Srvany.exe - що це за процес, для чого він потрібен і як виправити помилки

184 0 Новини високих технологій

Для більшості користувачів операційна система являє середу, яка дозволяє переглядати сторінки в Інтернеті, слухати музику, дивитися фільми та грати в ігри. Юзерам не цікаво, як вона працює і що за процеси запущені в даний момент. На відміну від другої категорії користувачів, які, відкриваючи "Диспетчер завдань", завжди задаються питанням, за що відповідає той чи інший процес. У цій статті ми поговоримо про srvany.exe - що це таке, для чого він потрібен і як виправити помилки, викликані ним.

Опис програми

Перед тим, як розповісти про srvany.exe - що це за процес і для чого він потрібен, варто згадати, що в ліцензійних версіях операційних систем ви його ніколи не зустрінете, знайдете його лише в піратських версіях. Звідси вже можна здогадатися, що він необхідний для її нормального функціонування, але давайте детальніше розберемося у всіх нюансах.


Srvany.exe - що це за процес, для чого він потрібен і як виправити помилки
Отже, процес srvany.exe у Windows 7 як втім і у всіх інших версіях операційної системи, відповідає за коректний запуск всіх сторонніх програм на комп'ютері, видаючи їх за штатні. Як ми вже з'ясували, це необхідно для того, щоб "Віндовс" не змогла розпізнати неофіційну ліцензію. Саме srvany.exe дозволяє маскувати активатори і різного роду патчі, щоб операційна система не відзначила їх як загрозу і не видаляла з комп'ютера.

Чи можна видаляти?

Srvany.exe - що це за процес, для чого він потрібен і як виправити помилки
У якийсь момент користувач може задатися питанням, чи можна видалити цей процес, адже він споживає продуктивність комп'ютера, а на слабкому "залізі" кожен мегабайт оперативної пам'яті на рахунку. У цьому випадку існує тільки одна відповідь - процес srvany.exe ні в якому разі не можна видаляти. Адже, як ми вже з'ясували, він дозволяє ховатися піратської операційної системи від служб, які можуть заблокувати її. Тобто, видаливши цей процес, найімовірніше, після перезапуску комп'ютера з'явиться повідомлення, в якому буде написано, що необхідно придбати ліцензію для продовження роботи системи. У найгірших випадках, коли розробник RePack'а вніс кардинальні зміни в код, система взагалі відмовиться запускатися.


Що робити, якщо srvany.exe навантажує комп'ютер

Ми вже з'ясували, що srvany.exe - це процес, який дозволяє вам користуватися неліцензійної версією операційної системи, і його видаляти ніяк не можна. Але що робити, якщо в "Диспетчері завдань" ви бачите, що він дуже сильно навантажує систему, через що постійно трапляються зависання, а ОС довго обробляє дані. Як з цим боротися, ми розповімо трохи далі, зараз же давайте обговоримо, в чому причина, адже розробнику RePack'а нема чого навмисне поміщати процес, який би виводив з ладу систему. Так як srvany.exe працює з програмами, то розумно буде припустити, що у тлі працює якийсь додаток, що вимагає ресурси зазначеного процесу. У цьому випадку вам необхідно видалити цю програму або ж просто її закрити. Але найчастіше причиною навантаження є вірусний запуск.

Виправляємо ситуацію

Srvany.exe - що це за процес, для чого він потрібен і як виправити помилки
Ми зрозуміли, що srvany.exe - це процес, який не можна видаляти, тому, якщо ви виявили, що він завантажує центральний процесор, не поспішайте поміщати його в корзину. Ситуацію необхідно виправити іншим шляхом і зараз ми розповімо, що потрібно робити.
 • Завантажте та встановіть програму Dr.Web Curelt.
 • Запустіть програму і зробіть повне сканування комп'ютера на віруси.
 • Перезапустіть ОС.
 • Встановіть програму CCleaner і з її допомогою почистіть реєстр системи.
 • Перезавантажте комп'ютер.
 • Це повинно виправити ситуацію.

  Висновок

  Тепер ви знаєте трохи більше про srvany.exe - що за процес, для чого він потрібен і як виправити помилки, викликані його роботою. Основне, що ви повинні винести з цієї статті, - категорично не можна його видалити з комп'ютера, інакше подібні дії можуть призвести до повної зупинки роботи операційної системи.

  Популярі новини
  Загрузка...