МФУ Kyocera Taskalfa 181: бездоганне поєднання ціни і якості

47 0 Новини високих технологій

На нішу багатофункціональних пристроїв з значним об'ємом друку та максимальною швидкодією націлений Kyocera Taskalfa 181. Цього МФУ цілком по силам забезпечити документообіг в рамках навіть великої організації з кількістю персональних комп'ютерів-близько 100 штук. Його специфікації та характеристики, а також відгуки про нього будуть надалі розглянуті.

МФУ Kyocera Taskalfa 181: бездоганне поєднання ціни і якості

Для кого було випущено даний пристрій?

Найбільш оптимально, як було зазначено раніше, використовувати розглянуте універсальне рішення для друку, сканування та копіювання у великій організації. У цьому випадку і ресурси цього БФП будуть по максимуму завантажені, і використання такого дорого рішення буде цілком виправданим. Ще одне місце, де такий продукт може цілком успішно експлуатуватися, — це вже офіс середнього масштабу з 30-50 робочими місцями з ПК. Але для того щоб повністю виправдати застосування такого досить дорогого багатофункціонального рішення в таких умовах, необхідний значний обсяг друкованої документації протягом місяця. Ще одним місцем використання даного МФУ може бути копіювальний центр.


Комплектація

Просто ідеальною комплектацією може похвалитися Kyocera Taskalfa 181. До неї входить усе, що дозволяє почати використовувати за прямим призначенням це універсальне рішення. Якщо точніше, то наступне:
 • МФУ.
 • Інтерфейсний шнур для комутації за допомогою інтерфейсу ЮСБ до ПК.
 • Кабель електропостачання багатофункціонального пристрою.
 • Керівництво користувача.
 • Диск з софтом.
 • Картридж.
 • Ну і, звісно, гарантійний талон.
 • МФУ Kyocera Taskalfa 181: бездоганне поєднання ціни і якості

  Характеристики на папері

  Максимальні розміри сторінки паперу в даному випадку обмежені 297 мм у ширину та 420 мм у довжину. Тобто це стандартний аркуш формату А3. Також у переліку підтримуваних стандартних форматів даного пристрою присутні А4 А5 В5 і навіть letter. На додаток до цього дана модифікація МФУ може здійснювати вивід на всіх видах конвертів, розмір яких менше А3. Ще одна важлива особливість даного пристрою — це те, що мінімальна щільність паперу для друку — 60 г/м 2 . На сторінках з меншою щільністю не рекомендується здійснювати висновок з тієї причини, що підсистема подання та друку може вийти з ладу. Максимальне значення щільності в цьому випадку становить 163 г/м 2 . Тобто дане МФУ може друкувати навіть на ватмані формату А3.


  Швидкісні можливості

  Для отримання першої сторінки з розмірами А3 дане МФУ витратить 172 секунди. Протягом хвилини воно здатне видати 8 сторінок такого досить великого формату. Якщо ж зменшити розміри листа до А4 то кількість сторінок збільшиться до 18. Але при цьому для виведення першої з них все ще потрібно буде витратити все ті ж 172 секунди з тієї причини, що більшу частину з них буде відбуватися прогрів системи друку Kyocera Taskalfa 181. Сканер ж в кращому випадку здатна оцифрувати протягом хвилини 10-12 сторінок. Основне обмеження в цьому випадку — це швидкодію оператора, а не МФУ.
  МФУ Kyocera Taskalfa 181: бездоганне поєднання ціни і якості

  Дозвіл

  У плані вирішення розглянуте пристрій цілком і повністю повторює специфікації Taskalfa 180. Принтер, копіювальний апарат працюють в режимі 600Х600. Подібної щільності точок цілком достатньо для висновку якісної документації з використанням лазерної технології друку. Трохи краще параметри роздільної здатності при скануванні. У цьому випадку цифрові копії в кольорі можна отримати у вирішенні 1200Х1200.

  Можливості підключення

  Два основних способи комутації реалізовано в цьому МФУ. Основний — це RJ-45 і вита пара. У цьому випадку розглянуте багатофункціональний пристрій підключається безпосередньо до обчислювальної мережі і реалізуються функції сервера друку, копіювання і сканування. Другий, резервний інтерфейс — це ЮСБ. У цьому випадку функції управління пристроєм вже покладаються на найближчий ПК, без якого повністю розкрити потенціал МФУ вже неможливо.

  Картридж

  В режимі монохромного друку може здійснювати висновок документації Kyocera Taskalfa 181. Картридж, як результат, для цих цілей потрібна лише один. Його модель — ТК-435. Після покупки його ресурс друку дорівнює 700 сторінок. Але після першої повноцінної заправки це значення збільшується до 1000 аркушів. Максимально допустимий місячний розмір друку за рекомендаціями виробника — 20000 сторінок. Відштовхуючись від цих чисел, не так вже й складно визначити те, що при такому інтенсивному режимі використання пристрою доведеться заправляти картридж 20 раз в місяць або 4-5 разів на тиждень.
  МФУ Kyocera Taskalfa 181: бездоганне поєднання ціни і якості

  Драйвери

  Практично з будь-яким видом існуючого на поточний момент системного софта може працювати Kyocera Taskalfa 181. В першу чергу це «Віндовс». Підтримуються всі актуальні версії цієї операційної системи. Також є драйвери як для 32-бітних її версій, так і 64-розрядних. Друга достатньо розповсюджена операційна система, підтримка якій реалізована виробником в драйверах, — це "МакОС". Ну і на додаток до цього виробник не забув і про «Лінуксі». Як результат, з позиції програмного забезпечення при використанні такого МФУ ніяких обмежень немає.

  Вартість

  Ціна у розглянутій моделі, як і найближчого аналога в особі Taskalfa 180 , досить значна — 12000-13000 рублів. З одного боку, це висока вартість навіть за мірками сегмента МФУ преміального рівня. Але якщо врахувати його технічні параметри, значний обсяг друку на місяць і високу швидкість видачі відбитків, то стає очевидним те, що такий підхід до ціноутворення цілком виправданий.

  Відгуки

  В першу чергу користувачі акцентують увагу на більш поліпшеної версії Kyocera Taskalfa 181/221. У неї ще більш просунуті параметри і більш високу швидкодію. Але при цьому зростає і вартість. Питання доцільності переплати за ці характеристики і швидкодію, по суті, залишається відкритим. У цьому випадку відчутної різниці від використання поліпшеної модифікації МФУ вже точно не буде. Тому більш виправдано заощадити на покупці багатофункціонального пристрою і придбати молодшу модель. Саме на цьому моменті і акцентують увагу власники та фахівці у своїх відгуках.
  МФУ Kyocera Taskalfa 181: бездоганне поєднання ціни і якості

  Підсумки

  Для своєї ніші досить збалансованим рішенням вийшло багатофункціональний пристрій Kyocera Taskalfa 181. Його можливостей цілком достатньо для організації документообігу в рамках копіювального центру, середнього і навіть великого офісу. При цьому швидкість у нього пристойна, адекватна вартість, а параметри нічим не поступаються прямим конкурентам.