Транквіліті-Лейн в Fallout 3 - проходження і секрети

236 0 Новини високих технологій

Якщо ви проходили всесвітньо відомий шутер з елементами RPG Fallout 3 то обов'язково відвідали і таку локацію, як Транквіліті-Лейн. Адже тут доводиться виконувати сюжетний квест. Однак виконати його можна двома способами, отримавши за проходження позитивну або негативну карму. Розповімо трохи про способи проходження, а також самій локації.

Що являє собою це місце?

Відвідавши Притулок 112 і активувавши шезлонг, Подорожній виявляється в невеликому затишному місті, явно побудованому до війни – тут як і раніше стоїть середина ХХ століття. Сам герой опиняється в тілі дитини, одягненого в довоєнну одяг. Звичний Піп-бой на лівому зап'ясті замінюють зупинилися годинник. Вулицями містечка ходять привітні люди, біля будиночків розташовані красиві, доглянуті газони і квітники. В центрі розташований дитячий майданчик, де грає маленька дівчинка Бетті, а навколо бігає собака по кличці Док.


Транквіліті-Лейн в Fallout 3 - проходження і секрети
На жаль, це всього лише віртуальна реальність. І зовсім скоро виявляється, що мила дівчинка Бетті є справжнім її господарем, причому вона творить все, що їй тільки заманеться, використовуючи людей як маріонеток. Такий же фокус вона спробує провернути з Подорожнім. Ну, а ставати її слухняною лялькою або ж встати і піти проти – це рішення самого геймера. Як би там не було, всім гравцям, які пройшли Fallout 3 Транквіліті-Лейн надовго запам'ятається.

Проходимо з отриманням поганої карми

Якщо карма вас не надто хвилює, або ж ваш персонаж цілеспрямовано заробляє негативну карму, то варто прислухатися до порад дівчинки Бетті, беззаперечно виконуючи всі її доручення. У нагороду вона обіцяє сказати, що ж сталося з батьком Подорожнього. Жорстокість завдань буде швидко наростати.


Для початку потрібно довести до сліз хлопчика Тіммі. Потім Бетті зажадає посварити подружжя Роквеллов. Наступний крок – вбивство місіс Хендерсон. Нарешті, Бетті вимагатиме, щоб Подорожній озброївся ножем і маскою (вони заховані біля собачої будки) і перебив все населення Транквіліті-Лейн.
Транквіліті-Лейн в Fallout 3 - проходження і секрети
Примітно, що кожне завдання можна виконати кількома способами. Наприклад, довести Тіммі до сліз можна, просто побивши його, обдуривши, що його батьки розлучаються, підсунувши брошуру з військового училища і переконавши, що скоро він поїде туди, або ж убивши його матір або батька. Коли всі жителі містечка будуть мертві, Бетті подякує Подорожнього розвага і зізнається, що в тілі пса Дока насправді знаходиться свідомість його батька.

Заробляємо хорошу карму

Якщо ви хочете пройти "Фоллаут 3 Транквіліті-Лейн", отримавши хорошу карму, потрібно діяти зовсім інакше. Зайдіть в покинутий будинок (він на локації всього один) і запустити аварійний термінал. Для цього потрібно послідовно доторкнутися до наступних предметів: радіоприймач, глечик, фігурка гнома, глечик, цегла, фігурка гнома і пляшка. У терміналі виберіть пункт "Китайське вторгнення". В місті з'являться китайські солдати, які вбивають всіх, крім Подорожнього, пса Дока і Бетті. За це можна отримати хорошу карму – смерть від кулі більш гуманне рішення, ніж вічний контроль з боку самодура Брона, вселившегося в тіло дівчинки Бетті.
Транквіліті-Лейн в Fallout 3 - проходження і секрети
Після цього Подорожній і його батько Джеймс зможуть піти, а от Брон назавжди застрягне в крихітному віртуальному містечку у скоєному самоті.

Цікаві факти

Коли в місто увійдуть китайські солдати, їх можна спробувати пограбувати – у кожного в кишенях зберігається по 12-13 патронів для гвинтівки 556 мм При спробі говорити з китайцями, висадилися на Транквіліті-Лейн, вони відповідають: "Залишайся осторонь, товаришу! Ми розберемося з цими імперіалістичними свинями!". Годинник Подорожнього, що перетворився Піп-бой, завжди показують час 2:55. Якщо атакувати Бетті будь-якою зброєю, Подорожній тут же помре, причому ефектно, наче від вибуху гранати.

Популярі новини
Загрузка...