і не відіграє велику роль у проходженні. Вона не отримує рівень, зате може стати членом групи, навіть якщо перевищено ліміт. Якщо Марія набридає, з нею можна розлучитися або продати у рабство. Одним із секретів в Fallout 2 є те, що Марія може атакувати Обраного, якщо той буде нападати на кого-то в Модоке.

Здібності і бонуси

Є в Fallout 2 секрети і бонуси. Їх можна відшукати в здібностях героя. Скіли Обраного представлені без негативного забарвлення. Отримують нове вміння кожні три рівня. Воно залежить від того, які характеристики отримав протагоніст. Серед здібностей є і бонуси.
Fallout 2: секрети проходження, квести, бонуси, персонажі, збереження та огляди від гравців
Приміром, на третьому рівні можна отримати бонус рукопашного шкоди. Таким чином, удар стає потужнішим на 2 одиниці за левел. Також є бонус руху і утрати на відстані. Показники цих здібностей зростають разом з рівнем персонажа. На 15 рівні можна отримати бонус рукопашній атаки і скорострільності. Обидва бонусу знижують кількість використаних очок дії. У грі є також особливі здібності, які виявляються з отриманням певних артефактів і ніяк не залежать від рівня Обраного. Наприклад, можна отримати бронеимплант фенікса і поліпшені атаки.

Квести: навчання

Описати повне проходження і секрети Fallout 2 непросто, тому логічніше буде торкнутися основну сюжетну лінію. У ній є два основних обов'язкових квесту і дев'ять завдань, які можна і не виконувати. «Пройти через Храм випробувань» - завдання, яке є навчальним в грі. Потрапивши на цю локацію, Обраний може зустрітися з Клінтом. Той буде заважати Обраному в дослідженні села. Протагоніст повинен до кінця дослідити храм, пройти пастки і здолати гігантських мурах і радскорпионов. Після він потрапить в село Арройо. Під час проходження цього квесту геймер повинен розібратися з управлінням і навчитися робити все необхідне для виживання: вбивати ворогів, лікувати самого себе і збирати предмети. До речі, артефакти у грі можуть перебувати в будь-якому «посудині». Всі вищеописані дії є необов'язковими. Але щоб добитися результату і пройти це випробування, Обраному потрібно:
 • пройти через три двері, відкривши першу, зламавши другу і підірвавши третю;
 • розібратися з одноплемінником Кемерона, побившись з ним, умовивши його не битися або попросивши у нього час на підготовку, а після вкрасти ключ і відкрити останню двері;
 • вийти з храму.
 • Після проходження цього квесту персонаж отримає комбінезон діда, піп-бой, окуляри досвіду, карми і репутації. Є також деякі секрети проходження Fallout 2 конкретно в цьому квесті. Якщо показник сприйняття Обраного більше трьох, значить, він може виявити пастки, знешкодити їх і отримати за це досвід. Якщо ж пастки спрацьовують, герой може підняти спис. Вести бій з Кемероном можна нечесним шляхом. Наприклад, перед розмовою з суперником достатньо буде викласти спис на підлогу, під час розмови погодитися на бій з ним, а після підхопити спис. Природно, що з допомогою такого знаряддя можна нанести більше шкоди ворогові. Якщо викинути спис і не підняти його вчасно, то його схопить Кемерон, і тоді поразки не уникнути.
  Fallout 2: секрети проходження, квести, бонуси, персонажі, збереження та огляди від гравців
  Бій з суперником триває до того моменту, поки у нього не стане половина або менше поінтів здоров'я. Також варто пам'ятати, що для будь-якої двері храму потрібен спеціальний ключ, інакше навіть злом не допоможе пройти далі. Остання двері написана стандартним скриптом, тому її легко зламати звичайними інструментами і відмичками. Таким же чином можна її замкнути.

