Навички в обливіоні опис

302 0 Новини високих технологій

Якщо ви любите чудовий світ The Elder Scrolls IV: Oblivion і обожнюєте прокачувати своїх персонажів на максимальний рівень, то ця стаття вам неодмінно буде корисною. Гра рясніє безліччю способів прокачати свого персонажа. Безумовно, завжди можете знайти чит-коди на навички в «Обливион», однак забавно користуватися багами і хитрощами, що заховані усередині гри.

З чого починається прокачування?

Ми вибираємо нашого персонажа і його підлогу. Вибір залежить від того, ким ви хочете грати, що вам ближче: битви в ближньому бою, використання магії або ви віддаєте перевагу злодійство і цибуля? Зрозуміло, гра дає можливість стати сверхперсонажем, накопичивши вміння всіх класів. Чити на навички в «Обливион» є, проте їх використання часто може впливати на появу різних багів і глюків, усунути які буде складно.


Прокачуємо воїна

Навички в обливіоні опис
У «Обливионе» підвищити навик для воїнів потрібно в таких характеристиках, як сила, витривалість, після йде спритність, удача і швидкість. Варто відзначити, що успіх є важливою для всіх. Таким чином, для воїна краще підбирати сильну і витривалу расу. Кращим вибором буде норд, орк або редгард чоловічої статі. Варто відразу зробити застереження щодо статі. Завжди справедливо наступне твердження: більш жіночі риси, такі, як спритність і швидкість – притаманні саме жінкам. Чоловіча стать відрізняється своєю силою і витривалістю. Норду можна брати, якщо ви хочете мати опір холоду. У орків є відмінне заклинання «Берсерк», з-за якого один раз в день можна стати дуже сильним і витривалим, однак, втратити багато спритності. Звичайно, орк краще тим, хто не звертає уваги на зовнішність героя.


Відмінним рішенням буде вибір редгарда. У нього відмінні характеристики і прекрасне вміння: раз в день підвищується швидкість, спритність, витривалість та сила на 50 очок протягом 60 секунд. Однієї хвилини вам буде достатньо, щоб накидати на себе купу речей і бігти з печери або гарненько задати трепу своїм ворогам.

Дороговказна зірка

Після цього потрібно вибрати сузір'я, яке буде супроводжувати героя. Рівні навичок в «Обливионе» є можливість підвищувати досить довго. Однак уважно ознайомившись з усіма характеристиками, можна прийти до висновку, що найбільш бійцівським сузір'ям є воїн, злодій і кінь. Кінь дає +20 до швидкості. Це корисно для прокачування швидкості, хоч це не найважливіша здатність для воїна. Сузір'я Воїна додає +10 очок сили і витривалості. Це дуже корисний навик. Сузір'я Злодія додає +10 до спритності, удачі і швидкості. Звичайно, для воїна спритність і швидкість не першочергові навички, але удача дуже корисна! Щоб прокачувати її в грі потрібно 10 підвищень рівня витрачати саме на неї. Сила і витривалість при підвищенні рівня підвищується на +5 очок, а удача лише на одне. Ретельно подумайте над тим, яке сузір'я краще всього буде супроводжувати вашому героєві.

Який клас найкраще підійде?

Навички в обливіоні опис
Тепер переходимо до найголовнішого – вибору класу вашого персонажа. Спочатку вам в грі представляється велика кількість класів: бард, інквізитор, шахрай і так далі. Кожен з них відрізняється своїми унікальними здібностями і характеристиками. Однак ми вирішили брати в воїна, тому вибираємо саме його.

