Повний список ігор про Лару Крофт

195 0 Новини високих технологій

Перша гра під назвою Tomb Raider про чарівну расхитительнице гробниць Лару Крофт вийшла ще в 1996 р. і знайшла безліч шанувальників по всьому світу. На даний момент вийшло величезна кількість частин, і серія ігор пережила перезапуск, але вона не перестає користуватися популярністю серед геймерів.

Історія створення гри

За три роки до виходу першої гри дизайнер ігрових персонажів британської студії розробки комп'ютерних ігор Core Design Тобі Гард запропонував створити гру з археологом в головній ролі, який буде досліджувати гробниці і інші стародавні архітектурні будови, щоб знайти артефакти і відповіді на цікавлячі його питання. Очевидно, що надихнувся Тобі популярним на той момент Індіаною Джонсом. Головного персонажа, звичайно, потрібно було зробити максимально схожим на джерело натхнення, щоб уникнути звинувачень у плагіаті. Так і з'явилася Лара Крофт. Бачення автора персонажа і студії про те, якою повинна бути Лара, дещо відрізнялося. В кінцевому підсумку студія зробила жирний акцент на зовнішній привабливості Лари, як і планувала. Можливо, саме завдяки цьому Крофт стала популярною і відомою.


Повний список ігор про Лару Крофт
Вже саму першу Лару запам'ятали красунею, незважаючи на те, що можливості комп'ютерної графіки в ті роки не давали можливості розробникам особливо розгулятися. Технічний прогрес створив персонажа, якого можна бачити в більш нових версіях гри - максимально наближеним до реального людського зовнішнім виглядом.
Повний список ігор про Лару Крофт
Ігри користувалися успіхом одна за одною, поки не стався провал 6 частини, після чого права на розробку гри перейшли до північноамериканської студії під назвою Crystal Dynamics. Саме ця компанія вдихнула друге життя в "Розкрадачка гробниць". Нова трилогія отримала позитивні відгуки по різних характеристиках. Потім, через п'ять років після виходу останньої гри з трилогії, стався перезапуск, який теж був досить успішним. Ігри з перезапущенной версії найкрасивіші щодо комп'ютерної графіки. Хоча напевно знайшлися представники олдскул, яким ніколи не подобаються перезапуски і які вважають, що немає нічого краще оригіналу.


Список ігор з Ларою Крофт налічує 13 ігор, в цьому році вийде чотирнадцята, а також безліч додатків.

Трохи про сюжет

В кожній частині гри перед Ларою Крофт стоїть нове завдання. Але щось завжди залишається незмінним. По-перше, пригоди за стародавніми місцями, по-друге, розгадування всіляких загадок і головоломок, по-третє, боротьба з таємним орденом "Трійця".

Список ігор про Лару Крофт по порядку

Нижче представлені всі ігри про Лару Крофт, за винятком всіляких доповнень. Перші класичні ігри студії Core Design:
 • "Розкрадачка гробниць" (1996).
 • "Розкрадачка гробниць 2: Кинджал Сіаня" (1997).
 • "Розкрадачка гробниць 3: Пригоди Лари Крофт" (1998).
 • "Розкрадачка гробниць: Останнє одкровення" (1999).
 • "Розкрадачка гробниць: Хроніки" (2000).
 • "Розкрадачка гробниць: Ангел тьми" (2003).
 • Трилогія Crystal Dynamics:
 • "Розкрадачка гробниць: Легенда" (2006).
 • "Розкрадачка гробниць: Ювілейне видання" (2007).
 • "Розкрадачка гробниць: Шеол" (2008).
 • Перезапуск:
 • "Розкрадачка гробниць" (2013).
 • "Сходження розкрадачки гробниць" (2015).
 • "Тінь розкрадачки гробниць" (2018).
 • Також в 2010 році був випущений тимчасовий ексклюзив сервісу Xbox Live Arcade -"Лара Крофт і Зберігач Світу". Ігри не раз перевидавалися.
  Повний список ігор про Лару Крофт
  Лара Крафт внесла величезний внесок в поп-культуру. За мотивами гри в 2001 і 2003 роках вийшли в прокат фільми з Анджеліною Джолі в якості Лари. У 2018 р. стався перезапуск і фільмів теж, тепер Лара Крофт - це Алісія Вікандер. Лара з'являлася в Книзі рекордів Гіннеса, в різних рекламних роликах: від автомобілів та ігрової приставки до платіжної системи Visa. Про неї навіть написали пісню.

  Популярі новини
  Загрузка...