  Основний квест

  Як вже згадувалося раніше, для повного проходження гри досить завершити один квест «Дістати ГЭКК для Арройо» в Fallout 2. Секретів та хитростей тут теж багато. Деякі з них допоможуть швидше впоратися із завданням. Історія розповідає про те, що в 2241 році почалася посуха, яка практично погубила село Арройо. Найстаріша вирішила, що єдине, що врятує село, - це ГЭКК. Вона вирішує відправити на пошуки цього дива техніки своєї дитини (залежно від того, якої статі був обраний геймером, це може бути син або дочка). Що належить зробити Обраному? Якщо коротко, то герой повинен:
 • Відшукати Притулок 15 або НКР.
 • Зібрати дані по Укриттю 13.
 • Знайти в коморі Притулку 13 ГЭКК.
 • Повернутися до Арройо.
 • Одним із секретів Fallout 2 і цього квесту є те, що завдання не можна виконати до закінчення гри. Навіть якщо в інвентарі буде знаходитися трофей, Обраний не зможе говорити про те, що він знайшов його. Також він не зможе його віддати Найстарішої.
  Fallout 2: секрети проходження, квести, бонуси, персонажі, збереження та огляди від гравців
  Після Храму Обраний відправляється в єдиний поки що відомий містечко. У Кламате він повинен відшукати Віка. Герой дізнається, що Віка немає на місці, і потрібно вирушати в Дірки. В цьому місті знаходиться Вік, який потрапив в біду. Торговець розповість про Місто Притулок і Еде. Далі гравця чекає проходження Притулку в Fallout 2. Обраний дізнається, що всі схованки, які існують, знаходяться саме в цій локації. Але для початку йому потрібно буде пройти в бізнес-центр. Для цього доведеться зняти броню. Після цього потрібно зібрати інформацію про всіх притулках містечка. Для цього доведеться прокрастися в Притулок 8. Але виявляється, що доступ у це місце мають тільки громадяни. Тому протагоніста чекає ряд квестів, які допоможуть йому стати громадянином і здати відповідний іспит. Далі потрібно буде відправитися в Притулок 15. Проникнути туди персонаж може тільки через секретний ліфт. Відкрити його допоможе червона картка, яку потрібно забрати у Зака. Причому він віддасть її після виконання квесту, або її можна буде забрати після його смерті. Зламати без цього артефакту двері ліфта практично неможливо. Якщо злом виявиться невдалим, то заклинить замок, а пастки вибухнуть, завдавши шкоди герою. Потрапивши туди, герой помітить невелике селище. Там йому потрібно допомогти жительці, щоб потрапити на потрібну локацію. Після ряду нових квестів Обраний отримає інформацію про Притулок 13 і відправиться туди. На місці він дізнається, що саме тут зберігається заповітний ГЭКК. Грутар - голова розумних пазурів смерті. Він попросить у головного героя модуль голосового управління, який залишився в Притулок 8. Також цей прилад можна придбати в Нью-Ріно. Таким чином герой зможе отримати в обмін ГЭКК. До речі, якщо персонаж має високий показник здатності «Скритність», то є ймовірність, що він пройде повз пазурів смерті непоміченим і выкрадет у них ГЭКК.
  Fallout 2: секрети проходження, квести, бонуси, персонажі, збереження та огляди від гравців
  Обраний повертається в село, але бачить, що сталося з його близькими. Тепер йому потрібно зупинити Анклав. Під час проходження Fallout 2 секрет основного квесту в тому, що отримана нагорода з знайденого ГЭККа не означає закінчення гри. Квест буде зарахований лише після бою з головним босом - Френком Хорриганом. Знайдений артефакт неможливо викинути з інвентарю. Цікаво, що під кінець гри можна відшукати ще один ГЭКК, за який дається не 4000 а 5000 ОО. Оскільки гра враховує тільки факт отримання досвіду за знайдений трофей, наявність його в інвентарі необов'язково для завершення гри.

