"Скайрим", Імперський легіон: секрети проходження, поради, рекомендації

325 0 Новини високих технологій

На самому початку гри ми зустрічаємося з представниками Імперського легіону «Висування». Вони везуть нашого героя з іншими бунтівниками на страту. Нам вдається втекти, і ось тут належить вибір: піти з людиною з легіону або довірити своє життя Братів Бурі. Обидві ці фракції ворогують з-за того, що імперці заборонили поклонятися Талосу (колишній імператор Тайбер Септім, вознісся на небеса). Норды ж відмовилися відкидати його, і відкрито борються з легіоном. Варто зауважити, що неважливо, з ким ми підемо, в майбутньому можна зробити вибір і примкнути чи до Імперського легіону «Скайріма», або до Братів Бурі.

Рекомендації щодо проходження квестів

Варто знати кілька правил по виконанню завдань легіону. Якщо їх не дотримуватися, то в грі можуть з'явитися баги - перестануть закриватися квести (після виконання), або персонажі не будуть їх давати.


Наш герой повинен убити першого дракона (біля вежі у Вайтране) і дізнатися, що він – Довакин. Якщо це не буде виконано, то не вийде взяти квест з передачі сокири. Спорядження членів фракції можна отримати після вступу в неї. Або можна встановити мод на броню Імперського легіону «Висування». Наприклад, один з них додає вбрання імперців, схоже за своїми показниками на орочье. При захопленні фортів і захист великих міст потрібно акуратно розмахувати зброєю, інакше можна зачепити своїх соратників. Їм це не сподобається, і вони почнуть атакувати нашого героя (приймуть за ворога). Доведеться починати квест заново – більше їх нічого не зупинить. Також не варто брати з собою супутників (помічників, коней і т. д.) – бойові товариші можуть напасти на них.


"Скайрим", Імперський легіон: секрети проходження, поради, рекомендації
Предмети, які дадуть нам Тулій або Ульфрик (лідери протиборчих сторін), залежать від нашого рівня. Чим він вище, тим краще предмет ми отримаємо. Не варто поспішати проходити квести Імперського легіону в «Скайриме», тому що після військових дій деякі будинки будуть зруйновані. Також не вийде взяти додаткові квести у Ульфрика, Туллія і пов'язаних з ними персонажів. Рівень ворогів і одержуваного винагороди залежить від прокачування Довакина, тому опис може дещо відрізнятися від дійсності.

Що це за легіон, і як в нього вступити

Імперський легіон - фракція, в якій об'єднані всі сили Великої Імперії - Тамріеля. Вона ворогує з Братами Бурі, які не хочуть підкорятися законам. Штаб легіону розташований у Солитьюде. Головнокомандувачі – генерал Тулій, легати Ріке і Цезенний. Імператор відправив у Скайрим Туллія для того, щоб він за будь-яку ціну зменшив вплив Ульфрика на норд (надто вже вони незалежні). Якщо ми хочемо підтримати Імперію, то можемо виконати кілька завдань і теж стати легатом. Щоб вступити в Імперський легіон «Скайріма», вирушаємо в Солитьюд. Там знаходимо Похмурий замок і розмовляємо з генералом. Повідомляємо їй, як ми добре впоралися з драконом. Після цього він запропонує нам приєднатися до фракції та поговорити про це з легатом Ріке. Від нього ми отримаємо завдання – звільнити від бандитів (10 осіб і ватажок) форт Хракстад. Після перемоги тут сформується новий гарнізон.
Повідомляємо Ріке, що всі зробили, і він відправить нас до генерала приймати присягу. Як тільки ми її приймемо, завдання по приєднанню до Братів Бурі буде скасовано. Тепер нам запропонують підійти до коваля Бейранду, який видасть спорядження і броню Імперського легіону Скайріма (легку, середню або важку). Робота в гільдії ще не закінчена, герою дадуть ще кілька досить об'ємних завдань.

