"ГТА 2": проходження місій, квести, секрети, виконання завдань, сюжет, персонажі, поради та огляд гри

300 0 Новини високих технологій

Grand Theft Auto - серія мультиплатформових ігор, яка була розроблена компанією Rockstar North. Перша частина з'явилася більше 20 років тому. Як зрозуміло з назви, суть гри - вести злочинний спосіб життя і красти не тільки автомобілі, але і брати участь у пограбуваннях банків і вбивствах деяких особистостей. Кожна частина гри ставала такою популярною, що навіть світові зірки кіномистецтва вирішили долучитися до її озвучці. Незважаючи на те, що стала останньою серією GTA V, всього налічується близько 12 ігор.

Розвиток серії

За задумом розробників геймер повинен стати злочинцем в мегаполісі. Кожна місія допомагає просунутися по кар'єрних сходах. Різного роду доручення головному герою дають ватажки банд. Найчастіше потрібно грабувати банки або працювати кілером.


Щоб відпочивати від злочинної діяльності, можна працювати таксистом, пожежникам, поліцейським, водієм тощо місії Але все одно доведеться виконувати. Кожна гра приховує свої секрети і має так звані пасхалки. У «ГТА 2» проходження практично не будувалося на якомусь сюжеті. Важливо було лише виконувати місії і завдання. А ось у наступних іграх почав вимальовуватися сюжет, який розповідав про героя, відданому друзями або залишене наодинці при інших обставинах.

Сюжет і особливості

Проходження «ГТА 2» не має певного сюжету. Події другої частини відбуваються в майбутньому. Цікаво, що не було практично ніяких даних, які б давали натяк на те, про яке майбутнє йде мова. Але пізніше стало відомо, що гра переносила геймера в 2013 рік.


"ГТА 2": проходження місій, квести, секрети, виконання завдань, сюжет, персонажі, поради та огляд гри
Проходження «ГТА 2» починається у мегаполісі під назвою Anywhere City. На основі якої локації був намальований це місто, невідомо, але в супутньому ролику показаний Нью-Йорк. Локацію поділили на 3 умовних району. На першому знаходяться казино, готелі і різні організації. На другому - міська в'язниця, парк з клубом, науковий центр і гідроелектростанція. На третьому - порт, м'ясокомбінат і храм.

Геймплей

Проходження гри «ГТА 2» відбувається в незвичайному за теперішніх часів вигляді зверху. Геймер може використовувати нічний або денний режим. Ігровий процес пов'язаний з бандами, які локалізуються на своєму районі. Якщо гравець вибирає одну з банд, є ймовірність, що він зіпсує відносини з іншими. Щоб почати проходження «ГТА 2», геймер повинен отримати місії. Для цього він, перебуваючи на території однієї з угруповань, приймає дзвінок від ватажка. Залежно від кольору телефону можна буде зрозуміти складність місії.

Виконання завдань

Отже, існує три кольори: зелений обіцяє легкі завдання, жовтий - середньої складності місії, червоний - важкі. Можна також зустріти блакитні телефони, які надають інформацію про злочинні угруповання. Під час проходження місій в «ГТА 2» не всі завдання будуть доступні відразу. Деякі відкриваються в залежності від авторитету і відносин головного героя з бандою. Кожен рівень (район) має певну кількість завдань: три банди пропонують по 7 завдань. Останнє, 22 завдання, є фінальним. За протагоністом почнуть погоню ватажки банди району, в якому він знаходиться. Отже, гравцеві доведеться відвідати всі три локації, щоб здолати всіх трьох босів.
Під час виконання завдання варто пам'ятати, що для потрапляння в певний район потрібна сума. Для першого рівня буде досить мільйона доларів, для другого знадобиться 3 млн, а для третього - 5 млн.
"ГТА 2": проходження місій, квести, секрети, виконання завдань, сюжет, персонажі, поради та огляд гри

Персонажі

Клод Снід - протагоніст у «ГТА 2». В історії героя сказано, що почав він свою діяльність, будучи звичайним бандитом, але пізніше був найнятий великої злочинним угрупованням, яка контролює Эниуэр-Сіті. Клод повинен таємно працювати з усіма бандами, а після усунути ватажків, щоб отримати владу над усіма злочинцями міста. Крім головного героя, є три ватажка банди. Джонні Зу відноситься до Якудза - банді, розташованої в центрі міста. Той просить Клода послабити банду по сусідству, але незабаром помирає від рук протагоніста. Трей Уелш - ватажок Корпорації Дзайбацу, який також звертається за допомогою до Клоду і просить його послабити ворожі угруповання. Доля Трея в руках головного героя. Елмо - бос Відморозків. Він також працює з Клодом і також гине від його рук.

