Кращі програми для розкрою листових матеріалів

686 0 Новини високих технологій

Провести розкрій листового матеріалу можна самостійно, що більшість людей і роблять, але куди зручніше використовувати для цієї програми для розкрою листових матеріалів. Таких програм дуже багато, але в даній статті представлений список трьох найкращих. В чому полягають переваги використання даного програмного забезпечення? З його допомогою виконувати розкрій куди зручніше і швидше. По-перше, дозволяє оптимізувати всю карту розкрою, а по-друге, воно самостійно пропонує вам інші варіації розташування елементів, які можна редагувати. Ось безпосередньо і сама програма для розкрою листових матеріалів.

"Астра Розкрій"

Кращі програми для розкрою листових матеріалів
Використовуючи програму "Астра Розкрій", дуже зручно працювати із замовленнями, імпортуючи їх заготівлі специфікації або каталогу. Але є і недоліки - основним є той, що в пробної версії катастрофічно мало шаблонів (так зроблено для того, щоб користувачі купували платну ліцензію, де шаблонів заготовлено з лишком).


Але що найголовніше - ця програма розкрою листового матеріалу дозволяє користувачу формувати таблиці вручну, при цьому додаючи власні деталі в проект. А внаслідок програма автоматично формує оптимізовану карту розкрою. Але якщо вам щось не сподобалося, ви можете відкрити її в спеціальному редакторі і внести свої зміни.

Astra S-Nesting

Кращі програми для розкрою листових матеріалів
У даного програмного забезпечення є як недоліки, так і переваги. Astra S-Nesting, на відміну від попередньої програми, пропонує користувачу лише базовий набір інструментів і функцій. Тут також відсутня можливість додавання власних деталей. Звичайно, це можна зробити, але їх потрібно заздалегідь приготувати і простежити, щоб вони були певного формату. Саме суперечливе - те, що програма для оптимізації розкрою листових матеріалів робить це тільки в тому випадку, якщо ви придбали платну ліцензію.


Але є і позитивні сторони. По-перше, якщо ви все-таки придбаєте цей програмний продукт, то отримаєте купу корисних інструментів і можливостей, а по-друге, Astra S-Nesting самостійно складає звіти, які по-розумному форматуються і в той же час можуть бути роздруковані.

Plaz5

Кращі програми для розкрою листових матеріалів
Наступна програма для розкрою листових матеріалів - Plaz5 підтримка якої завершилася давним-давно. Але не варто думати, що з цієї причини програма стала гірше. Навіть навпаки - розробник закінчив роботу над нею через завершення проекту. Можливо, в ній немає якихось нових функцій, але є всі необхідні інструменти, які допоможуть скласти карту розкрою. Переваги цієї програми полягають у тому, що вона володіє зручним і зрозумілим інтерфейсом, в якому зможе розібратися абсолютно кожен новачок. Карта розкрою створюється дуже швидко - необхідно лише ввести всі параметри деталей.

Висновок

Ось три кращі програми для розкрою листових матеріалів. Кожна з них заслуговує пильної уваги користувачів. Для кращого ознайомлення з кожної з програм необхідно встановити їх на свій комп'ютер і самостійно вирішити для себе, яка вам більше підходить.

Популярі новини
Загрузка...