  Просування

  Після проходження Fallout 2 основного квесту можна вирушати виконувати квести, які з якихось причин не були виконані. У рідному селі потрібно вбити злісні рослини, дістати камінь для списа, врятувати пса Смока, полагодити колодязь. В Дірі потрібно буде виплатити борг за Віка, влаштувати диверсію на заводі Беккі, дістати потрібну запчастину, допомогти Ганні, відняти гроші у Фреда і книгу у Дерека. Нагодувати Сміті, допомогти Ларе, почати війну між бандами і відшукати у Тайлера слабкі сторони. У Кламате належить виконати шість квестів: впоратися з самогонным апаратом, врятувати траппера, спочатку вберегти брамінів, а пізніше вкрасти їх. Після залишиться битися з Крысобогом і врятувати Торра. У Модоке для геймера підготовлено багато квестів, які допоможуть отримати потрібну зброю, броню і поінти досвіду. Можна розслідувати справу на фермі, після знайти золоті годинники і Джонні. Щоб впоратися з гризунами, доведеться провести дератизацію. Поспілкуватися з Джо і зібрати для нього інформацію. Здолати собак, які ведуть себе агресивно. У Місті Притулків гравця чекає багато квестів. Всі вони пов'язані з місцевими цій локації. Завдяки їм вдасться зібрати потрібні артефакти та очки досвіду. Також багато випробувань чекає геймера в Гекко, Брокен Хіллс і Нью-Ріно. У Сан-Франциско потрібно буде попрацювати в схованці хабологов. Fallout 2 підготував для геймера масу квестів, пов'язаних з цими персонажами. Обраному доведеться знайти креслення гвинтокрила, паливо для космічного корабля. Після цього потрібно буде викрасти у хабологов креслення. Всі ці промисли хоча й принесуть багато ОО, але помітно зіпсують карму персонажа.

  Фінальний бій

  Неотмечаемый квест - «Зупинити Анклав». Тільки після його проходження можна завершити гру. Обраному потрібно прибути на бурову установку Посейдон Енерджі і знищити реактор.
  Fallout 2: секрети проходження, квести, бонуси, персонажі, збереження та огляди від гравців
  Повертаючись назад, Обраний зустріне Френка Хоррігана, з яким змушений буде битися. З цим йому можуть допомогти напарники, солдати і турелі. Після перемоги над військовим потрібно буде вирішити, продовжувати гру далі або завершити на цьому ігровий процес.

  Мод

  Мало хто знає, але в цій частині гри є неофіційна модифікація Fallout 2 Restoration. Проходження цього мода не повинно відрізнятися від основної гри. Розробники хотіли лише виправити деякі недоліки, які пізніше були знайдені в цьому проекті. Тому почали роботу над модифікацією в 2005 році. Пізніше були відновлені вирізані квести, додані персонажі і місії. Стало можливим проходження «Агентство захисту навколишнього середовища», «Плем'я Умбра» і «Абатство». В Дірі відкрився «Житловий район Дірки», а в Сан-Франциско можна пройти «Підводний човен Ши». Також були додані квести «Схованку хабологов», «Занедбаний будинок», «Село», «Аванпост» та ін.

  Збереження і чіти

  Щоб грати було легше, а проходження приносило лише задоволення, багато гравців шукають в інтернеті збереження і чити. Звичайно ж, і для цієї гри все це доступно. Можна встановити збереження з повністю прокачаним персонажем або з героєм, який вже отримав 15 ОД і 300 HP. Також є можливість встановити файли, які спростять гру. Завдяки кодами можна стати безсмертним, прокачатися до певного рівня, отримати багато грошей, необхідну зброю або броню. В Fallout 2 є багато варіантів використання чітів. У залежності від файлів, коди команд різні.

  Огляди та відгуки гравців

  Fallout 2 - це гра, яка свого часу підкорила всіх і вся. У неї досі залишаються натовпи фанатів, які готові захищати проект перед новинками. Незважаючи на те, що такий формат комп'ютерних ігор зараз не користується популярністю, лише завдяки колишню славу друга частина тримається на плаву. І навіть через 20 років з моменту випуску гри можна зустріти огляди на неї і летсплеи.
  Fallout 2: секрети проходження, квести, бонуси, персонажі, збереження та огляди від гравців
  Гравці залишали відгуки, багато писали огляди. Але всі сходилися в одному - проект виявився вдалим, оскільки максимально точно зміг передати атмосферу апокаліптичного часу. Розробникам вдалося втілити задумане в абсолютно кожної деталі, яка зустрічається по всьому віртуального світу. Творці зробили все для того, щоб кожен гравець не міг просто ганятися по локаціях за зброєю і бронею, але і насолоджувався діалогами, дізнавався історію всіх ІЇ та допомагав кожному, хто потребує допомоги. По оглядам гравців та ігрових ресурсів зрозуміло, що розробники відмінно попрацювали над кастомізацією персонажа, забезпечили варіативну систему бою, продумали нелінійність сюжету і відтворили реалістичний постапокаліптичний світ.

  Популярі новини
  Загрузка...