Новини високих технологій
» » Помилка "Додаток не є додатком Win32" - що робити і як виправити?

Помилка "Додаток не є додатком Win32" - що робити і як виправити?

28-05-2018, 20:36
282
Будь-який комп'ютер не застрахований від раптових помилок. Вчора ви без особливих проблем запускали своє улюблене додаток в операційній системі Windows, а сьогодні воно видає помилку "Додаток не є додатком Win32. Що робити в такій ситуації? Саме про це ми і поговоримо в даній статті. Забігаючи вперед, можна відразу сказати, що причин даної проблеми може бути дуже багато, ми ж розглянемо найбільш популярні і часто зустрічаються.

Детальніше про Win32

Перш ніж переходити до питання, як виправити "Не є додатком Win32", буде розумно розібратися, що це взагалі таке - Win32. Якщо говорити однозначно, то це архітектура операційної системи. У чому пересічний користувач не зможе розібратися, тому немає сенсу заглиблюватися у визначення. Простими ж словами можна інтерпретувати наступним чином: спочатку комп'ютери підтримували архітектуру Win8 вона була встановлена на старих комп'ютерах. Після цього весь світ перейшов на Win16 так би мовити, змінилося покоління. З випуском Windows NT з'явилася архітектура Win32 яка і донині користується чималою популярністю. Є також Win64 яка прийшла на зміну Win32.


Причини помилки: "exe не є додатком Win32"

Ну, а тепер давайте розглянемо причини появи цієї помилки, а вони можуть бути наступними: пошкодження файлу; програма розроблялася під іншу архітектуру; додаток є вірусом; на комп'ютері не інстальовано програмне забезпечення для роботи з даною програмою; антивірус блокує запуск програми. Відразу назвати причину окремого випадку складно, тому розумно буде діяти методом виключення, поетапно перевіряючи кожен спосіб.

Пошкодження інсталятора

Якщо система пише "Не є додатком Win32", цілком можливо виною цьому робота шкідливого ПЗ на вашому комп'ютері. Воно заразило деякі файли програми, а антивірус, відповідно, видалив їх. В цьому випадку потрібно зробити наступне:

Повністю видаліть проблемну програму. Перевірте систему на наявність вірусів. Вимкніть антивірус. Встановіть програму з того ж інсталятора, що і до цього. Запустіть програму. Якщо вона працює, тоді увімкніть антивірус і подивіться на його реакцію. У разі, якщо він знову видаляє файли програми, значить ви завантажили спочатку заражене. Завантажте його з іншого джерела.

Файл для Windows

Крім операційної системи Windows, у світі існують і інші, як мінімум, MacOS і Linux. Кожна з них використовують свою файлову систему, відповідно, додатки не можуть бути запущені на інший. Враховуйте це, коли завантажуєте програму з інтернету. Так, на Windows використовується формат EXE і MSI.

Боремося з вірусами

Ви слідували інструкціям попередніх способів, але все одно з'являється помилка "Додаток не є додатком Win32"? Що робити в цій ситуації? Розумно буде перевірити систему на віруси, адже саме вони можуть модифікувати програми так, що вони потім не запускаються. Працює вірус наступним чином: він вносить зміни до реєстру, відповідно, необхідно повернути реєстру колишній вигляд. Для цього ви можете використовувати три способи: Завантажуєте файл exefix.reg і запускаєте його. Він автоматично внесе необхідні поправки до реєстру. Встановлюєте на комп'ютер утиліту CleanAutoRun і вона також автоматично все виправить. Вносите правки самостійно. Що стосується перших двох методів, то з ними все зрозуміло, а ось третій варто розглянути більш детальніше.

Виправлення ключів реєстру

Якщо система видає повідомлення: "Додаток не є додатком Win32", а що робити ви не знаєте, то спробуйте виправити системний реєстр вручну. Зараз буде розказано, як це зробити: Відкрийте системний реєстр. Відкрийте пошук, натиснувши Ctrl + F, і проведіть його з запитом "IsolatedCommand" (без лапок). Там повинно бути два файли зі значеннями "«%1» %*". Якщо вони не відповідають йому, значить змініть їх. Клацніть по файлу двічі ЛКМ. У вікні введіть потрібне значення. Застосуйте зміни.
Залишається лише перезавантажити комп'ютер, щоб вони вступили в силу. Якщо причина полягала в зміні реєстру, тоді цей спосіб повинен вам допомогти.

Висновок

Ось ми розібралися з усіма часто зустрічається причинами появи помилки "Додаток не є додатком Win32. Що робити, ви вже знаєте, наостанок хотілося б порекомендувати періодично перевіряти систему на віруси і встановити сучасне антивірусне програмне забезпечення для запобігання попадання шкідливого ПЗ в систему.
Цікаво по темі
Як виправити помилку "E_FAIL 0x80004005" в VirtualBox
Як виправити помилку "E_FAIL 0x80004005" в VirtualBox
Запуск операційної системи на VirtualBox - це один з найкращих способів попередньо ознайомитися з нею, перед тим як виконати установку безпосередньо
Причини виникнення помилки 410 на «Ютубі» та методи її усунення
Причини виникнення помилки 410 на «Ютубі» та методи її усунення
Додаток YouTube дозволяє переглядати ролики з однойменного сервісу прямо на екрані смартфона або планшета на базі Android. Звичайно ж, це можна
Помилка Critical Structure Corruption на Windows 10: Як виправити?
Помилка Critical Structure Corruption на Windows 10: Як виправити?
Якщо при роботі з комп'ютером періодично став з'являтися синій екран з помилкою, то це серйозний привід зайнятися "лікуванням" системи, оскільки
Докладний опис, що це за помилка 0xe06d7363. Як вирішити проблему?
Докладний опис, що це за помилка 0xe06d7363. Як вирішити проблему?
Нерідко користувач, який намагається запустити гру або програму, стикається з проблемою, коли у нього з'являється вікно, наприклад, mk10.exe помилка
Що за вірус Win32.Malware-gen: як від нього позбавитися?
Що за вірус Win32.Malware-gen: як від нього позбавитися?
Віруси завжди були своєрідним каменем спотикання для Windows-систем. Вони можуть не тільки чинити деструктивний вплив, але і займатися крадіжкою