Вибір навичок

Тепер нам належить найголовніше – вибрати навички, які будуть вважатися основними для персонажа. Прокачування навичок в «Обливион» допоможе вам без праці битися проти полчищ ворогів. Основні навички з самого початку на +25 очок вище інших і ростуть набагато швидше. Не варто думати, що потрібно брати ті навички, якими будете користуватися найчастіше. Важливо розібрати сам сенс отримання рівнів в Oblivion. Наприклад, ви підняли основні навички в сумі на 10 очок. Здавалося б, чудово, але є одне але. Кожному атрибуту, приміром, як сила або витривалість, відповідає ще три навику. Наприклад, до сили підходить рукопашний бій, клинки і дробящее зброю. Отримали до клинкам + 10 до клинкам + 5 і до рукопашке +5 або до клинкам +3 до рук + 5 а до дробящему зброї +2. Отже, при підвищенні рівня до показника сили отримаємо +5. Якщо врахувати, що за досягнення рівня можна вибрати підвищення трьох атрибутів, то виходить, що потрібно в сумі підняти 30 разів навички, які відносяться до цих атрибутів. Але з цих тридцяти підняттів, лише 10 повинні ставитися до головним навичкам. У результаті виходить, якщо ви виберіть основною навичкою клинки, то вам доведеться підлога-ігри бігати з дробящим зброєю або взагалі з кулаками, щоб підняти необхідний параметр сили, спритності і витривалості на +5 пунктів. А якщо будете бігати з клинками, то до сили отримаєте всі +5 зате до решти +1 максимум +2. Ви можете довго вивчати навички, розглядати і зважувати всі плюси і мінуси вашого вибору.
Для прикладу можете вибрати наступний набір для успішного підвищення навичок у «Обливион».
 • Алхімія. Впливає на інтелект. Безумовно, воїнам вона рідко буде корисною, але не завадить.
 • Ілюзія. Якою б клас ви не вибрали, магія все одно буде доступна гравцеві, але використовувати цю здатність ви будете лише тоді, коли це потрібно.
 • Легкі обладунки. Впливають на показник швидкості.
 • Містицизм. Корисна, але рідко потрібна магія.
 • Зброяр. Корисний навик, який дає можливість лагодити екіпіровку тим самим підвищуючи витривалість.
 • Призывание. Знову ж магія, що рідко буде використовуватися.
 • Рукопашний бій. Впливає на показники сили. Якщо ви хочете отримати силі до +5 то треба тільки дістати кулаки і добивати своїх супротивників.
 • Що в результаті виходить: ви можете спокійно битися на клинках, отримувати шкоди за своїм важким збруї, ставити блокування ударів і стріляти з лука, не піднімаючись раніше часу рівні. Зате будете спокійно піднімати всі множники до атрибуту +5. Розглянемо приклад: ми б'ємося мечем отримуємо + 7 до клинкам. Далі отримуємо шкоди по збруї, підвищуємо навик витривалості до +6. Просто бігаємо, тим самим підвищуючи швидкість на + 7 і тепер можемо зайнятися прокачування основних навичок у грі «Обливион».

  Надягаємо щось легке або просто постійно стрибаємо, тим самим хитаючи легкі обладунки або акробатику до +3 і все. Необхідні параметри у нас виростають на +5 – це сила, швидкість і витривалість. Підвищуємо «Обливион» навички рукопашного бою, збільшуючи силу до +3 а завдяки лагодження вашого спорядження, підвищуємо витривалість до +4.

  Основа для прокачування Мага

  Навички в обливіоні опис
  З магами набагато цікавіше обирати расу і початкову тактику, адже у них є цікаве сузір'я Атрон, яке дає такі дуже корисні якості.
 • Мана не буде відновлюватися з часом, після сну або очікування. Звичайно, це не є перевагою.
 • 50% заклинань, які потраплятимуть до нас, не будуть завдавати шкоди, а навпаки, ми буде переробляти їх в ману. Умовно будете їсти фаерболи і блискавки, які у вас будуть кидати противники.
 • У Атронаха початкову кількість мани на 150 одиниць більше, ніж у інших. Завдяки цьому на пізніх рівнях магії можна буде створювати дуже потужні заклинання, на які у інших сузір'їв магів не вистачало б потрібного ресурсу.
 • Що в результаті ми отримуємо: початкова 50-відсоткова вразливість проти всіх заклинань зі здатністю поглинати ці заклинання і перетворювати їх в ману, а також додаткових 150 очок мани. Якщо ви під час гри відшукаєте ще артефакти зі здатністю поглинання магії на 50 очок, то ваш Атрон стане повністю невразливий проти будь-якої магії. Таким чином, прокачувати навики в «Обливион» буде набагато простіше.
  Якщо ви вирішили взяти це сузір'я, то кращим варіантом буде вибрати расу вищих ельфів жіночої статі. Ця раса відрізняється бо?більшою кількістю мани ніж у інших (на 100 пунктів), що в результаті дає вам + 250 мани з самого початку гри. Тим не менш вищі ельфи схильні до 25-ти відсотковою слабкості до різної магії. Наприклад, такий як електрика, холод і вогонь. Однак вибір сузір'я Атронаха дозволить вам поглинати фаерболи та іншу магію, що нівелює вашу слабкість.
  Навички в обливіоні опис
  Ви можете створити і іншу версію мага, менш екстремальну. Це може бути бритонец. У нього +50 мани і опір проти магії 50. Виберіть сузір'я Мага замість Підмайстри, адже 100 додаткових очок мани йдуть в комплекті зі стовідсотковою вразливістю до магії, а це нам не потрібно. Якщо зовнішність не сильно цікавить вас в цій грі, то можете вибрати для вашого мага темного ельфа, імперця та інші раси, однак про кращому варіанті ми вже розповіли. У «Обливионе» навички для мага потрібно прокачувати по такому ж принципу, що і для воїна. Єдине, що основні навички найкраще ставити більше немагических здібностей, таких, наприклад, як луки, красномовство тощо. Пріоритетом для магів є сила волі, але не для Атронаха. Інтелект, а також витривалість і високі показники здоров'я бажані для всіх персонажів.