Місії і квести

Після запуску гри розробники підготували тренувальну місію для того, щоб зрозуміти геймплей і продумати подальші дії в грі. Перший рівень - це район Якудза. Тут героя чекає 7 місій, які він повинен успішно пройти, щоб отримати потрібну суму і перейти на інший рівень. Але відразу він цього зробити не зможе, оскільки доведеться виконати спочатку всі «зелені» завдання в кожному районі, після «жовті» і наостанок «червоні». В кінці гравця, як вже згадувалося, чекає 22-я фінальна місія.

«Зелені» місії

Перші два завдання в районі Якудза нескладні: потрібно знайти доктора Зитзаки і відвезти його в лабораторію, а після доведеться пограбувати банк, допомагаючи Джонні Зоопарку. В районі Дзайбацу доведеться вчинити вбивство одного з стукачів, а після продати наркотики чотирьом людям за певний час. У Відморозків доведеться підірвати ресторан. Але з допомогою вибухівки це зробити не вийде, тому краще відшукати фургон піцерії і підірвати його. А після цього потрібно буде нашкодити Дзайбацу, який просуває новий наркотик. Потрібно взяти динаміт і підірвати радіостанцію.
"ГТА 2": проходження місій, квести, секрети, виконання завдань, сюжет, персонажі, поради та огляд гри

«Жовті» місії

На стороні Дзайбацу потрібно нашкодити Відморозкам, які запустили наркотики у водопровід. Для цього доведеться вкрасти у них улюблений автомобіль, встановити в нього вибухівку і повернутися в гараж, підірвавши машину. Після цього справи треба розпочати велике пограбування: знайти фургон, спільників і заїхати в банк. Після вбити поліцейського і втекти від погоні. Третій «жовтої» місією стане пошук стукача і розправа над ним. На стороні Якудза потрібно буде для початку насолити Відморозкам, які спробують розправитися з головним героєм. Щоб цього не сталося, доведеться на машині всіх задавити, а пізніше замінувати фургон з морозивом, який повинен буде вибухнути в районі Відморозків. Далі Клода чекає стеження за зрадником, який продає інформацію Дзайбацу. Можна відшукати УЗД або задавити стукача. Після цього потрібно буде забрати Гаму з лікарні. Щоб це зробити, потрібно обзавестися машиною швидкої допомоги. Тому потрібно буде пристрелити тільки однієї людини, щоб лікарі виїхали на виклик, а після викрасти у них авто.

У першій «жовтої» місії у Відморозків доведеться ховатися від кілерів, яких накликав брат ватажка цієї банди. Наступним завданням Клода стане викрадення поліцейського лімузина. Але для цього доведеться виконати кілька квестів: забрати зброю, найняти людину, яка буде відволікати копів, а після пробратися в гараж. Клод повинен знищити нові наркотики, які можуть нашкодити Відморозкам. Треба пробратися в лабораторію Якудза і підірвати цистерни.

«Червоні» місії

Повертаємося в район Дзайбацу, щоб реалізувати аварію броньовика. За 6 хвилин потрібно підірвати дві броньовані машини, в одній з яких знаходиться біолог, якого катують Якудза. Щоб зробити все правильно, досить врізатися в них, поки ті не почнуть диміти, а після влаштувати пробку на дорозі.
"ГТА 2": проходження місій, квести, секрети, виконання завдань, сюжет, персонажі, поради та огляд гри
Далі Клоду необхідно викрасти інкасаторський автомобіль, але потрібно бути готовим до того, що після цього почнеться погоня. В цьому випадку краще просто вилізти з машини і розправитися з бандою, інакше вони можуть підірвати транспорт. Після вирушаємо в район Якудза. Ватажок банди засмучений тим, що поліція забрала його улюблену машину. Він попросить у Клода викрасти спецназівський фургон. Для цього потрібно буде під час проходження «ГТА 2» активувати 4-й рівень небезпеки, щоб приїхав спецназ. Після буде достатньо розправитися з ними і відібрати авто.
Пізніше виявиться, що солдати вирішили знищити всі машини Якудза, а для цього будуть використовувати танк. Клоду доведеться зупинити їх. І хоча таймера на час тут немає, все ж таки дістатися до місця подій потрібно вчасно. Далі доведеться відвернути увагу солдатів на себе і передавити їх усіх. Використовуючи гранатомет, можна легко знищити танк. У Відморозків «червоні» місії також не здадуться легкими. Спочатку потрібно буде знищити три автомобіля з таксистами. У першому буде лише один водій, у другому - шофер з бійцем, а в третьому - 5 озброєних людей. В останньому завданні доведеться спочатку взяти машину у Дзайбацу і передавити ватажків Якудза, а після проробити все навпаки. Під час виконання цього квесту важливо, щоб Клода не переслідувала поліція, інакше місія буде провалена.

