Що таке серійний номер "Бандикам", і як ліцензувати програму

152 0 Новини високих технологій

Як нескладно здогадатися з назви статті, ітиметься про те, що таке серійний номер "Бандикам". Крім цього, буде порушено тему ліцензування даної програми. Ми розглянемо, що воно собою являє і як його отримати. Причому розібрані будуть два шляхи отримання ліцензії - легальний і не дуже.

Навіщо потрібен серійний номер "Бандикам"

Щоб дізнатися, що таке серійний номер "Бандикам", спочатку потрібно розібратися в самому визначенні. Отже, серійний номер - це набір чисел і букв, який присвоюється продукту після активації останнього. Дану операцію ще називають ліцензуванням. Кожна копія продукту має свій неповторний серійний номер.


Що таке серійний номер "Бандикам", і як ліцензувати програму
Виходячи з цієї інформації, можна зробити однозначний висновок, що серійний номер в програмі "Бандикам" потрібен для її активації. Але що буде, якщо утиліту активувати? В такому випадку ви будете користуватися демоверсією, що має на увазі якісь штрафи та обмеження. Швидше за все, якщо ви завантажили програму з офіційного сайту, вам дадуть нею покористуватися один календарний місяць, після чого запис відео стане неможливою. Однак і це ще не все. Запис в такій версії трохи відрізняється. Справа в тому, що відео можна буде записувати не більше 10 хвилин, після чого процес автоматично зупиниться. Крім цього, програвши відзнятий матеріал, ви виявите на відео водяний знак компанії Bandicam, що істотно погіршить якість ролика. Після того, як ми розібралися, що означає серійний номер "Бандикаме" і які наслідки при його відсутності, варто поговорити про те, як цей самий номер отримати.

Як отримати ліцензію (два способи)

Ми вже знаємо, що таке серійний номер "Бандикам". Але як його отримати? Тут є два варіанти: купити ліцензію, разом з якою йде серійний номер, або ж скачати зламану версію програми, що, звичайно ж, не рекомендується. Здійснити купівлю можна на офіційному сайті програми. Як тільки ви ввійдете туди, то відразу ж виявите цінник і велику кнопку "Купити". Як оформлюється купівля, думаємо, пояснювати не потрібно. Тому відразу переходимо до другого способу.


Що таке серійний номер "Бандикам", і як ліцензувати програму
Тут теж все дуже просто. Скачати зламану версію, як її ще називають - "крякнуту", можна де завгодно. Поширення такого обсягу "піраток" пов'язано з тим, що програма користується надзвичайною популярністю. Після завантаження файлу, а, швидше за все, це буде архів, вам буде потрібно розпакувати. І тут два варіанти: або ж програма вже зламана, або вам доведеться це робити вручну. Але не бійтеся, оскільки в архіві є докладна інструкція, як це зробити. Ось ви і дізналися, що таке серійний номер "Бандикам", і як його привласнити, навіть якщо не хочеться платити гроші.