  Самий успішний злодій Oblivion

  Навички в обливіоні опис
  Злодій є не самим життєздатним класом, адже битися в світі Oblivion доведеться, так чи інакше. Розглядати злодія найкраще, як легкого воїна, спорядженого коротким мечем або цибулею. Кращими расами для цього стануть каджиты, аргониане або лісові ельфи. Лісові ельфи не є першим вибором, адже у них, м'яко кажучи, даремні расові здібності, хоч і є схильність до лукам. Аргониане відрізняються 75-відсотковим імунітет до захворювань, повністю стійкі до дії отрут і спокійно дихають під водою. Більше нічого особливого у цієї раси немає, однак для злодія, в принципі, може підійти будь-яка раса, навіть орк. Каджит. Майже всі навички у цієї раси для злодія спочатку високі. Це атлетика, скритність, злом і легка броня. Нашому злодієві буде набагато простіше починати свою подорож.

  Сузір'я Злодія

  В якості головного сузір'я варто брати Злодій, а ніяк не Тінь. Один раз у день ставати невидимим, м'яко кажучи, безглуздо. Башта також не є пріоритетом, адже здатність один раз в день відкрити замок середньої складності не буде настільки корисною. Створюючи свій клас, вибирайте те, що більше всього впливає на спритність, після на витривалість та швидкість. Швидкість потрібна, щоб тікати від ворогів, періодично стріляючи в них з лука. Витривалість потрібна, як і всім іншим героям, а спритність дозволяє істотно збільшити шкоди, яка завдається цибулею.
  Навички в обливіоні опис
  До наприклад, можете взяти наступні навички для злодія для прокачування навичок в «Обливион».
 • Алхімія. Корисний навик для приготування отрут, хоч ви не будете користуватися ним дуже часто.
 • Ілюзія. Дає можливість частково або повністю, ставати невидимим, що іноді буває корисним.
 • Важкі обладунки. Звичайно, бігати будете в легенях і отримувати шкоди саме в них, так що рівні не надто швидко підніметеся.
 • Містицизм. Це та магія, яку ви не будете використовувати занадто часто під час гри.
 • Зброяр. Корисний навик для всіх класів, який не так часто і застосовується.
 • Призывание. Магія, що майже не буде вами використовуватися.
 • Злом. Дуже часто використовуваний навик, вкрай корисний для злодія. Саме з його допомогою ви будете покращувати свою спритність.
 • Виходить, що ваш злодій буде здалеку стріляти з лука, поблизу битися на кинджалах або коротким мечем, всі свої основні параметри він буде прокачувати завдяки злому і цибулі, атлетики, легким збруї, лагодження спорядження і блокування ударів.

  Хто може навчити навичкам?