Система звань

Залежно від повноважень і виконуваної ролі, у кожного члена фракції є свій ранг:
 • Генерал. Командує легіонами (одним або декількома) і призначається самим Імператором;
 • Легат. Керує окремим загоном, фортецею або фортом. На цей пост генерал призначає тих, хто до цього був трибуном або центуріоном;
 • Трибун. Так називають високопоставленого професійного військового, здатного командувати когортою;
 • Центуріон – ще один ранг в Імперському легіоні «Висування». До цього звання підвищується солдат-ветеран або квестор. Під його початком виступає центурія;
 • Квестор. Молодший офіцер, командувач групою легіонерів (10 осіб);
 • Легіонер. Таку назву отримує рядовий солдат, що пройшов військову підготовку в одному з таборів легіону;
 • Рекрут – звання бійців, початківців проходити підготовку.
 • "Скайрим", Імперський легіон: секрети проходження, поради, рекомендації
  При виконанні завдань нам часто доводиться стикатися з командиром легіону – генералом Туллием, і ватажком Братів Бурі – Ульфриком Буревісником.

  За зубчатою короною

  Після вступу в Імперський легіон Скайріма нашому персонажеві належить пройти перше завдання – знайти зубчасту корону. Шукати її будемо в руїнах Корваньюнда разом з кількома солдатами. Локація розташована на пристойній відстані (стосується тих, хто тільки почав грати), тому до неї доведеться довго добиратися. По дорозі зустрічаються велетні, з якими краще не стикатися без нормальної прокачування.
  "Скайрим", Імперський легіон: секрети проходження, поради, рекомендації
  Біля Корваньюнда ми зустрінемо Хадвара, легата Ріке та інших воїнів. Поговоримо з ними, повідомимо про свою готовність і вирушаємо в руїни. З нами будуть бігати близько 10 воїнів, тому можна просто стояти і дивитися, як вони б'ються. Слід зберігати акуратність: якщо кого-небудь зачепимо своєю зброєю, вони все почнуть боротися проти нас. Отже, добегаем до вузького коридору, де Ріке (легат Імперського легіону в "Скайриме") нам запропонує знайти інший шлях (боїться ворожої засідки). Йдемо нагору, ліворуч і знаходимо місток. В цей же час внизу товариші будуть битися з Братами Бурі. Йдемо далі, поки не опинимося біля входу до зали Корваньюнда. Переможемо кількох ворогів і намагаємося відкрити двері з трьома колами, на яких зображені тварини. Знайти правильну комбінацію допоможе кіготь (уважно розглядаємо його в інвентарі). Виставляємо тварин, вставляємо кіготь і проходимо далі. В наступному приміщенні відкриваємо двері поворотом важеля і піднімаємося нагору. Проходимо через місток, знаходимо важіль і натискаємо на нього. Будьте готові до того, що відразу після цього на вас нападуть драугры. В останньому приміщенні бачимо сильного драугра (головнокомандувача) з короною на голові. Вбиваємо його і отримуємо потрібний нам артефакт – зубчасту корону. Залишиться віднести її генералу Туллию.

  Працюємо гінцем – вирушаємо в Вайтран

  Наступний квест при проходження за Імперський легіон «Скайриме» - передача послання ярлу Вайтрана. Будь-яким доступним способом добираємося до палацу і говоримо з ним. Ярл вирішить, що пора вирішити питання щодо долі Ульфрика Буревісника, і дасть нам сокира. Якщо супротивник його поверне, значить, виклик прийнятий.
  "Скайрим", Імперський легіон: секрети проходження, поради, рекомендації
  Знайти Ульфрика можна у Палаці Королів в Виндхельме. У розмові з ним з'ясовується, що він хоче повернути сокиру ярлу. Повертаємося і бачимо, що на Вайтран нападає велика кількість Братів Бурі. Нас відправляють захистити місто, тому вирушаємо до Квентіну Сиріуса і готуємося до майбутньої битви. Важливо знати, що квест не вийде пройти, якщо не буде убитий дракон, загрожує місту.

