Натури покемонів: різноманітність і вплив характерів

51 0 Новини високих технологій

Натури покемонів вважаються важливою складовою в житті цих вигаданих істот. Тренер обов'язково повинен враховувати характер власного вихованця і розвивати його у вірному напрямку. Якщо не враховувати цей параметр, тоді не вдасться досягти максимального рівня в розвитку сильного кишенькового монстра.

Опис істот

Натури покемонів - лише один з кількох аспектів, які роблять з них справжніх особистостей. У мультфільмі глядачі не раз могли побачити, що вихованців вирощують не тільки для бою.
Натури покемонів: різноманітність і вплив характерів
Вони стають для людей і тренерів справжніми друзями, які допомагають у різних важких ситуаціях. Наприклад, у першому сезоні Еш Кетчум за допомогою водяного Сквиртла зумів допомогти одному селищу при прориві дамби. Інші покемони також намагалися допомогти людям у важкий час. Такі епізоди натякають глядачам, що кишенькові монстри вимагають правильного виховання, любові і дружби. Міцні відносини в подальшому тільки допомагають у тренуваннях і боях.


Характер

Натяки на те, що натури покемонів мають значення, спостерігалися ще в однойменному мультсеріалі, тільки творці не акцентували на цьому увагу. Вони просто створювали з них справжніх розумних особистостей, які вміли бунтувати, дружити, сумувати, веселитися і насолоджуватися приємними моментами. Розробники цифрових ігор взяли це до уваги і інтерпретували характер вагомий аспект прокачування бойових монстрів. Ще в перших касетних проектах для приставки GameBoy вже були поправки характеристик з відповідністю натурі.
Натури покемонів: різноманітність і вплив характерів
Про характери покемонів тоді користувачі говорили мало, але зараз існують спеціальні таблиці, які показують приріст і мінус в деяких характеристиках. Так як підхід тренера до прокачування заради досягнення максимального успіху повинен бути комплексним, не звертати уваги на характер просто не можна.


Види характерів

Натури покемонів різноманітні, і вони не залежать від якихось певних елементів. Як тільки малюк з'являється у світі, у нього відразу ж присутній один із двадцяти п'яти видів характеру. Цікаво те, що ідеальної натури не існує. Кожна з них підвищує один параметр, але рівноцінно знижує іншого. Розробники цифрових розваг таким способом зуміли досягти балансу в цій системі. Характеристики підвищуються і знижуються на 10% за кожний підвищений рівень для вихованця. Наприклад, ваш кишеньковий монстр має веселий характер. Він отримує плюс 10 одиниць атаки, захисту, спеціальної атаки, швидкості та спеціального захисту. З поправкою на nature покемона швидкості додасться 11 пунктів, в той же час спеціальної атаки - лише 9.
Натури покемонів: різноманітність і вплив характерів
Будь-які інші характери мають свої комбінації надбавок і мінусів від параметрів. Нахабний вихованець добре захищається, але погано атакує, наївний вважається швидким і в той же час не стійкий до спеціальних атак. Цей список з двадцяти п'яти категорій повністю відображено в таблиці вище.

Поради при прокачуванні

Інформація про характери нагоді будь-якому тренеру. Схильність покемона варто враховувати, коли йдеться про вибір нових атак, а також у всіх боях. У першому випадку при схильності до підвищеного розвитку спеціальних атак варто вибирати саме їх. Наприклад, вогненний вид краще почуває себе з рідним типом атак, адже він має надбавку до їх втрати. Таким чином, жоден монстр трав'яного виду не зможе витримати тиск вогню, посиленого характером. У другому випадку мова йде про бої, де за допомогою спеціальних захисних умінь можна буде вистояти навіть проти переважаючого виду. Натури покемонів - важливий елемент, і будь-який поважаючий себе тренер повинен звертати на них увагу при лові чергового вихованця. Підбирати собі покемона відповідно до характеру не варто, але звертати на це увагу необхідно.