"Доту-2" не оновлюється: вирішення проблеми

66 0 Новини високих технологій

Якщо клієнт "Доту-2" не оновлюється, то можливість пограти для користувача відпадає. При відсутності деяких файлів програма не запуститься, або ж всередині будуть виникати різноманітні помилки. Важливо знати, як знайти вихід з цієї ситуації самостійно, адже служба підтримки не зможе знайти причину виникнення труднощів.

Опис гри

Проблема з тим, що "Доту-2" не оновлюється, виникає у багатьох гравців. Це пояснюється популярністю проекту по всьому світу.
"Доту-2" не оновлюється: вирішення проблеми
Саме ця гра показала людям сесійні бої з разової прокачуванням персонажа. У наш час важко знайти хлопця, який не знав би про картку з трьома лініями і кількох героїв з "Доту-2". Успіх цього проекту полягає в його простоті. Користувач вибирає персонажа, у якого є чотири вміння. В бою використовуються тільки вони і предмети, що купуються в магазині. Головна мета – знищити головну будівлю противника будь-якими засобами. Якщо ж "Доту-2" не оновлюється до кінця, то участь в подібних сутичках стає неможливим.


Перший спосіб вирішення проблеми

Для початку необхідно переконатися, що на диску достатньо пам'яті для вступу нових файлів. Якщо місця немає, тоді швидкість закачування впаде до нуля.
"Доту-2" не оновлюється: вирішення проблеми
Завантаження відновиться після звільнення пам'яті. Якщо причина не в цьому, і "Доту-2" не оновлюється до кінця, необхідно зайти в налаштування самого клієнта цифрового магазина "Стім". Там знаходите вкладку "Бета-тестування", яке запустить процес оновлення. Відбудеться перезавантаження даних, і тоді гра повинна почати оновлюватися заново. Ця функція допомагає не на всіх системах, тому потрібно бути готовим перевстановити сам клієнт магазину. Після нової установки слід спробувати приєднатися до бета-тестування і починати завантаження. Якщо ж питання про те, чому не оновлюється "Доту-2", не втратив актуальності, тоді слід шукати інший вихід із ситуації.


Інше рішення

Секрет зупинки завантаження може бути в тому, що клієнт не бачить шляху установки. Це виникає, коли якийсь значущий файл пошкоджений, і при обнові клієнт "Стім" його не виявляє. У цьому випадку необхідно перекешировать всі файли клієнта гри. Це повинно вирішити проблему у випадку дрібних помилок. Не виключено, що "Доту-2" не оновлюється на комп'ютері користувача з-за великих проблем з файлами. Рішення є навіть в цьому випадку. Необхідно видалити важливий системний файл з самого клієнта. Це призведе до того, що при перевірці файлів система виявить відсутність потрібних елементів і почне заново закачування. При цьому відбудеться автоматичне перекеширование. Після завантаження та перевірки оновлення має запуститися самостійно.
"Доту-2" не оновлюється: вирішення проблеми
Як приклад файлу для видалення можете використовувати цей шлях: SteamSteamAppscommondota2betadotapak01_000.vpk. Якщо ж цей варіант не підходить користувачеві, то він може знайти самостійно важливий файл і видалити його. Даний спосіб був перевірений в безлічі ситуацій на різних системах. Він не працює тільки у випадках з проблемами всередині комп'ютера. Наприклад, крах жорсткого диска не дозволить "Стиму" знайти шлях для оновлення. Це буває рідко, але перевірити при виникненні помилок варто.