  Захищаємо Вайтран

  Вирушаємо на полі битви і говоримо з легатом Ріке. Виходимо з Драконячого Межі і бачимо вибухи, летять бомби, руйнування. Нашому героєві і довколишнім будівлям це не заподіє шкоди, тому рухаємося далі. Нам належить допомогти Імперському легіону «Скайріма» відбити атаку Братів Бурі.
  "Скайрим", Імперський легіон: секрети проходження, поради, рекомендації
  Спочатку будемо захищати від численних ворогів барикади. Якщо не вийде встояти, то наступним місцем захисту буде міст. Якщо суперники проникнуть через барикади, це ніяк не позначиться на кінцевій нагороди і кінець квесту. На ігровому екрані можна буде побачити шкалу, відображає кількість ворогів у відсотках. Коли показник дійде до нуля, Брати Бурі перестануть нападати.
  Як тільки вони звернуться до втечі, можна йти до генерала Туллию (буде чекати неподалік від входу в Вайтран). Велика кількість воїнів і хороша прокачування Довакина зроблять квест досить легким. Щоб трохи урізноманітнити і ускладнити завдання, можна встановити моди на Імперський легіон «Скайриме». Вони здатні змінити не тільки зовнішній вигляд будівель, але і додати в обидва табори більш сильних воїнів і магів.

  Захоплюємо Білий Берег

  Після того, як ми відбилися від ворогів, приступаємо до звільнення земель від них. Для захоплення Білого Берега нам дадуть два квесту: «Дезінформація» та «Битва за Форт Дунстад». Взагалі ж належить захоплення кількох фортів, розташованих в різних володіннях.
  "Скайрим", Імперський легіон: секрети проходження, поради, рекомендації
  Для початку йдемо в таємний табір на Білому Березі і розмовляємо з легатом Ріке. Він нам дасть завдання перехопити кур'єра, який перевозить документи командира повстанців. Він буде постійно пересуватися, тому потрібно його перехопити. На карті видно розташування кур'єра, тому знайти його не складе труднощів. Відмінний варіант – підстерегти його в таверні «Нічні ворота» і забрати потрібний нам предмет, поки він спить. Також можна закрити двері в його кімнату і по-тихому його вбити. Повертаємося в табір, отримуємо підроблені документи і віддаємо їх командиру Братів Бурі у Данстаре. Тут можна схитрувати – надіти одяг бунтівників. При добре прокачанном красномовстві вони легко повірять, що ми просто маскируемся (підходить для будь броні). Після цього Імперського легіону «Скайріма» необхідно зачистити форт Дунстад. Йдемо туди і зустрічаємо наших солдатів, які допоможуть швидше виконати завдання. Будьте акуратні, тут дуже багато лучників. Вороги будуть постійно з'являтися, поки їх чисельність не впаде до нуля.

  Захоплюємо Ріфт

  Знаходимо ще один табір імперців, розташований на заході від Рифтена. Там нас буде чекати Ріке, який дасть два квесту: «Воєнна здобич» та «Битва за Форт Гринвол». Перше завдання передбачає пошук компромату на Ануриэль, що служить на ярла Рифтена. Йдемо в потрібне нам місце, знаходимо її кімнату і выкрадываем лист з столу (біля ліжка). Найлегше виконати завдання вночі з добре прокачанной скритністю.
  "Скайрим", Імперський легіон: секрети проходження, поради, рекомендації
  Коли матимемо компромат, говоримо про нього з Ануриэль. За наше мовчання вона поділиться секретною інформацією про місцезнаходження каравану зі зброєю і золотом. Якщо у нас добре прокачано красномовство, можна умовити віддати золото нам. Повідомляємо Ріке це і біжимо перехоплювати караван. На місці нас будуть чекати імперські солдати, що сидять в засідці. Говоримо з Хадваром і переходимо до атаки. Повертаємося в табір і переходимо до наступного завдання – битві за форт Гринвол. Тут нам теж допоможуть солдати легіону, тому проблем з виконанням квесту не буде. Штурмуємо форт, поки лічильник ворогів не обнулиться. Після цього йдемо до генерала, який дасть нам нове звання в Імперському легіоні «Скайріма» - Трибун. Також він розповість, що зовсім скоро відбудеться вирішальна битва з Ульфриком Буревісником.

