PnkBstrA.exe - що це за процес в "Диспетчері завдань"

202 0 Новини високих технологій

Якщо ви зацікавилися процесом PnkBstrA.exe, який могли побачити в "Диспетчері завдань" або в повідомленні про помилку, то, швидше за все, ви любите пограти в мережеві ігри. Тому що представлений процес бере безпосередню участь у цьому дійстві. Більш докладно про це буде розказано в статті, так що дочитайте до кінця, щоб у всьому розібратися.

PnkBstrA.exe - що це?

PnkBstrA.exe - що це за процес в "Диспетчері завдань"
Для початку поговоримо безпосередньо про те, що це за процес і яку роль він виконує в операційній системі. Варто відразу сказати, що він не системний, а його відключення або видалення не викличе ніяких критичних помилок. Він необхідний для перевірки вашого комп'ютера на наявність читів (програм, які дають переваги в мережевих іграх з іншими гравцями).


Дане програмне забезпечення поширюється спільно з онлайн-іграми і інсталюється в систему при установці гри. Процес запускається при старті системи і знаходиться у фоновому режимі до запуску програми. Розробники використовують PnkBstrA.exe для того, щоб викрити нечесних гравців, а для чесних створити усі умови для комфортної гри. Якщо завершити процес PnkBstrA.exe або видалити програму Punkbuster services, до якої і відноситься він, ви не зможете запускати гру, що вимагає даних компонентів для роботи.

Помилка: Service Communication Failure: PnkBstrA.exe

Зараз ми поговоримо про помилку, коротаючи з'являється через несправності програми Punkbuster services. Ми розібралися, що PnkBstrA.exe - це процес, що належить до програми Punkbuster services і необхідний для відлову читеров в онлайн-іграх. Також було сказано, що без нього гра просто відмовляться запускатися. В цьому випадку на екрані буде з'являтися помилка. Як нескладно здогадатися, щоб її виправити, необхідно встановити цю програму на комп'ютер.


Але часом помилка з'являється навіть при наявності всього необхідного програмного забезпечення на комп'ютері, що робити в цьому випадку? З причини того, що таке відбувається найчастіше через нестачу прав програми, необхідно їй надати. Є три способи вирішення проблеми:
 • По-перше, увійдіть у свою антивірусну програму і перевірте, чи не блокується файл PnkBstrA.exe. Розташований він по шляху C:WindowsSystem32 (або SysWOW64). Якщо це так, значить, проблема в цьому. Вам потрібно додати файл у виключення антивіруса.
 • Відкрийте вікно "Виконати", натиснувши Win+R і введіть %localappdata%. Після цього відкрийте папку BF4 і перейдіть звідти в директорію pb. В ній знайдіть виконуваний файл PnkBstrA.exe і запустіть його від імені адміністратора.
 • Видаліть програму Punkbuster services і встановіть її знову.
 • PnkBstrA.exe - що це за процес в "Диспетчері завдань"
  Після цього процес PnkBstrA.exe в Battlefield 3 наприклад, буде працювати нормально, не видаючи ніяких помилок.

  Як відключити процес

  Якщо ви помітили, що він сильно навантажує систему, ви його можете відключити. Зробити це досить просто, вам знадобиться:
 • Відкрити "Диспетчер завдань".
 • Знайти на вкладці "Подробиці" (Windows 10) або "Процеси" (у всіх інших версіях Windows) процес PnkBstrA.exe.
 • Клацнути по ньому правою кнопкою мишки і вибрати "Зняти завдання".
 • Після цього процес закриється, але після перезавантаження комп'ютера, він буде знову запущений.

  Як видалити PnkBstrA.exe

  Ми вже розібралися не тільки в тому, що PnkBstrA.exe - це важливий процес для онлайн-ігор, але і в тому, як виправити помилку, пов'язану з ним. В інструкції наведено спосіб, де потрібно видалити програму, а потім знову її встановити. Зараз ми розберемося, як зробити деінсталяцію.
 • Відкрийте "Панель управління", прописавши в пошуку по системі назву.
 • Перейдіть до "Програми та компоненти".
 • У списку усіх додатків знайдіть Punkbuster services.
 • Клацніть по ньому мишкою і виберіть пункт "Видалити".
 • PnkBstrA.exe - що це за процес в "Диспетчері завдань"
  Після цього почнеться процес видалення даного програмного забезпечення.

  Висновок

  Ось ми і з'ясували, що PnkBstrA.exe - це процес, який є античитом в деяких іграх. Але що найважливіше, ми дізналися, як виправити помилку, пов'язану з ним. Також не забувайте: якщо ви не збираєтеся грати в мережеві ігри і не хочете, щоб процесор нагружался програмою PnkBstrA.exe, видаліть її. В майбутньому все одно можна буде завантажити додаток окремо.

  Популярі новини
  Загрузка...