Фінальне завдання

Якщо гравець проходить всі місії за кожну банду, то він може приступити до виконання 22-го квесту. Після успішного завершення попередньої місії Клод опиняється в оточенні трьох машин, з яких виходять ватажки банд. У них є круте зброю, з допомогою якого вони збираються знищити головного героя. Якщо ухилитися від бою, то ватажки переб'ють один одного. Можна також спробувати знищити їх вогнеметом.
"ГТА 2": проходження місій, квести, секрети, виконання завдань, сюжет, персонажі, поради та огляд гри
Так чи інакше, місія буде пройдена. Головне - залишитися в живих через пару хвилин після початку стрілянини.

Секрети

Мало хто знає, але в грі «ГТА 2» є кілька секретів, які урізноманітнюють геймплей. Приміром, з допомогою коктейлів Молотова можна літати. Достатньо лише піднятися на дах, а після стрибка з неї натиснути кнопку атаки. Якщо помітите на вулиці лад хлопців, можна їх вбити і отримати за це бонуси. Для цього потрібно взяти машину і врізатися в них по прямій лінії так, щоб все відразу загинули.

Поради

Щоб отримати повагу і заробити авторитет у однієї з банд, потрібно частіше здійснювати вбивства ворожої угруповання. Також можна красти їх автомобілі. Щоб все проходило більш-менш гладко, краще набивати вибухівкою автомобілі. Якщо ви їдете по місту, намагайтеся не збивати звичайних громадян. Так ви не привернете увагу копів. Але якщо трапилося так, що поліція організувала за вами навздогін, треба швидше дістатися до автомайстерні і перефарбувати автомобіль,

Популярний мод

Не всі знають, але існує мод гри «ГТА: Кримінальна Росія 2». Проходження стало доступним у 2004 році. Гравець переноситься в Росію і Україну 90-х років. У цій грі змінена карта, адаптована під відповідну локацію, а також є новий сюжет, персонажі і російські саундтреки.
"ГТА 2": проходження місій, квести, секрети, виконання завдань, сюжет, персонажі, поради та огляд гри
Проходження місій в «ГТА: Кримінальна Росія 2» - досить легке заняття. Гра дозволяє повністю зануритися в атмосферу того часу. По вулицях ходити небезпечно, а навколо відбуваються постійні сутички бандитських угруповань. Щоб успішно впоратися з проходженням «ГТА: Кримінальна Росія 2 beta», буде досить слідувати всім завдань і виконувати їх, щоб отримувати нові цілі.

Популярні ігри

Простим на перший погляд здається проходження «ГТА 2». «Сан Андреас» - четверта частина серії ігор - для багатьох виявилася набагато складніше. Ця гра з'явилася в 2004 році і стала однією з найпопулярніших в серії, до виходу п'ятої основної частини. Це було викликано тим, що з моменту проходження «ГТА 2» гра «Сан Андреас» обросла величезною кількістю нововведень. Популярними Стали нові види транспорту: комбайн, евакуатор, реактивний ранець, потяги і багато іншого. Тепер головний герой легко плаває, пірнає і перелазить через огорожу. Суттєво змінився і геймплей нової частини. Але по-справжньому популярною стала гра «ГТА 5». Проходження місій в «ГТА 2» не зрівняється з тим, що підготували розробники в останній частині. По-перше, істотні зміни зазнала графіка, яка наблизила віртуальну картинку до реальної. По-друге, тепер гравець може управляти трьома головними героями, між якими можна перемикатися. По-третє, у п'ятій частині є 62 місії, але завдяки кільком варіантам проходження може бути 3 різні кінцівки, а кількість завдань збільшується до 69.
"ГТА 2": проходження місій, квести, секрети, виконання завдань, сюжет, персонажі, поради та огляд гри

Висновки

Серія Grand Theft Auto виявилася не просто проривом у світі комп'ютерних ігор, але стала культурним феноменом. У багатьох серіалах і телешоу часто згадують гру GTA. Багато сучасні мультфільми не раз пародіювали цей проект. Кожна нова частина виявляється краще попередньої, і в цьому, мабуть, головний успіх всієї серії.

Популярі новини
Загрузка...