Сталкер Дядько Яр : квести, цікаві факти.

437 0 Новини високих технологій

Одним з небагатьох персонажів, що зустрічаються в "Чистому небі", так і "Поклик Прип'яті", є сталкер на прізвисько Дядько Яр. Спілкування з ним може принести дуже цікаві плоди, тому ігнорувати його не слід. Розповімо про цього персонажа докладніше.

Де його можна зустріти

Вперше сталкер Дядько Яр з'явився у грі "STALKER: Чисте небо". Будучи членом угруповання "Свобода", він виконує обов'язки техніка. Причому справляється зі своєю справою дуже добре. Відвідавши його ангар, Шрам може отримати поради щодо поліпшення зброї, а також замовити модифікацію снайперської гвинтівки. Заодно він як допитливий і товариська людина може чимало розповісти про властивості різних артефактів.
Сталкер Дядько Яр : квести, цікаві факти.
У "Поклик Прип'яті" сталкер перебрався на станцію "Янів" – знаходиться він на половині, контрольованої угрупованням "Свобода". При першій же зустрічі він пригощає головного героя майора Дегтярьова банкою тушонки, а заодно просить про допомогу – відмовлятися однозначно не варто.


Які завдання дає

В "Чистому небі" Дядько Яр дає завдання знайти 3 флешки з важливою інформацією. Воно є частиною квесту "Знайти удосконалення" з пошуку носіїв з даними щодо поліпшення зброї. Герой статті є експертом зі снайперським гвинтівок. За виконання можна отримати координати двох схованок і пристойну грошову винагороду. Якщо поговорити зі сталкером вночі (після 2300), він дасть завдання з пошуку зниклого друга. Виконавши завдання, Шрам отримує 2000 рублів. У "Поклик Прип'яті" Дядько Яр просить про допомогу – його хочуть вбити п'ятеро найманців, чий розмову він випадково підслухав. Якщо допомогти йому перебити весь загін, то можна отримати не тільки 6000 рублів, але координати багатого схованки.


Сталкер Дядько Яр : квести, цікаві факти.
Впоратися із завданням нескладно, якщо в арсеналі є потужна снайперська гвинтівка. Розстрілювати супротивника можна з пристойній дистанції, сидячи на даху горища. Тому навіть той факт, що ворог має чисельну перевагу, хороше озброєння і броню (двоє вбрані в екзоскелети) не завдає серйозних проблем.

Цікаві особливості

У другій частині трилогії Дядько Яр говорить українською мовою. А в третій – чистою російською. Тільки іноді можна помітити легкий акцент. Якщо в селі, яку сталкер вибере місцем для знищення загону найманців, почати стріляти в зомбі, він стане сваритися, але потім допоможе відстрілювати ніжити. Хоча при зустрічі на Янові сталкер відмовляється супроводжувати Дегтярьова в Прип'ять, незабаром він опиниться там – йому допоможе провідник Гарік. У Дядька Яру можна ремонтувати зброю і безкоштовно лікуватися.

Популярі новини
Загрузка...