"Засліплення" ("Скайрим"): детальне проходження квесту

76 0 Новини високих технологій

Одним з трьох останніх завдань у сюжеті гільдії злодіїв є квест "Засліплення". "Скайрим" - величезна ігрова всесвіт, і в ній користувачеві належить зіткнутися з безліччю місій, але саме ця відрізняється складністю. Важливо знати, як пройти кожен окремий елемент і уникнути технічних помилок.

Опис і призи

Завдання «Засліплення» ("Скайрим") має ключове значення для гравців, які бажають очолити гільдію злодіїв. Один з колишніх членів співтовариства по імені Мерсер Фрей має здібності Солов'я, і він бажає отримати реліквію «Очі фуллмера, проведеного».
"Засліплення" ("Скайрим"): детальне проходження квесту
Артефакт потрібен йому для звільнення від контролю богині Ноктюрнал і встановлення вічної влади над спільнотою. Якщо вдасться перешкодити планам супротивника, то в нагороду він отримає три речі. "Скелетний ключ", який відкриває будь-який замок. "Очі фуллмера, проведеного" - реліквія з корисними параметрами для гравця. "Солов'їний лук" – швидке зброю для любителів далекого бою. Квест «Засліплення» відрізняється складністю і великою кількістю помилок, але пройти його варто заради досягнень і нагород.


Перший етап

Починається завдання «Засліплення» ("Скайрим") з того, що гравець відправляється з двома супутниками в двемерские руїни Иркнтанд. Прямого входу в будівлю немає, тому варто увійти в табір бандитів, з якими доведеться боротися, адже вони вже мертві.
"Засліплення" ("Скайрим"): детальне проходження квесту
На сходах гравець підніметься вгору і пройде через двері в потрібну локацію. Далі на шляху прямий коридор, де варто побоюватися вогняних пасток на підлозі. Серед ворогів постануть лише кілька сфер. Коли людина досягне ліфта, там його чекають партнери - Карлия і Бриньольф. Після входу у великий зал на очі здасться Мерсер (головний супротивник злодіїв). Він стоїть за ґратами, і навіть постріл з лука не зможе його дістати. Подальший шлях передбачає бій з фалмерами, центуріоном і обхід великої кількості пасток. Партнери протягом всього шляху будуть давати поради, як краще вчинити в тій чи іншій ситуації. Тут можна полегшити завдання "Скайрим" "Засліплення". Проходження за допомогою заклинання «Ясновидіння» відкриє самий короткий шлях. Якщо йти по ньому, кількість битв зведеться до мінімуму.
"Засліплення" ("Скайрим"): детальне проходження квестуДругий етап

Якщо гравцеві вдасться минути всі пастки, він потрапить в головний зал руїн Иркнтанда. Тут вони застануть Мерсера в спробі дістати «Очі фуллмера, проведеного» статуї двемеров. Якщо він встигне заволодіти реліквією, то буде провалений квест Скайрим «засліплення». Проходження надалі не матиме сенсу, тому краще не поспішати в головний зал, де відбудеться фінальна битва. Перед початком поєдинку чоловік спробує пояснити свої мотиви, але діалог надовго не затягнеться. Спритний ворог використовує заклинання «Поборник обману» і змусить напасти Бриньольфа на Карлию. Гравцеві доведеться битися з Мерсером один на один. Фрей буде постійно використовувати миттєві телепорти по локації, а також ставати невидимим. При низькому здоров'я він п'є лікувальні зілля на повне відновлення, може витягнути 100 одиниць життя героя, тому краще не потрапляти під дію вміння «Поборник обману». В цьому бою корисним буде «Уповільнення часу». Дане заклинання допоможе встежити за рухами Мерсера навіть у стані невидимості. По можливості слід закликати таких істот як Вогненний атрон і Дремора. Сховатися неможливо - вони залишають палаючий слід на супротивника. Якщо дотримуватися цих порад, то в Skyrim «Засліплення» не буде здаватися дуже складним завданням. Після перемоги забирайте артефакт і рухайтеся в лігво гільдії.
"Засліплення" ("Скайрим"): детальне проходження квесту

Помилки

При проходженні місії "Засліплення" "Скайрим" може принести багато неприємних сюрпризів у вигляді помилок. Наприклад, після першої зустрічі Карлии і Бриньольфа в таборі бандитів вони можуть просто піти і з'явитися тільки біля дверей в головний зал зі статуєю. Щоб уникати подібних неприємностей, варто зберігатися в декількох місцях: перед першим розмовою з супутниками, на вході в зал з Мерсером і після перемоги над ним. Також намагайтеся берегти Бриньольфа в ході подорожей по руїнах. Його передчасна смерть приведе до зависання самого Фрея, і подальше проходження стане неможливим. Якщо після вбивства Мерсера Карлия і далі відбивається від союзника під заклинанням, доведеться переграти сутичку, адже здати квест в таких умовах не вийде. Загалом, варто зберігатися як можна частіше, і тоді прогрес не буде втрачено.