"Кишенькові крадіжки" в "Скайриме": опис та прокачування

231 0 Новини високих технологій

"Кишенькові крадіжки" в "Скайриме" – навик, який користується величезною популярністю. Він допомагає підкидати речі і красти їх. Даний скілл значно полегшує проходження деяких квестів. Гравцям бажано не забувати про нього. Що необхідно пам'ятати про кишенькових крадіжках? Як їх прокачувати?

Опис

"Кишенькові крадіжки" в "Скайриме" – це вміння, яке відноситься до спеціалізації злодія. Воно допомагає непомітно витягати людей з інвентарю речі. Добре прокачаний скілл дозволяє без проблем красти різноманітні предмети високого рівня прямо з кишень.
"Кишенькові крадіжки" в "Скайриме": опис та прокачування
На зростання навички впливають деякі камені. А саме – Злодія і Коханця. Великі і важкі предмети просто так вкрасти не вийде. Для цього доведеться обзавестися спеціалізованими навичками.

Прокачування

Як прокачувати кишенькові крадіжки в "Скайриме"? Зробити це можна по-різному. Гравець може підкрадатися до жертви і непомітно обкрадати їх. Невдачі загрожують арештом. Успішна крадіжка прокачує навик, але незабаром гравець може зіткнутися з головорізами. Їх наймає обкрадений НІП.


Другий варіант прокачування – це звернення до спеціалізованим наставникам. За гроші гравець зможе збільшити рівень вміння. Важливо: вступ в Гільдію злодіїв значно прискорює процес прокачування злодійських скілів. Гравець може покращувати навички кишенькових крадіжок шляхом читання деяких книг. Успіх використання скілла збільшують не тільки його прокачуванням, але і зачаровыванием обладунків. Спочатку у босмеров, хаджитов і аргонианцев рівень кишенькових крадіжок вище на 5 одиниць. Це необхідно враховувати при створенні персонажа.
"Кишенькові крадіжки" в "Скайриме": опис та прокачування

Код на прокачування

Швидко прокачати навик кишенькового злодія допоможуть чити. У "Скайриме" кишенькові крадіжки можна поліпшити за допомогою ігрової консолі. Для цього потрібно:
  • Здійснити запуск гри і натиснути на кнопку "~".
  • Надрукувати в балці консолі AdvSkill Pickpocket.
  • Через пробіл вказати кількість досвіду, доданого до навички.
  • Підтвердити дії.
  • Популярі новини
    Загрузка...