  Навички в обливіоні опис
  У грі ви можете зустріти персонажів, які допоможуть вам підвищувати ваші гроші. За гроші, зрозуміло. На кожен з 21 навику можна зустріти по 5 вчителів. Два з них дозволять вам прокачати навик до 40-го рівня, ще двоє допоможуть вам дійти до 70-го рівня, і тільки один учитель допоможе вам розкрити всі секрети, що цікавить вас ремесла. Разом з ним ви зможете дійти до 100-го рівня. Наставники-майстри, безумовно, багато беруть за свої послуги. Тим не менш проходити навчання у майстра зовсім не просто. Для початку потрібно досягти 70-го рівня і отримати направлення від вашого вчителя-спеціаліста. До цього майстер не буде нічим відрізнятися від інших людей, що зустрінуться вам у цьому величезному світі. Але і після отримання направлення, майстер не буде тренувати вас відразу. Спершу він перевірить ваші навички, давши вам невелике завдання. У всіх інших вчителів почати навчання можна відразу ж. Однак навіть тут не все так просто, адже вчителі ще потрібно відшукати. Вони живуть в різних містах, а деякі і зовсім вважають за краще жити життям пустельників. Варто пам'ятати і те, що на початкових етапах вартість такого навчання буде досить великий для вас. Для переходу на новий рівень навику доведеться віддати кілька сотень септимов. І чим вище ваш рівень, тим більше золота потрібно віддати вчителям. За один рівень ви можете вивчити тільки 5 уроків. У «Обливионе» вчителя навичок та їх розташування дуже різне. Звичайно, багато хто з них зустрінуться вам в Сиродиле, адже це столиця з безліччю корисних знайомств. Однак інші майстри можуть бути у більш віддалених містах або зовсім в лісовій гущавині.

  Де можна зустріти майстрів?

  У «Обливион» вчителем навички атлетики є Русія Брадус в місті Анвіл. Блокування навчає Андрагил, що живе в будинку в Бравиле. Дробящее зброю вам покаже Ірен Метрик, що знаходиться в Ельфійських садах в Імперському місті. Клинками майстерно володіє Алікс Ленколиа, що сидить в таверні «Фарегил». Зброяр-майстер – це Джин-Вульм, що працює в «кращому захисту» в Торговому Районі Імперського міста. Рукопашний бій покаже вам Хельвиус Сисия, що живе в Брумі. Важкі обладунки викладає Пранал, який сидить в таверні «Роксі». Акробатику вам відкриє Торбьорн, що перебуває у таборі «Ейрін». Злом викладає Дж'Бана, який ходить по району Імперської в'язниці. Красномовство майстерно вам викладе Тандилви, який живе у храмі Єдиного в Храмовому районі столиці. Легким збруї навчає майстер Дж'барі, що знаходиться в будинку в Лейавине. Скритності вас може навчити Марана Ріан, що живе в будинку в Храмовому районі Імперського міста. У «Обливион» учителем навичок зі стрільби є Алавен, якого можна знайти в таборі «Свічка Троля». Торгівлю пояснить Палонирия, що знаходиться в «Божественній елегантності», розташованому в Торговому районі столиці. Алхімії навчає Синдерион, що сидить у погребі Синдериона, який знаходиться в таверні «Західний вельд» в місті Скинград. Відновлення вам допоможе вивчити Олета в Каплиці «Акатоша». Зміна викладає Морський Зуб, що живе на річці, якщо йти на північ від Бравила. Ілюзії навчає Мартін Флорію з Університету чарівництва в столиці Сіроділа. Чаклунство викладає майстер Олін Сьоран, що живе в Святилище Молага Бала. Містицизм можна вивчити з Дагайлом в Гільдії магів Лейавина. Руйнування вам розповість Бралса Андарен, що мешкає в Святилище Кинарет, воно знаходиться на південно-заході від Коррола.

  Чіт-коди на навички в «Обливион»

  Завжди є кілька способів проходження гри. Ви можете витрачати безліч часу на те, щоб підвищувати необхідні характеристики або ж використовувати секрети для швидкого поліпшення. Чити на навички в «Обливион», звичайно ж, є. Ви можете відкрити консоль за допомогою «тільди» і ввести фразу player.setav (назва навику) (число). Приміром, можете ввести player.setav Speechcraft 55 щоб збільшити вміння «Красномовство» до 55. Якщо ви хочете поліпшити показник своєї сили, витривалості та інших атрибутів, то скористайтеся кодом modpca (назва атрибута) (значення). Наприклад, введіть modpca Intelligence 150 щоб додати 150 очок для інтелекту персонажа. Код AdvLevel допоможе підвищити рівень персонажа на 1. AdvSkill підвищує рівень уміння одну одиницю.

  Популярі новини
  Загрузка...