  Захоплюємо Винтерхолд і Истмарк

  Наступне завдання полягає в порятунку товаришів з форту Кастав. Нам треба прокрастися туди, звільнити в'язнів і відкрити ворота для захоплення локації. Непомітно потрапити в Кастав можна через секретний люк, про який розповість Хадвар. Доведеться трохи побродити по периметру, щоб його побачити (дуже добре замаскований). Якщо зайдете в нього занадто шумно, завдання з скрытному проникненню буде провалено. В результаті боротися з бунтівниками доведеться поодинці.
  "Скайрим", Імперський легіон: секрети проходження, поради, рекомендації
  Звільнити побратимів допоможе ключ, що лежить на столі або в кишенях одного з ворогів. Вибираємося у двір, відкриваємо ворота і з легкістю здобуваємо перемогу. Повертаємося до Туллию і отримуємо звання Легата. Слід знати, що в цьому місці часто з'являється баг – товариші не заходять у двір форту і не допомагають захоплювати його. З-за цього квест не зможе закінчитися і його доведеться перепроходити У Истмарке нам належить зачистити форт Амол. У цій битві немає нічого складного, а вороги так само відраховуються у відсотках. Як тільки всіх знищимо, йдемо до Ріке і готуємося до останнього і самого серйозного нападу. Ми будемо битися в Виндхельме з Ульфриком Буревісником та його охороною. Перед битвою краще зберегтися, адже тут часто зустрічаються «баги». Усунути деякі проблеми з грою допоможуть спеціальні моди на Імперський легіон «Висування». Також з їх допомогою можна змінювати броню, зброю та інші параметри обох сторін.

  Вперед – на Виндхельм

  Отже, настала наша вирішальна битва з Братами Бурі. Головне завдання – пробитися через велику кількість ворогів і дістатися до палацу ярла. Ульфрик Буревісник – ватажок заколотників, учень Седобородых. Хоча Імперія вважає його ворогом, він здається цілком чесним і нормальною людиною. Имперцам не подобається його боротьба за незалежність жителів «Скайріма» і за скасування умов Конкордату Білого Золота. Це утискає представників Альдмерского Домініону і Данмеров.
  "Скайрим", Імперський легіон: секрети проходження, поради, рекомендації
  Отже, переміщаємося до міських воріт Виндхельма, вислуховуємо генерала і заходимо в місто. Тут краще нікого не чекати, нікому не допомагати, а йти в сторону палацу. Головний прохід заставлений барикадами, тому доведеться шукати обхідний шлях. Повертаємо наліво, йдемо у бік цвинтаря, і по вузьких вулицях доходимо до потрібного місця. Перед нами періодично будуть з'являтися вороги, з якими допоможуть впоратися наші воїни (при необхідності). Як тільки наш герой увійде в палац, поруч виявляться Тулій і Ріке. Потім вони підійдуть до Ульфрику і почнуть з ним розмовляти. Ворог повідомляє про те, що він відмовляється здаватися. Залишається тільки вбити його. При бажанні можна попросити зробити це генерала Туллія. Не важливо, хто розправиться з ним, ми все одно отримаємо нагороду. Війна закінчилася, тепер залишиться тільки знищувати поодинокі групи Братів Бурі (відмічені на карти ведмежою лапою). Отже, в ігровому світі нас чекає дві протиборчі сторони, кожна з яких просуває свої ідеї. Щоб підтримати величезну Імперію, варто вступити в Імперський легіон «Висування». Якщо вам по душі незалежність норд і їх світогляд, то варто віддати перевагу Братів Бурі.

  Популярі новини
  Загрузка...