Яку таємницю приховує курган Інгвільд в Скайриме

334 0 Новини високих технологій

Північна провінція Тамриэльского континенту – Скайрим, шикарний подарунок для самого вибагливого фотолюбителя. Дрімучі ліси, велетенські гори, бурхливі водоспади і фонтанирующие гейзери приковують до себе погляд подорожнього. Переважно в цьому регіоні панує зима. Вона одягає снігові шапки дерева, ховає за бурульками печерні входи. Багато пам'яток провінції приховані від випадкового глядача. Під заледеневшей сніговою шубою похований в Скайриме і курган Інгвільд.

Доручення гільдії злодіїв

Яку таємницю приховує курган Інгвільд в Скайриме
Подорожуючи по Скайриму, гравець приміряє на себе образ Довакина – головного героя п'ятої частини The Elder Scrolls. Наш герой стає свідком захоплюючих історій, вплутується в міжкланові розборки. Під час відвідування Рифтена Довакин знайомиться з Бриньольфом. Той пропонує взяти участь в авантюрі. Потрібно вкрасти у торговця ювелірними прикрасами кільце і підкинути коштовність іншому торгашу. Успішно виконавши завдання, дізнаємося про місцезнаходження гільдії злодіїв. Членство в цій гільдії дуже корисно для гравця. У ній можна продати будь-які речі, в тому числі крадені, а члени гільдії дають завдання. Місцевий шинкар – Векел Воїн, пропонує Довакину прогулятися на північ Скайріма - в Інгвільд. Так починається квест «Ігри з мерцями». За його умові, гравцеві необхідно відшукати у печері чотири щоденника божевільного мага.


Жахи крижаної печери

Яку таємницю приховує курган Інгвільд в Скайриме
Курган Інгвільд в Скайриме являє собою типову для цього регіону споруду. Кам'яні стовпи з'єднані склепіннями і увінчані статуями міфічних істот. Здалеку така конструкція схожа на каркас даху величезного будинку, виконана з каменю. Під нею ховається прохід в темну печеру. Без факела або відповідного заклинання сюди сунутися безглуздо. Зайшовши всередину, Довакин потрапляє в замкнуте крижане простір. Повітря тут просякнутий холодом та запахом смерті. Зробивши кілька поворотів у петляющем підземелля, наш герой робить неприємне відкриття – він тут не один. Видаючи леденять кров завивання, над землею ширяють привиди. Вони, немов заблукали в просторі і часі безтілесні мандрівники, які безцільно блукають по кургану Інгвільд в Скайриме. Драугры щось вигукують низьким хрипящим голосом, і луна розносить їх бурмотіння по всій печері. Потріскуючи випирають кістками, вони перепиняють подорожньому прохід. Щоб продовжити шлях і знайти щоденники, Довакин змушений вступити в бій.


Скарби некроманта

Яку таємницю приховує курган Інгвільд в Скайриме
Здолавши нежить і знайшовши три щоденника з чотирьох, гравець спрямовується в самі надра Ингвильда. Проходження Скайріма стає все цікавіше. Знайдені записи повідали, що в цьому кургані оселився хтивий чаклун. Він заманює в печеру симпатичних дівчат і проводить над ними збочені некромантские досліди. Хто-то повинен його зупинити. І ось гравець потрапляє у великий зал, посередині якого стоїть кам'яний трон. На ньому сидить Арондил - автор знайдених раніше щоденників. Некромант використовує магію руйнування, намагаючись здолати Довакина, але марно. Обшукуємо поваленого чаклуна і знаходимо ключ від дверей за кам'яним троном.
Яку таємницю приховує курган Інгвільд в Скайриме
В особистих покоях Арондила прихований скриня зі скарбами, а на столі лежить останній щоденник. Завдання виконано, повертаємося в Рифтен за нагородою. Позаду похмурі тунелі кургану Інгвільд. Скайрим може пишатися нашим героєм.

Популярі новини
Загрузка...