Кращі безкоштовні програми для редагування PDF-файлів

236 0 Новини високих технологій

У сучасному світі формат файлу PDF вважається, мало не еталоном в електронних документах. Його використовують найчастіше для друку, але він відмінно підходить і для читання текстової інформації. Але часом з'являється потреба редагування інформації в документі і тут необхідна допомога спеціального програмного забезпечення. В статті мова піде про безкоштовні програми для редагування PDF-файлів. Відразу варто сказати, що перераховані тільки найпопулярніші програми з великою кількістю позитивних відгуків від користувачів.

Foxit Reader

Цей вид програмного забезпечення є маскотом серед безкоштовних програм для редагування PDF. І це неспроста, адже зайнялася розробкою іменита компанія, яка і до цього постачала нас прекрасними безкоштовними програмами. Особливо порадує програма очей, адже над інтерфейсом попрацювали дуже добре. Якщо порівнювати, то по дизайну вона дуже схожа з офісними продуктами від "Майкрософт". Виходячи з цього, можна зробити висновок, що програмою користуватися дуже зручно.


Кращі безкоштовні програми для редагування PDF-файлів
Але варто перейти безпосередньо до функціоналу, адже програма в першу чергу позиціонує себе як редактор файлів PDF. Інструментів для редагування предостатньо. Крім того, що Foxit Reader вміє банально відкривати цей формат, так ще є функція друку, збереження вмісту в текстовому форматі, конвертація PDF в інші формати, додавання тексту, коментарів і штампів. Крім того, можна відображати інформацію про тексті, тобто ви без проблем зможете дізнатися, скільки сторінок у документі, скільки слів, символів і так далі. Якщо ви вирішили підібрати для себе безкоштовну програму для редагування PDF, то на Foxit Reader обов'язково варто звернути свою увагу.

PDF-Xchange Viewer

Тепер перейдемо до менш відомій програмі – PDF-Xchange Viewer. Якщо говорити про функціональність, то він багато в чому схожий з тим, що має попередня програма, хіба що додатково можна виділити функцію розпізнавання тексту. Додаток сканує зображення в документі і переносить його вміст у текстовий формат, щоб можна було здійснити редагування. В іншому ж програма ідентична.


Кращі безкоштовні програми для редагування PDF-файлів
На відміну від попередньої, ця безкоштовна програма для редагування PDF не може похвалитися красивим і модним дизайном. Однак це не скасовує того факту, що її інтерфейс дуже зручний і, що важливо, інтуїтивно зрозумілий. За час користування програмою ви ніколи не задастеся питанням: "А для чого ця кнопка?". Якщо підсумовувати всю викладену інформацію щодо цієї програми, то можна сказати наступне: програма вигідно відрізняється від інших тим, що має функцію розпізнавання тексту, але на відміну від тієї ж Foxit Reader в неї не таке гарне оформлення.

Foxit Advanced PDF Editor

Останнім же розглянемо ще один продукт від уже згаданої компанії Foxit, тільки на цей раз безкоштовна програма для редагування PDF називається Advanced PDF Editor. У більшості користувачів зараз може виникнути питання, чим же відрізняється це програмне забезпечення від того, що було представлено на самому початку. Якщо розбиратися, то виявиться що практично нічим. Головна відмінність полягає в дизайні. Не сказати що він гірше, але він повністю інший. Тут немає вкладок на головну панель винесені тільки самі основні інструменти для редагування PDF-файлів, що для більшості користувачів навіть краще, адже не буде приводу кожного разу витрачати час на пошуки потрібної кнопки.
Кращі безкоштовні програми для редагування PDF-файлів

Висновок

Всі розібрані вище програми для редагування PDF-файлів практично в рівній мірі ідентичні, але що говорити, якщо вони працюють з одним і тим же форматом. Виділяється на тлі інших лише PDF-Xchange Viewer, адже вона володіє можливістю перетворення тексту з картинки в текст, придатний для редагування. Підсумувавши, можна сказати наступне, якщо ви женіться за красою, то вибирайте Foxit Reader, якщо вам важливі особливі функції, то - PDF-Xchange Viewer, а минималистам сподобається Foxit Advanced PDF Editor.

Популярі новини
Загрузка...